Премини към съдържанието
Ремонт на покриви | Ремонт на покриви цени | Хидроизолация на покриви

Apple Pay - Revolut, Monese, Phyre


Recommended Posts

И аз ползвам 8.23 и FaceID няма грижи


Sent from my iPhone using Tapatalk

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 2 седмици по-късно...

Дск са пуснали gpay. Може скоро и за нас да пуснат

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

От ДСК казаха, че след месец ще пуснат и за IOS

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 2 седмици по-късно...

43563752e7db23f7200f0b137f0eb8f7.jpg

Ще ни огре скоро и нас, надявам се..що Google pay е пред нас??¿

34792546dd266aa096d5fe812210f6a5.jpg

Sent from my iPhone using Tapatalk

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Как така ще Ви огрее скоро, като явно вече имаш опция за добавяне?


Sent from my iPhone using Tapatalk Pro

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Казват в СМС , че е за Google Pay, къде видя да е за Apple Pay?


Sent from my iPhone using Tapatalk

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Като видях, че ти е на айфона съобщението и реших, че е уведомление през приложението
Моя грашка, наздраве от мен ;)


Sent from my iPhone using Tapatalk Pro

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Може и да не е същия проблем, но ще споделя. Преди време направих на жената акаунт в Curve - само виртуална карта. Целта беше да ползва Apple Pay като пазарува. В Curve съм й регистрирал карта на ДСК. 10 месеца плащане навсякъде, където има безконтактен ПОС терминал - и никакви проблеми. Преди два дена изненадващо й поиска ПИН?!  Направо се облещих - телефонът прие Touch ID-то. Виртуалната карта няма ПИН, а не ми се видя логично да плащаш с Apple Pay и Curve карта и да въвеждаш ПИН-а на ДСК картата. Докато се чудех какво става, жената побърза да си въведе ПИН-а на Curve приложението - то в това съвсем няма логика, ама както и да е. Интересното беше, че ПОС-ът изписа, че вече е надвишен максималния брой грешно въведени ПИН-ове?! Картата на ДСК беше в мен и платихме без проблеми с нея. Абсолютно същото се повтори още 4 пъти (два от ПОС терминалите бяха на Уникредит и Райфайзен, другите не ги погледнах). Вечерта писах на съпорта на Curve, ама все още няма отговор. Снощи се ядосах и изтрих картата на ДСК и я добавих отново. Днес всичко пак си работи без проблеми - вече 3 успешни плащания. Между другото, днес в една аптека са й казали, че и други са имали проблеми с плащане през телефона тези дни, но не знам дали с Apple Pay и Curve.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 3 седмици по-късно...

c604b9dd22de227fd9addf4267ae2d9f.jpg
Ясно е , че няма да е скоро. От септември лъжеха …”до месец..” минаха три.


Sent from my iPhone using Tapatalk

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Цитирам служител от ДСК "Стара консервативна банка с традиции сме. Не обичаме много новите технологии" :)
Ще станат нещата, някога ... :)

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Все така отговарят. Какво разбират под най-кратък срок не е ясно. Дано до края на ноември да стане. Уж най-голямата банка в България с големите претенции, а останаха последни на опашката. Иначе редовно звънят да предлагат кредити, но им намерих цаката - контрирам с "а Apple Pay кога?" и разговора приключва бързо-бързо.

IMG_1502.jpg

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Да припомня:

Непродуктивните спорове и офтопик-ът изчезват без обяснения.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Все така отговарят. Какво разбират под най-кратък срок не е ясно. Дано до края на ноември да стане. Уж най-голямата банка в България с големите претенции, а останаха последни на опашката. Иначе редовно звънят да предлагат кредити, но им намерих цаката - контрирам с "а Apple Pay кога?" и разговора приключва бързо-бързо.
IMG_1502.thumb.jpg.5c4279a81bee616b8206a91b419bc825.jpg

Днес и на мен звъняха от банката с предложение за кредит. Казах като теб първо Apple Pay и после ще говорим за други услуги. Хааа


Sent from my iPhone using Tapatalk
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

 Някой скоро правил ли е трансфер от Револют към БГ банка ? Колко време отнема и все още ли няма такси ?

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Като правиш трансфера, в полето за сумата, под нея изписва “без такса”.
Време на доставяне: днес
То зависи и от вида акаунт де - и за това имаше някакъв месечен лимит.


Sent from my iPhone Xs using Tapatalk

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Револют имат промоция за 1 месец безплатрн пробем период за Премиум, обаче 2 агента не могат точно да ми отговорят какво ще ми струва ако поръчам карта премиум и канселирам в този период (30дена)?

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Ще ти струва картата или доставката на картата, понеже някои от тях са безплатни. После картата си остава за теб.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

на 16.11.2021 г. в 6:01, londongunner написа:

 Някой скоро правил ли е трансфер от Револют към БГ банка ? Колко време отнема и все още ли няма такси ?

Аз превеждам постоянно, обикновено пристигат на следващия ден. Понякога ми изписва, че се очаква да се получат същият ден, когато ги превеждам сутринта, но обикновено не пристигат същия ден. Без такса.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Да така се получи. Вчера ги наредих днес в 16ч получих съобщение от ПИБ ,че са ми в сметката.


Sent from my iPhone XII Pro Max using Tapatalk Pro

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

на 16.11.2021 г. в 16:45, profusion написа:

Револют имат промоция за 1 месец безплатрн пробем период за Премиум, обаче 2 агента не могат точно да ми отговорят какво ще ми струва ако поръчам карта премиум и канселирам в този период (30дена)?

Аз понеже 2 пъти минавам на премиум и после го спирам, първия си поръчах картата и после като минах на безплатния отново, платих към 60 лв. мисля за картата

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Защото е някакъв глупав въпрос на престиж. Сякаш си нещо повече като имаш метална карта И револют се водят по това и искат пари.


Sent from my iPhone using Tapatalk

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Да де, ама и аз имам метална, но не съм я плащал. Затова ми е чудно.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Моята не е метална а черна премиум, аз я взех защото бях на този план. Това каква е картата на външен вид е страшно глупаво, защото като плащаш с часовника никой не ти гледа картата. Като спрях плана ме накараха да доплатя за картата. Смятах, че самата карта дава някои от предимствата на MasterCard, като fast track-а по летищата, но се оказа глупава придобивка. Никога не съм се водил от външния вид и никога няма да си поръчам метална, дори да е безплатна, защото картите ми седят в един шкаф вкъщи. Нося един curve ако ми трябва кеш и не става безконтактно и това е.

Редактирано от Dobriyan Benov
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 2 седмици по-късно...

Присъединете се към разговора

Можете да публикувате сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате акаунт, влезте сега да публикувате с вашия акаунт.

Гост
Отговори в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Ремонт на покриви | Ремонт на покриви цени | Хидроизолация на покриви

×
×
  • Добави ново...