Премини към съдържанието
Ремонт на покриви | Ремонт на покриви цени | Хидроизолация на покриви

Apple Pay - Revolut, Monese, Phyre


Recommended Posts

За хора без 3Д парола , без ходене до клон на банката:
Теглите от App Store приложението Evrotrust. Следвате стъпки за активиране.
Обаждате се на *2375 и казвате на оператора , че имате активно приложение евротръс. На това приложение Ви пращат 3Д парола , подписвате документа, изчаквате подтвърждението от ДСК и готово. Успех, вече имате активирана карта в Apple wallet


Sent from my iPhone using Tapatalk

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Който има онлайн банкиране и от там става!


Sent from my iPhone 13 Pro using Tapatalk Pro!

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

ДСК карта е активна при мен от този момент. Активирана е с помощта на приложението Evrotrust и съпорта на ДСК .


Sent from my iPhone using Tapatalk

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Сега стана и при мен.През целия ден не ставаше. Добавих я с бутона през приложението и не ми е искало никакви верификации с 3д пароли. 

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

И първо плащане в хипермаркет ,удобно е

Edit: Получих и нотификация в кой квартал и колко пари съм похарчил. Това е от последния ъп на ДСК Смарт.
Sent from my iPhone using Tapatalk

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

И аз добавих DSK карта в Applе Wallet-a. Какво съвпадение - пуснаха приложението в същия ден, в който ми доставиха и Apple Watch-a. Някой има ли представа каква е тази опция Express mode в часовника и дали ако я активирам успешно ще отчита плащане на терминал без двойното натискане на бутона на часовника?

Редактирано от ivander
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Не, това е само за плащане в обществен транспорт

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Която карта и активираш Express Travel Mode можеш да я ползваш и без да отключваш телефона и без да се идентифицираш с лица, пръсти кодове и т. н.


P. S. Даже пише, че може да се ползва картата, дори когато ти е паднала батерията. Ама някой ако е пробвал да каже.

Sent from my iPhone using Tapatalk Pro

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

У нас това предполагам не работи..
Изобщо в градския има ли начин за плащане с безконтактна карта?


Sent from my iPhone using Tapatalk

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

В София в метрото последно пътувах с апъл пей с револют, валидира и след ден си тегли 1.60лв

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Картата ти е активна постоянно, не е задължително да я ползваш в обществен транспорт.


Sent from my iPhone using Tapatalk Pro

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Не разбрах какво искаш да кажеш? 

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

В смисъл че ако искаш някоя от картите да е активна постоянно, и активираш Express Travel и тя ще е активна и без да отключваш телефони с FaceID и т. н. , не е задължително да я ползваш точно с обществен транспорт.


Sent from my iPhone using Tapatalk Pro

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

У нас това предполагам не работи..
Изобщо в градския има ли начин за плащане с безконтактна карта?


Sent from my iPhone using Tapatalk

Да, вече във всички превозни средства в София. Плащам само с часовника. Ако платиш за три прекачвания в рамките на ден, ти взима 4 лв. на куп, колкото е еднодневната карта и не те таксува повече. Много е удобно.


Sent from my iPhone using Tapatalk
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

А като се качи контрола как те проверява, след като си платил с чаковника - показваш физическата карта ли?


Sent from my iPhone using Tapatalk Pro

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Не с четец (би трябвало да имат) с който чекват картата било то и виртуална и при тях им излиза дали е била валидирана в колко часа къде и т.н. 

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Ясно, с четеца трябва да сканират чаковника, мерси. Питах защото редовно пътувам плащайки с карта, но никога не са ме проверявали и не знаех става ли и с часовника.


Sent from my iPhone using Tapatalk Pro

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Аз не ползвам градски транспорт с кола пътувам, но ми е интересно в рейсове , трамваи, тролеи и метрото има автомати за без контактно(банкова карта, телефон или часовник) купуване на билет за петуване? Така ли е? Как се валидира пред контролите , че е закупен билет? По-горе пише , но не разбрах. Във wallet отваряме картата с която е платено или..?


Sent from my iPhone using Tapatalk

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Да, има устройства, на които само доближаваш картата и ти изписва, че е валидирана. Не са ме проверявали досега, но пише, че устройствата на контрольорите могат само да прочетат дали е валидирана картата, нямат достъп до други данни в нея. А иначе валидациите се сумират и в крайна сметка ти удържа само 4 лв, колкото е дневната карта, или съответно, ако си пътувал по-малко от 3 пъти - по 1.60 на валидация, колкото е билетчето.


Sent from my iPhone using Tapatalk Pro

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Добре, купувам билет и ми отчита на картата покупката, ако не е така какво даваме на контролата? Сигурно отваряме wallet и поднасяме картата с която сме заплатили ли?


Sent from my iPhone using Tapatalk

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Най-вероятно е така, аз съм плащала само с физическа карта, а и не са ме проверявали.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Прочетох, че да можем да платим без контактно, но трябва да имаме и приложение на телефона, може би там ще се показва билета.

https://sofia.mpass.bg/bg/

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

На мен ми блокираха профила при няколко неуспешни опита за идентификация заради маската в автобуса и от тогава не го ползвам това недоразумение, навсякъде пише, че се проверява картата, с която е платено. Ако искат mpass да ме разблокират, иначе м.... им.

Може и само с карта, така пише тук. Явно са две различни услуги, но стига толкова, че оакахме темата за мобилните плащания.

Редактирано от dessyteneva
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 3 седмици по-късно...

31b8e0f7949335afa28dd259cef5585a.jpg
Как да я махна тази карта?Всеки път дава да опитам по-късно :)


Sent from my iPhone using Tapatalk

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Присъединете се към разговора

Можете да публикувате сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате акаунт, влезте сега да публикувате с вашия акаунт.

Гост
Отговори в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Ремонт на покриви | Ремонт на покриви цени | Хидроизолация на покриви

×
×
  • Добави ново...