Премини към съдържанието
Ремонт на покриви | Ремонт на покриви цени | Хидроизолация на покриви

  • 0

Проблем след ъпдейт


Антония

Въпрос

Здравейте,от съвсем скоро съм с айфон 7. След като инсталирах 13.0.0 веднъж седмично се случваше при включен телефон,когато някой ми звънне да даде заето,или телефона е изключен,след което получавам смс за пропуснато повикване. Излезе ми ъпдейт 13.0.1-инсталирах с мисълта,че ще се оправи. Не се оправи. После ми излезе и 13.0.2,пак инсталирах и вече стана много зле. По 1-2 пъти дневно ми излиза no service като търсенето продължава до рестарт,а понякога отнема около 30 минути независимо колко пъти го рестартирам. Ако някой има подобен проблем и е намерил някакво решение...всичко ще ми е от полза

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

19 отговора на този въпрос

Recommended Posts

  • 0

Моето предложение е, да смениш чипа и после да ресетнеш настройките на мрежата.


Sent from my iPhone using Tapatalk Pro

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0

Това с настройките го пробвах,но чипа не е сменян. Забравиха да кажа,че ходих до сервиз,казаха ми да изчакам следваща актуализация,евентуално,защото са им носили 10-тина такива телефони със същия проблем,опитали се да го решават чрез връщане на настройки през компютър(нямам представа как става това),но се оказва че проблема е хардуерен при което телефона става неизползваем. Дали го има и този вариянт?

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0

Нямампредстава какво да го правя тоя телефон. И на оператор звънях и от там също казаха да изчакам актуализация. Снощи пък се случи нещо друго:без да го пипам се рестартира,нито беше на зарядно,нито нищо

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0

Може да опиташ това, но така ще изтриеш всичко от телефона. Естествено ако имаш запазен бакъп е възможно да си възстановиш всичко много лесно. Ако проблема продължава, значи има нужда от сервиз.

В настройки/General995e510bfbb58b00828f18a1fc12bf03.jpg

 

И това5a709760c1aa9c3e7e05d4d407d20cb9.jpg

Може да опиташ и със смяна на Sim- картата. Моето мнение е, че проблема е хардуерен и никакви ъпдейти няма да помогнат. Но ако искаш опитай.

 

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0

Преди ресета опитай да включиш VoLTE, четох някъде постове, че това оправя загубата на мрежа, ако не е хардуерно разбира се.

settings - mobile data - mobile data options - voice&data 4G,VoLTE On

Редактирано от dessyteneva
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0

Ако не се поддържа, проблем ли е да бъде включен VoLTE?

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0

Смени мрежата на 3г и виж как ще е.
Settings - mobile data - mobile data options - voice & data - 3G
Най-вероятно си на А1 или Теленор?
Според мен проблемът е основно софтуерен, след като е почнал да се проявява след ъпдейт към 13. В момента последния е 13.1.2. Качи го, ако още не си, а към края на месеца трябва да излезе 13.2.


Sent from my iPhone using Tapatalk

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0

Ами правих го и товас 3G-то,същата работа е. Да на теленор съм. С 13.1.2 съм. Това VoLTE пък изобщо го няма в мобилните настройки

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0

Странно, трябва да го има седмицата, поддържа го и Теленор също.


Sent from my iPhone using Tapatalk Pro

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0

Наистина мн странно,защото мъжът ми е със същия модел и е към теленор също,току що погледнах и го има на неговия,а на моя-не

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0

Един рестор през дфу няма да е излишен, а си е и почти задължителен когато се минава към голям ъпдейт както е от 12 към 13.


Sent from my iPhone using Tapatalk Pro

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0

Благодаря на всички отзовали се. Ресетнах настройките,но проблема си остана. Явно ще се разделим с телефончето

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0

Здравейте! 

Да използвам темата - тази вечер видях че има ъпдейт 13.1.3. Пуснах го да се тегли и почнах да ровя в лаптопа. Поглеждам си телефона след малко и виждам черен екран, логото на Ейпъл и кръгче се върти отдолу. И така вече повече от час. Какво мога да направя?

 

Редактирано от Търновеца
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0

Като за начало го рестартирай с бутоните, ако нищо нестане пробваш ъпдате през компютъра и накрая рестор ако не мине ъпдейта през компютъра. Ядох го тва при ъпдейт на една седмица. Разликата е че при мен си седеше просто на ябълката и нищо.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0

И как махна ябълката и как да направя ъпдейт през компютър? Извинявам се за въпроса, ако е прекалено глупав , но до сега не ми се е налагало да го правя а заби на ябълката и часове вече не се маха ... 

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0

Ами, в раздела за новаци има писани доста неща за рестарти, DFU и прочее режими...

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0

Благодаря все пак, но за да напиша значи съм проверила и направила каквото мога. А човекът който беше писал по-горе от мен, е споменал , че е имал същия проблем и за това реших да попитам какво е направил той .... 

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0

Твърдя, че не сте. Иначе нямаше да питате.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Присъединете се към разговора

Можете да публикувате сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате акаунт, влезте сега да публикувате с вашия акаунт.

Гост
Отговори на този въпрос...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Разглеждащи в момента   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази страница.
Ремонт на покриви | Ремонт на покриви цени | Хидроизолация на покриви

×
×
  • Добави ново...