Премини към съдържанието
Ремонт на покриви | Ремонт на покриви цени | Хидроизолация на покриви

Apple Pay - Revolut, Monese, Phyre


Recommended Posts

Значи очакваме всички наши банки да се активизират
Наред е ДСК


Sent from my iPhone 11 Pro Max using Tapatalk Pro

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

За дск бях чел някъде, че няма да пускат още


Sent from my iPhone using Tapatalk

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

https://www.unicreditbulbank.bg/en/applepay/
Явно ще е близката седмица ;)


Sent from my iPhone using Tapatalk

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

https://www.unicreditbulbank.bg/en/applepay/
Явно ще е близката седмица default_wink.png

Интересното е, че са го пуснали като инфо само в англоезичната версия на сайта май...

Sent from my iPhone using Tapatalk




Изпратено от моя iPhone 8 чрез Tapatalk
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

https://www.unicreditbulbank.bg/en/applepay/

Явно ще е близката седмица default_wink.png

 

Sent from my iPhone using Tapatalk

 

Интересното е, че са го пуснали като инфо само в англоезичната версия на сайта май...

 

Изпратено от моя iPhone 8 чрез Tapatalk

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Хм.... явно няма да е скоро тогава


Sent from my iPhone using Tapatalk

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Аз не мисле че ще е тази седмица, по скоро следващата, залагам към края на месеца, просто от опит с останалите


Sent from my iPhone using Tapatalk

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

То ще се разбере като пуснат ъпдейт на апп-а...


Sent from my iPhone using Tapatalk

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Колкото повече банки толкова повече избор за нас потребителите

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Има предвид банки подържащи Apple Pay, аз вече извадих карта на Fibank, не издържах да чакам моята банка.


Sent from my iPhone using Tapatalk Pro

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Нямам желание да се превръща в някакъв ожесточен спор, ама кое би ти било критерий за избор на банка? Не знам дали нещата са се променили в България откакто заминах, ама навремето беше доста все тая в коя банка ще си държиш парите. Разбира се, имаше някои с по-съмнителни връзки, ама в крайна сметка, никоя не ти даваше нещо осезаемо по-добро от която и да е друга. А Apple pay несъмнено е удобно и ако всички други условия са равни, разбирам защо някой би избрал банка с поддръжка на Apple pay.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Ключовата дума тук е “даваше”
;)


Sent from my iPhone using Tapatalk

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Преди 6 месеца се махнах от ПИБ точно заради таксите които слагат върху сумите които харча онлайн. Което е извън БГ има такса. Включително и да си платиш с картата на някоя бензиностанция или магазин извън БГ.


Sent from my iPhone using Tapatalk

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Аз още се чудя, при наличието на Револют, за какво ви е бг банка да подържа Apple Pay. Само споменах банка и усетих напрежението във въздуха!

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 2 часа, gogi6 написа:

Аз още се чудя, при наличието на Револют, за какво ви е бг банка да подържа Apple Pay. Само споменах банка и усетих напрежението във въздуха!

Аз лично пак ще си ползвам революта заради многото плюсове и самия апп, но ако Уникредит ми пусне тогава:

-ще мъкна по малко карти и ако револют даде на късо ще имам план Б

-ще може по лесно да си зареждам революта с АПей без евентуално 3д кодове и т.н.

-големи суми (хотели, самолети) плащам само с кредитна която има застраховка за покупката + медицинска + загубен багаж и т.н. и ще плащам с нея с АП

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Аз също предпочитам банката да си вкара епъл пей заради кешбека. Малко или много връщат едни пари, така или иначе харча, защо да не си върна процент от изхарченото.

Револют апа е добър, но той няма да ми върне 300лв в края на годината.


Sent from my iPhone using Tapatalk

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Дебитната карта на Fibank е с по-добри условия от тази която имам в момента и като добавим и АР, то лесно реших да си сменя банката.


Sent from my iPhone using Tapatalk Pro

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

С Apple Pay при ПИБ има някакъв лимит за плащане онлайн, днес цял ден не мога да разбера какъв е и дали се сменя. Не е свързан със стандартните лимита по карта, защото сумата е доста по ниска от тях.

При зареждане на Revolut чрез Apple Pay/ПИБ/ дава грешка, че надвишава 24 часовия лимит на картата. Лимита на картата за онлайн плащания в България и чужбина е доста по голям и работи.

Някой да се е сблъсквал с това.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Най-добре питай в кол центъра на банката, аз винаги се обаждам при такива проблеми и реагират веднага най-малкото с информация


Sent from my iPhone using Tapatalk

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Да това беше първото нещо. Два пъти звънях и двата пъти казаха различни неща. Общо взето нямат идея. Говорих със специалист от "Картов Център".

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Явно още не са в час с Apple Pay. Аз да споделя че АП не работи с корпоративни карти, понеже никъде не го пише


Sent from my iPhone using Tapatalk

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 1 час, ML16 написа:

При зареждане на Revolut чрез Apple Pay/ПИБ/ дава грешка, че надвишава 24 часовия лимит на картата. Лимита на картата за онлайн плащания в България и чужбина е доста по голям и работи.

Някой да се е сблъсквал с това.

На мен ми се е случвало с Револют, но лимита е наложен от тях и не е свързан с картата.

На мен ми се случи когато ударих някакъв изкуствен лимит на Виза за картови плащания за период от 30 дена и, въпреки че имах пари в акаунта, зареждането фейлваше. След няколко такива опита, Револют явно решиха че се опитвам да ги измамя нещо и ми сложиха лимит за това колко пари мога да зареждам през карта всеки 24 часа.

Не знам дали и при теб е същия случай и дали само с Револют си пробвал или и други онлайн плащания не минават, но е възможно да не е в ПИБ проблемът.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Присъединете се към разговора

Можете да публикувате сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате акаунт, влезте сега да публикувате с вашия акаунт.

Гост
Отговори в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Ремонт на покриви | Ремонт на покриви цени | Хидроизолация на покриви

×
×
  • Добави ново...