Премини към съдържанието
Ремонт на покриви | Ремонт на покриви цени | Хидроизолация на покриви

Apple Pay - Revolut, Monese, Phyre


Recommended Posts

Виза са си тегавняци. Сертифицирането на услуга при тях е кошмар и отнема време. Разбираемо е, че стартират с МК.


Изпратено от моя iPhone 8 чрез Tapatalk

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

То за това 99% от финтеците са с МК

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Темата е за Apple pay не за Гугъл


Sent from my iPhone 11 Pro Max using Tapatalk Pro

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Да знам, просто новината подсказва, че скоро може да пуснат и АП, защото Кърв преди 2 дни писнаха и Самсунг пей, затова го постнах


Sent from my iPhone using Tapatalk

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

И iCard май ще пускат Apple Pay:

Цитат

Притежателите на iPhone ще могат и да плащат безконтактно със своя телефон, като добавят в Apple Pay дебитна карта iCard Visa или iCard виртуална Visa.

https://mobilebulgaria.com/news/na-28-noemvri-a1-wallet-shte-se-vlee-v-icard

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

По-добре от Фире-то може би, щото няма месечна, но все пак има другите такси......но при наличието на алтернатива просто няма предимство да зе ползват те :) 

 

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Принципно е така, аз попаднах на поста, който е и от няколко дена дори, и реших да го споделя. Увеличават се алтернативите и съвсем скоро няма да е новина вече, че някой пуска АП, макар за момента да имаме само една истинска банка

 

 

Sent from my iPhone using Tapatalk

 

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Малко оффтопик, ама CURVE с GPay  си бачка перфектно. И ако от ябълката не измислят някоя изкецотина, както е писал Веско не ви трябва друга банка. Предполагам и се надявам, че скоро ще има и Епъл Пей.

Гога, с какво е по добра от Револют?


Sent from my iPhone using Tapatalk Pro
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Някой може ли да обясни за “Курвето” че не съм го ползвал и нещо не мога да разбера.
Доколкото разбирам имаш 1 карта която ти е вързана към акауна в който имаш карти издадени от бг /или други/ банки и от приложението си избираш коя да ти е активната банкова карта вързана към виртуалната?
Получаваш ли и физическа карта?
Може ли да се сложи в Apple Pay?
Какви са таксите?


Sent from my iPhone using Tapatalk Pro

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Да получаваш физическа Мастеркард.

Все още не работи с ApplePay, но се надяваме да е скоро.

Имаш 14 дни за go back in time, или да пренасочиш вече извършена транзакция към друга карта.

Имаш cashback но като цяло това е за премиум акаунт.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Най голямата разлика е, че нямаш сметка за зареждане с айбан, при плащане курвето автоматично тегли същата сума от дебитните ти която си въвел.

Въвеждайте дебитни защото с кредитната застраховката ви се губи.


Sent from my iPhone using Tapatalk

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Подминавам днес клон на Райфайзен и в движение виждам, че банкоматът е нов и има пейпас лого. Връщам се и викам я да пробвам с часовника да изтегля двайсетачка... Задействам Епъл пея и веднага излизат опциите за теглене. Точно преди потвърждението ми изписа, че понеже картата е издадена от чуждестранна банка, Райфайзен изисква такса от 5,70 лв.?!? Баси нещастията... Откъде накъде те ще изискват тази такса? Винаги тя се поема от банката, към която ми е картата. Не опитах с физическата, но мисля, че щеше да е същото. Явно по този начин са решили да прее*ават хората с Револют. Дано и останалите банки не ги последват...


Sent from my iPhone using Tapatalk

Линк към коментара
Сподели в други сайтове


Това е такса за достъп (access fee) и се прилага от много банки в чужбина - например почти всички банки в Гърция. Защо смятате, че българските банки не могат да прилагат такива такси? Те са насочени към чужденците и колкото и да са неприятни за клиентите, са си факт. Полезно е да знаем обаче, че точно Райфайзен прилагат такава такса. Пазете се и от динамично превалутиране (dynamic currency conversion), щом теглите на банкомат с Revolut картата.
Поздрави!


Изпратено от моя iPhone 8 чрез Tapatalk

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

За първи път чувам за такова нещо и според мен не е нормално. Когато си правя карта към българска банка имат тарифа, в която има такси за теглене на техен банкомат, на чужд, в чужбина. И какво - при теглене в чужбина веднъж моята банка ще ме таксува яко, после втори път банката на АТМ-а? Именно затова голямото предимство на Револют е, че нямаш такси на теглене на банкомат в чужбина. Теглил съм така в Гърция, Египет, Украйна и никога не е имало и стотинка такса. А нашите убавци от Райфайзен се мислят за много хитри. Хубаво, просто няма да им ползвам услугите. Даже това ми напомня, че имам едни депозити там от доста години, които е крайно време да закрия и да нямам нищо общо повече с тях.


Sent from my iPad using Tapatalk

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

И аз се дразня от тези такси, но наистина ги има навсякъде - Испания, Украйна, ...


Sent from my iPhone using Tapatalk

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

https://community.revolut.com/t/the-ultimative-free-atm-withdrawal-list-for-travelling-by-country/61491

 

Ето тук има списък с банкоматите, от които се тегли без такса от Револют по държави

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Да, виж малко по назад :)


Sent from my iPhone using Tapatalk

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Това май е ново https://www.phyreapp.com/en/apple-pay

едит. Не е ново

Редактирано от momchil_g
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Не е ново, пуснаха го още преди фибанк


Sent from my iPhone using Tapatalk

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Не става още пробвах вече. Явно тестват още и някой е изтървал вътрешно инфо


Sent from my iPhone 11 Pro Max using Tapatalk Pro

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

То така пише и в началото на статията, но явно скоро ще тръгне. И приложението на фибанк седмица-две излизаше в ап стора че поддържа уолет преди да го пуснат.

Това за Булбанк

 

 

Sent from my iPhone using Tapatalk

 

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Присъединете се към разговора

Можете да публикувате сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате акаунт, влезте сега да публикувате с вашия акаунт.

Гост
Отговори в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Ремонт на покриви | Ремонт на покриви цени | Хидроизолация на покриви

×
×
  • Добави ново...