Премини към съдържанието
Ремонт на покриви | Ремонт на покриви цени | Хидроизолация на покриви

Apple Pay - Revolut, Monese, Phyre


Recommended Posts

Има слух за някакъв план Плюс под премиум

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Някъде го четох днес официално съобщено това за новия план

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Paysera имат Apple pay от днес.


Sent from my iPhone using Tapatalk

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

А револют са с карти виза с новия дизайн на логото

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

При мен излизат старите

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

В началото ми предлагаше от всички, сега само металните са с новия дизайн, аз съм и с бета версия та затова може при вас да не излизат, ама явно скоро ще бъдат достъпни

 

9F671D0B-9439-47DE-BA88-E4CE1A2D81F2.png

 

Сега виждам, че скоро в премиума ще има персонализирани карти

D5FD01B1-5330-4422-91C5-D1F29A06309F.jpeg

Редактирано от Dobriyan Benov
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Картата за новия план Плюс

89E014AE-B3C6-4C70-B0B7-2534BA20AB80.png

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Видях плана, нещо не намирам разлика със безплатния а искат 7лв/месец? 

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Разликата която намерих е в защитата от измама до 1000лв годишно,нищо друго. За 7 кинта на месец не. Сега плащам 1.6 на УниКредит и имам безплатно теглене от техни банкомати и другите стандартни неща. Честно казано ако УниКредит пуснат карта за онлайн плащания с предварително захранване не виждам за какво бих използвал Револют.


Sent from my iPhone using Tapatalk

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Джуниър акаунтите са отключени в плюса също, в смисъл че ги няма ограниченията от безплатния акаунт

Редактирано от Dobriyan Benov
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Аз ползвам безплатна еднократна виртуалка с фри акаунта !


Sent from my iPhone using Tapatalk

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 2 седмици по-късно...

Един въпрос за револют и за часовник. Опитвам се да го сложа на циферблата но не на всеки ми се появява а уж ас все кръгли и долу дясно ми дава да сложа нещо, нормално ли е? Другото е дали трябва да включа баграуб рефреш на рефолюта и прукижението да ми седи във фонов режим за да рефрешва сумата на часовника? Защото забеляза че 1-2 компликации на 3д-парти приложения не се рефрешват или поне не често?

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Аз също giphy.gif


Sent from my iPhone using Tapatalk

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 4 часа, profusion написа:

Един въпрос за револют и за часовник. Опитвам се да го сложа на циферблата но не на всеки ми се появява а уж ас все кръгли и долу дясно ми дава да сложа нещо, нормално ли е? Другото е дали трябва да включа баграуб рефреш на рефолюта и прукижението да ми седи във фонов режим за да рефрешва сумата на часовника? Защото забеляза че 1-2 компликации на 3д-парти приложения не се рефрешват или поне не често?

Ако те разбирам правилно, не можеш да сложиш револют на някои циферблати, което е нормално, защото имат различна насоченост и възможност за добавяне на определени приложения към тях. На втория ти въпрос, дори и да не е разрешена работа в бекграунд на револют, това няма да попречи при плащания, а при отваряне на приложението,сумата ще се рефрешва на дисплея на часовника.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

AW app-ът на револют е един от най-безполезните. Наред с Google maps.


Sent from my iPhone using Tapatalk

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Що да е безполезно добре е да знам че имам наличност заредена аз пазарувам само с револют.

 

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Защото единствената информация, която дава, и то когато му скимне, през повечето време казва да се отвори приложението на телефона, е какъв ти е баланса и последните няколко транзакции на ужасен фон със ситен шрифт.


Sent from my iPhone using Tapatalk

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Приложението за часовника и при мен много често казва да пусна на телефона, на компликации сумата не се обновява много често, общо взето на часовника е безсмислено, иначе и аз плащам само с револют ама гледам баланса на телефона

Редактирано от Dobriyan Benov
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

А какви са плюсовете да плащаш с револют у нас, ако заплатата ти я превеждат по сметка с карта на банка, която поддържа епъл пей? За чужбина, онлаин пазаруване, валута, акции, изпращане на пари ясно.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Когато ти запорират сметката в банката - ще разбереш. Не забравяй, че живееш в България и тук всичко може да се случи.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

,сметките значи...запорирани като през 90-те...


Sent from my iPhone using Tapatalk

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

И аз започнах в началото да го ползвам точно заради запор, сега мога да си плащам и с картата на ПИБ, обаче ми е много по-удобно с револют - приложението е по-удобно и по-бързо мога да проверя баланс и т.н., извадил съм карта и на дъщеря ми, със съпругата ми ползваме  заедно моя акаунт - много по-лесно е да имаме един общ, и накрая - не че го ползвам толкова много в момента, но за статистиката е по-удобно като всички харчове са от едно място да видиш къде са ти отишли парите :)

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

А това с касичката е много яко също. Заделя ти малки парички с всяко плащане.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Аз в момента най-вече затова го ползвам. Направил съм рестото по 5 и се събират малко кинти.


Sent from my iPhone using Tapatalk

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

И аз това се чудя!? Нали са си твои парите и имаш достъп до тях. Във всеки един момент можеш да ги и харчи. ?

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Присъединете се към разговора

Можете да публикувате сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате акаунт, влезте сега да публикувате с вашия акаунт.

Гост
Отговори в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Ремонт на покриви | Ремонт на покриви цени | Хидроизолация на покриви

×
×
  • Добави ново...