Премини към съдържанието
Ремонт на покриви | Ремонт на покриви цени | Хидроизолация на покриви

Apple Pay - Revolut, Monese, Phyre


Recommended Posts

ПИБ- Такса обслужване 2лв на месец! Карта- 1лв на месец обслужване !

Теглене в цяла Европа безплатно!

Плащане с Apple pay free!

 

 

Sent from my iPhone 11 Pro using Tapatalk

 

Точно на ПИБ сегашните условия не са точно така, за бг всичко е безплатно, дори теглене от свой или чужд банкомат, но в чужбина са зверски нещата и там искам да използвам революта. Плащането на пос е 0,25% от сумата, а тегленето от банкомат в чужбина е 11 лв + 3% от сумата - хаха, иначе таксата си е 3 лв /2+1/ както си написал.

 

8229a5e68bb98f13afad333b4aad6c29.jpg

 

Sent from my iPhone using Tapatalk Pro

 

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Написал съм това, което ми пише на мен в договора ;-)

Send from my Huawei P30 Pro

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Пълни глупости,1 лев те бръснат за теглене за теглене от банкомат в бг


Sent from my iPhone using Tapatalk

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Написал съм това, което ми пише на мен в договора ;-)

 

Send from my Huawei P30 Pro

 

 

 

Просто казвам ме в момента параметрите са други, за теб важат правилата от момента в който си подписал ;-)

 

 

Пълни глупости,1 лев те бръснат за теглене за теглене от банкомат в бг

 

Sent from my iPhone using Tapatalk

 

За мастъркарда който поддържа Apple Pay, няма такси за теглене, за дригите видове карти - има. Може да погледнеш таблицата която съм дап по-горе.

 

 

Sent from my iPhone using Tapatalk Pro

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Да,благодаря.Мигрирах на мастер и дебитната и кредитната от седмица някъде default_smile.png и си пуснах Моят избор онлайн за 3 кинта default_smile.png

 

 

Sent from my iPhone using Tapatalk

 

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Ако правилно разбирам, ако си пусна “моят избор онлайн” ще плащам за него 3 лв. на месец, но ще ми отпаднат таксите за поддръжка на сметка и пластика които пак са 3 лв. , но ще и отпадне и таксата от 0,25% за плащане в чужбина от което ще мога да зареждам революта без конисионна?


Sent from my iPhone using Tapatalk Pro

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Да и ще теглиш free на всички банкомати в България.

От Декември таксата за поддръжка на сметка става 2.5 лв., така че и този пакет става с 50 ст повече, 3.5.лв

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Да така е


Sent from my iPhone 11 Pro using Tapatalk

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Преди няколко дни платих с епъл пей с часовника, но на пос терминала му беше свършила хартията. Веднага получих нотификация от револют за плащане, но продавачката каза, че щом няма бележка няма как да има плащане. След като смени лентата платих пак. В приложението имах две плащания с една и съща сума. Проверих опциата за двойно таксуване, изписа ми да изчакам няколко дни и плащането ще се върне. Днес гледам и двете плащания са завършени. В приложението пише, че трябва да ходя в магазина и да искам от там да ми върнат парите. Добре че плащането беше 8 лв и не ми се занимаваш но интересно какво би станало при едно по-голямо плащане, примерно в чужбина по време на пътуване?

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

При мен се получи същото в LIDL, но като ми изписа че е платено, дойде управителя и се обади в централа предполагам, защото от там му казаха че е платено и той рестартира системата. Само че трябваше да чакам около 15 мин. и касата спря да работи през това време.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Това важи за всякакви плащания на терминал, без значение от начина на плащане, с безконтактна карта, с карта + пин и тнт.

Решението е изключително лесно, касиера слага нова хартия и натиска бутона за повторно принтиране на последната транзакция.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Да де, ама те си знаят едно: “няма бележка, няма плащане”.
Два пъти ми се е случвало да заради тази философия да ми връщат пари после.


Sent from my iPhone using Tapatalk

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Всичко е добре когато свършва добре - да си възтановяват сумата от дублирани транзакции

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Ме ми се е случвало в Т-маркет за 10лв и ст., след 2 месеца Т-маркет решиха да дръпнат отново същата сума пак (излезна като отложена транзакция, а миналата си беше ок), ако не беше Револют нямаше да разбера за двойното таксуване.... От Револют ми казаха да ходя при търговеца, казах им че че намира далеч и ще дам полочината пари за рейс/кола, попълних формуляр и до 1ч ми възтановиха едната сумат.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Нефелния портфейл на А1 с нови патрньори (слес iCard на Phyre),  - "применил се Илия па в тия".....

https://mobilebulgaria.com/news/novata-versiya-a1-wallet-izpolzva-platformata-na-phyre

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Някой знае ли дали има лимит в Револют при плащане на ПОС? Трябва в сряда да платя близо 3000 евро и се чудя ще мине ли, а не ми се рови в общите им условия.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Питай в чата.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

С карта вероятно ще мине, през Apple Pay - може би не. Моята банка поддържа Apple Pay и на два пъти се опитвах да плащам малко по-голяма сума (~4к и ~3к лева) и ми отхвърли транзакциите, въпреки че с карта минаха без проблем.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

До колокото знам вече на pos транзакцийте са Unlimited, а има за ATM withdraws:

“Cash withdrawals from ATMs are limited to £3,000 or currency equivalent per 24 hours.

You can only withdraw £200, £400, and £600 for free on the Standard, Premium, and Metal plans respectively every month. A 2% fair usage fee applies thereafter. You can check your remaining fee-free allowance any time under your current price plan in the 'Profile' section.“

Както и безплатния план дава до £5000 или еквивалент превалутирания на месец, за премиум и метал няма ограничение.

 

 

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Няма да го мъча през епъл пей, с карта ще плащам. Дано да няма лимит наистина, че може сериозно да го закъсам.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

на 25.11.2019 г. at 19:58, profusion написа:

Нефелния портфейл на А1 с нови патрньори (слес iCard на Phyre),  - "применил се Илия па в тия".....

https://mobilebulgaria.com/news/novata-versiya-a1-wallet-izpolzva-platformata-na-phyre

Старото им приложение “A1 wallet” директно пренасочва за изтегляне и регистрация в “iCard”. Имат обаче ново приложение “A1 wallet”, в което получавате “IBAN” и виртуална карта /master/. Може да се правят междубанкови преводи, да се тегли на банкомат и е безплатно да се плаща през епълпей. 

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Сега е ок.
Какво мислите за Револют относно това колко е надежден и сигурен? Имат банков лиценз. Имат гарантиране на сумите, уж?
Че както свикнахме да си го ползваме, да няма след време изневиделица фалит и тогава кво правим? То зависи и човек колко пари държи при тях де.. просто се чудих доколко мислите, че са надеждни.


Sent from my iPhone using Tapatalk

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Аз не познавам хора дето звареждат повече от 200-300лв за ежедневни покупки през седмицата, едва ли някой ще държи 5 цифрени суми във финтех :)

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Присъединете се към разговора

Можете да публикувате сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате акаунт, влезте сега да публикувате с вашия акаунт.

Гост
Отговори в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Ремонт на покриви | Ремонт на покриви цени | Хидроизолация на покриви

×
×
  • Добави ново...