Премини към съдържанието
Ремонт на покриви | Ремонт на покриви цени | Хидроизолация на покриви

Apple Pay - Revolut, Monese, Phyre


Recommended Posts

Снощи на дълго и широко говорих със съпорта на ДСК и се разбра , че изобщо не се знае дали ще ни огрее.

 

 

Sent from my iPhone & Tapatalk

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

До скоро теглех от безконтактен банкомат на уникредит с телефона или с часовника с тяхна карта. Може би от месец при опит за теглене ми дава "неподдържана карта" и трябва да вадя пластиката. Пробвал съм на няколко техни банкомата в няколко града. Някой да има същия проблем? Дали са го забранили за да не плащат процент на Епъл?

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Не става да . При мен никога не е ставало с УниКредит и apple pay за теглене на банкомат


Sent from my iPhone using Tapatalk Pro

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Това е заради новите банкомати на Уникредит!Ако намерите стар в
Пробвайте там


Sent from my iPhone using Tapatalk

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

До преди месец ставаше. На новите им банкомати. Теглил съм от банкомат 2000 лв с часовника, на който сега не става. Банкомата не е сменян.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Нещо не пречи да са сменили само софтуера. Аз също не съм успявал да изтегля с телефона от банкомат на УКБ


Sent from my iPhone using Tapatalk

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Някой да има проблем с револта и банкомат на райфайзен?ейпъл пей не се харесва нещо с банкоматите им вече!Преди бях теглил с часовника от безконтактен банкомат на райфайзен,иначе с картата на револт няма грижи!


Sent from my iPhone using Tapatalk

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 2 седмици по-късно...

Що за глупост с тоя Револют?
На нов телефон преинсталирам приложението, пиша номера и казва виж си мейла и натисни бутона. Никъв бутон няма, само код тип 123-123. Никакъв линк - нищо!


Sent from my iPhone using Tapatalk

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Мейла при мен изглеждаше така! След натискане отворих Револют и вече ми поиска 4-цифрения ми код.dcfa4476cbfb287202fca37656f2d400.jpg

 

А някой наясно ли е, дали е възможно да се добави карта Junior за безконтактни плащания с андроид телефон?

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Не не можеш да добавиш. Поне на ios дава ,че е заради непълнолетието


Sent from my iPhone 11 Pro Max using Tapatalk Pro

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Така, първо имейл в АБВ не трябва да се ползва с револют акаунт. На него не идват имейли с активационен линк.

Второ, приложението на револют е много тъпо по отношение на първоначалната настройка след преинсталация на нов апарат. Не трябва да се прескачат първите екрани, които излизат като сторита и да се избира влизане в съществуващ акаунт. Нещо, което е логично да е така.

Трябва да се избере "откриване на нова сметка"... Намира се най-долу, черен бутон и излиза на второто или третото "стори". Пише се тел. номер и на мейла (ако не е в АБВ) идва писмо с бутон. След като се натисне, отваря револют и още стои на екрана с "проверете си мейла". Сваля се този прозорец надолу и се появява полето за пин код.

При мен проблемът дойде от това че прехвърлихме информацията от един айфон на друг чрез transfer опцията при първоначалния сетъп. Обаче след като всичко приключи ревюлот не приемаше пин кода за влизане. Казваше, че е грешен, а това не беше така.


Sent from my iPhone using Tapatalk

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

И при мен не приемаше пин кода след като и аз прехвърлих от единия айфон на другия. Изтрих приложението, качих го отново и всичко си тръгна перфектно

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

При мен преди доста време,трябваше първо да изтрия приложението на стария телефон и след това да го сложа на новия.Преди това не ставаше.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

При мен нямаше никакъв проблем. Снощи реших да направя чист рестор на телефона през dfu, че за 14м много свлоч се е натрупала а и след като махнах джейла имаше някакъв лаг. Револют се активира без грижи от първия път, като преди това не съм го деактивирал.


Sent from my iPhone 11 Pro using Tapatalk Pro

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

При мен преди доста време,трябваше първо да изтрия приложението на стария телефон и след това да го сложа на новия.Преди това не ставаше.

При мен работи без грешка на два апарата, от както го ползвам.


Sent from my iPhone using Tapatalk Pro
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Не, то си работи на няколко апарата едновременно, имам предвид както е писал колегата по-горе, че като си трансферираш данните на нов айфон не приема пин кода докато не го преинсталираш, т.е. да си изтрие данните от телефона

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 2 седмици по-късно...

531da7fcd0f2f840777b0c699ac148cd.jpg
Най-накрая начин за достъп до револют от компютър.


Sent from my iPhone using Tapatalk

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

С ограничени възможности! Не виждам опция за пращане на пари.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Пичове ,има ли ограничение при тегленето на банкомат е телефон...колегата с master на уникредит тегли,аз с visa немога...


Sent from my iPhone using Tapatalk

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Аз от банкомат с умикредитска с АП не съм успял до момента, все не става ?

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Аз също опитах и не става,нито чрез телефон нито чрез часовника.


Sent from my iPhone using Tapatalk

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

на 13.12.2020 г. at 11:42, profusion написа:

Аз от банкомат с умикредитска с АП не съм успял до момента, все не става ?

До преди 2 месеца ставаше, от тогава не става. На банкомати където преди съм теглол, сега не става. Но пък става от други банкомати, с такса 1,30.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Офертата важи линза България? На някой излиза ли му опция? За Premium питам.

https://blog.revolut.com/raise-the-flag/

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Присъединете се към разговора

Можете да публикувате сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате акаунт, влезте сега да публикувате с вашия акаунт.

Гост
Отговори в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Ремонт на покриви | Ремонт на покриви цени | Хидроизолация на покриви

×
×
  • Добави ново...