Премини към съдържанието
Ремонт на покриви | Ремонт на покриви цени | Хидроизолация на покриви

Apple Pay - Revolut, Monese, Phyre


Recommended Posts

Прегледах извлеченията назад - от началото на октомври ми е първата такава такса.
За по-дървения обменен курс не съм сигурен дали го е имало - винаги ми е било най-изгодно превалутирането в револют.
Предполагам че с тази такса им е по-изгодно - като гледам и нашите банки как напляскаха такси и таксички…


Sent from my iPhone Xs using Tapatalk

Айде сега пак наново разговора :-) - прати скрийншот, който показва, че я е нямало тази такса в почивен ден. Това че ти не си знаел за нея не я прави несъществаща :-)


Sent from my iPhone using Tapatalk
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Ето ти скрииншот:
4456c41bc6e9fd3060de9899cc8fcc53.jpg

Само не ме карай да проверявам какъв е бил курса на паунда на същия ден


Sent from my iPhone Xs using Tapatalk

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Честно не знам какво се опитваш да ми докажеш :-) И аз и други, а и назад в темата е писано за курс по време на празници. В крайна сметка питай съпорта щом не ни вярваш. Но преди това пробвай в тази страница и виж какво ще покаже https://www.mastercard.com/content/mastercardcom/global/en/personal/get-support/convert-currency.html
Успех ;-)


Sent from my iPhone using Tapatalk

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Нищо не се опитвам да ти докажа, поиска скрииншот пратих ти.
Темата я следя от две години и нямам спомен да са споменавали такава такса.
Но както каза, или ще сменям валута в работно време или ще ползвам друга карта.


Sent from my iPhone Xs using Tapatalk

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Тука може да не е казвано от 2г, но в сайта на Р го има от началото на услугата написано.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Във приложението на Револют има опция да добавиш няколко валути по своя айбан. Добави си евро и превалутирай през самото приложение.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 2 седмици по-късно...

Айде пак аз-писах на съпорта,пратиха ме да пробвам на Мак или PC,но нищо не става.Ставам досаден сигурно....

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Да попитам - някой ползва ли Vivid?
Реални ли са тези до 25% кешбак от ежедневни покупки? Най вече за БГ ме интересува, щото ако са само в Германия не ми вършат работа.


Sent from my iPhone Xs using Tapatalk

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Да напълно са реални. Това в рамките на супер дийлс. Иначе понякога има и индивидуални оферти до 50% в рамките на разрешения кешбек. Всичко това на безплатния план. За да се увеличава срока на супер дийлс, трябва да се канят приятели. cf3a24e59f96f5bf63697f222aa981f3.jpg

Изпратено от моят M2002J9G с помощта на Tapatalk



Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Няма как да си на загуба, ако ползваш приложението само за кешбека.

Изпратено от моят M2002J9G с помощта на Tapatalk

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

ОК, колко е първоначалното време супер дийлс и колко време допълнително дава една покана?
И просто пускаш покана към познат или и той трябва да изтегли апа и да направи регистрация?


Sent from my iPhone Xs using Tapatalk

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Два месеца е първоначално. След това на всеки поканен приятел по още два. Регистрацията трябва да е от реферален линк.

Edit: 30 дни е достъпа до супердийлс при регистрация.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Ако не каниш приятели и без кешбек си на загуба от превалутирането

Няма ли лев като валута?
От няколко седмици го гледам този ВИВИД, някой по-запознат може ли да нахвърля набързо разликите с Революта, ще съм благодарен.


Sent from my iPhone using Tapatalk Pro
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Днес на банкомат на УниКредит банка с възможност за безконтактно теглене не можах да изтегля чрез Apple Pay от телефона. Аз съм на ДСК . При провеждане на операцията протича по дефолт , накрая пише на екрана на банкомата нещо от рода..благодаря , че ползвахте устройството….цитирам по памет, а пари не дава. С физическа карта може да се теглят пари от същото устройство. Защо е така?
Едит:Може ли да се тегли кеш (първи опит ми бе) или само транзакции по бензиностанции и магазини?

Sent from my iPhone using Tapatalk

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Аз имам същия "проблем" но с револют,дигитал не ще но физическата безконтактна иска......


Sent from my iPhone using Tapatalk

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

От два месеца може би е този проблем…с дигитална карта не може с физическа безконтактно става…


Sent from my iPhone using Tapatalk

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

И моите наблюдения са такива - револют с Епъл пей не дава на атм. С Curve става. Според мен тъпите ни банки нарочно са ги ограничили.


Sent from my iPhone using Tapatalk

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Запитах съпорта на ДСК и щом има отговор ще споделя.


Sent from my iPhone using Tapatalk

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

С карта на уникредит в епъл пей на банкомат на уникредит ми дава грешка, че не може да се свърже с издателя на картата. На банкомат на ОББ - картата не може да бъде прочетена.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

На УКБ никога не съм могъл все грешки ми е давало и това с тяхна дигирализирана карта.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

На мен вчера ми отхвърли плащане с часовник но като извадих физическата карта и си мина.


Sent from my iPhone using Tapatalk

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Днес в “Лидъл” не ми даде да платя през телефона(с физическа карта стана), на бензиностанция платих без проблем. Не зная в магазина на коя банка са, факт е , че не мина трансакцията.


Sent from my iPhone using Tapatalk

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Присъединете се към разговора

Можете да публикувате сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате акаунт, влезте сега да публикувате с вашия акаунт.

Гост
Отговори в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Ремонт на покриви | Ремонт на покриви цени | Хидроизолация на покриви

×
×
  • Добави ново...