Премини към съдържанието
Ремонт на покриви | Ремонт на покриви цени | Хидроизолация на покриви

Apple Pay - Revolut, Monese, Phyre


Recommended Posts

преди 11 минути, londongunner написа:

А курвето защо си мислиш,че ще я зареди без тия гимнастики с ук


Sent from my iPhone using Tapatalk Pro

Защото Curve не иска 3D код, нали при регистрация на картата в Curve си прави разни верификации и дърпа и връща едни суми, и минават след това без тези галимации

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Някой пробвал ли е да си извади метална карта на револют без да плаща за година план?


Sent from my iPhone using Tapatalk

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Публикувано (редактирано)
преди 20 часа, Dobriyan Benov написа:

Интересно, аз нямам карта на Уникредит, зареждам от Фибанк, но ми хрумна, който има Curve, защо не пробва да зареди Revolut с AP през Curve от Уникредит :)

Бях пробвал преди не ставаше, curve даваше ше уникредитската карта не дава нещо и отказваше. 
Едит: всъщтност бях пробвал така ама директно с curve въведена не през АП.....

 

Редактирано от profusion
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Заредих Revolut с Curve с Apple Pay, като отзад седи MasterCard на УКБ, работи си.

От както казахте, че има проблем директно с УКБ/Apple Pay/ не съм прибвал, а попринцип само така си го зареждах. Дано го оправят, че така голямо влакче се получава и винаги може да се счупи нещо. :) 

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Между другото: и с MasterCard prepaid не става да се зареди револют. Преди месец горе долу си ставаше :) писал съм на банката, да видим какво ще кажат


Sent from my iPhone using Tapatalk

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Как така и с Мастеркард, те Виза УКБ не може да се добавя в АП?

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

От револют ми потвърдиха че проблема е новото 3д, интересно ще го оправят ли, и защо на ПОС е ок а зареждане с АП не...

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Един приятел ми каза, че тук е проблема:

 

https://www.rsa.com/en-us/products/fraud-prevention/3d-secure-authentication

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Аз не разбирам какво общо има Апъл Пей с 3д, при плащане/зареждане с апъл пей никога не иска 3д и преди е било така, то няма и как, нали идеята му е това....

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

А някой пробвал ли е да плати с Apple Pay online/с карт на УКБ/ нещо. Тоест да разберем дали всички онлайн плащания са пре***ни или само зареждания на портфейли.

Много станаха капризите на УКБ....

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Току що в Лидъл ми отказа транзакция Apple pay с карта на УниКредит


Sent from my iPhone using Tapatalk Pro

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Току що в Лидъл ми отказа транзакция Apple pay с карта на УниКредит


Sent from my iPhone using Tapatalk Pro

Днес бачка без грешка. Понеже чух и за отказани транзакции с дигиталния портфейл за Андроид, вероятно е бил проблем при Борика...


Gesendet von iPhone mit Tapatalk
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Във връзка с втората Европейска директива за платежни услуги (PSD2), има някои промени при безконтактните плащания. При надхвърляне на определена сума и/или определен брой плащания, се изисква въвеждане на ПИН. Ако попаднете на ПОС, който не е настроен все още по новите правила, ще се наложи да платите по контактен начин. На мен ми се случи два пъти с Apple Pay( Revolut) и на жена ми с Apple Pay ( Райфайзен).

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Лимитите на безконтактните не важат за АП, може да го видите в Револют че като плаюате с АП прогрес бара за лимита не се качва.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Имах в предвид, че правят нови настройки на ПОС  и е възможно, заради това да са гореспоменатите проблеми с Apple Pay.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Не мисля, че е заради лимитите - за Pay наистина не важат. Не, защото не ги касаят европейските директиви, а защото винаги имаш strong customer authentication (SCA) - телефон (нещо, което притежаваш) + биометрия (нещо, което си). Това също е изискване по PSD2. Директивата важи за всички транзакции, при които поне едната страна е в ЕС. Ако аз, български гражданин с карта на българска банка, плащам с Pay на български търговец, то и двамата сме си в ЕС. Няма никакво значение какви са Епъл, които само опосредстват услугата.

Все едно да кажеш, че списъците на OFAC не важат за тебе, когато извършваш преводи в щатски долари, щото си бил българин, видиш ли.

 

Gesendet von iPhone mit Tapatalk

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Здравейте. Имам следния проблем. След рестор от 14 бета на 13.6 приложението на Револют ми поиска парола. Фейс айдито не сработи. Бях върнал бекъп който направих преди да инсталирам бетата. Вкарах паролата която мислех че е вярната но не ми я прие. Пробвах през забравена парола но ми иска телефонния номер с който си направих акаунта. Него обаче не го помня тъй като ми беше служебен а вече не е в мен. Исках нов акаунт с нов номер, но ми казва че вече имам такъв. Какво да направя. Не мога да се свържа с никакъв съпорт.

 

 

Sent from my iPhone using Tapatalk

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Няма да стане така, само съпорта може  да ти помогне, изискай live chat.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

От къде да го изискам.


Sent from my iPhone using Tapatalk

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Имах същия проблем, само че се появи след качване на бакъп от стар към нов телефон. Преинсталирах го няколко пъти без успех. Накрая след 2-3 дни тръгна само - просто прие паролата и все едно не е спирало.


Sent from my iPhone using Tapatalk

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Може ли да поясниш:

Когато си се регистрирал в Револют си използвал Телефон #1, който е бил служебен и вече не е в теб?

Когато си си сменил телефонноя номер с Телефон #2, ъпдейтнали информацията в Револют, че имаш нов телефонен номер?

 

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Идеята ми беше дали е споделил с револют че си е сменил номера. Ако  не е няма да може да се оправи.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Ползвах го революта така близо година и половина.
Не си експериментирам с телефона и не съм безотговорен.
Мога и без револют, но ми беше удобен да си прехвърлям по картата пари и после да ги тегля, от който си искам банкомат без такси.
Ако не се оправя м******* му.


Sent from my iPhone using Tapatalk

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Оправиха зареждането с АП (УКБ).

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Присъединете се към разговора

Можете да публикувате сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате акаунт, влезте сега да публикувате с вашия акаунт.

Гост
Отговори в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Ремонт на покриви | Ремонт на покриви цени | Хидроизолация на покриви

×
×
  • Добави ново...