Премини към съдържанието
Ремонт на покриви | Ремонт на покриви цени | Хидроизолация на покриви

Apple Pay - Revolut, Monese, Phyre


Recommended Posts

Ами много вероятно, аз го видях случайно и реших да го постна ако и някой друг го е изтървал

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Ще добавят Райфайзен до дни, това е честа практика, не ги публикуват веднага след пускането, и с FiBank беше така. А за списъка аз не ги гледам там, не ми и трябват, всичко което ми е необходимо е вече в Wallet, просто случайно попаднах и видях TransferWise.

Макар да нямам търпение да си бодна в Wallet-a шофьорската книжка или паспорта, ама ще почакаме още малко...

Редактирано от Dobriyan Benov
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 2 седмици по-късно...

Revolut Junior, новата услуга на глобалната финансова платформа Revolut, вече е достъпна в България. Revolut Junior насърчава финансовата грамотност сред младите хора чрез персонализирани средства за управление на парите и съвети. Revolut Junior дава възможност на родителите да научат своите деца да управляват умно парите си.


Revolut Junior е специално създадена финансова услуга за деца и младежи на възраст между 7 и 17 години. Сметките се управляват от приложението Revolut на родителя. През март услугата беше пусната във Великобритания, а вече е достъпна в България за потребителите с планове Premium и Metal.
 

Източник: Vivainvest

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

За съжаление официално в България не, само с доста врътки и не е точно по правилата.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Пуснаха Revolut Junior, но за съжаление е само към платените планове.

 

 

Sent from my iPhone using Tapatalk Pro

 

[mention=29419]Русев[/mention], виж 2-3 поста по-нагоре

____________________________

Наистина не го бях видял, но все пак давам допълнителна информация, че не се предлага с безплатния план.

 

Редактирано от mirror
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Аз имам виртуална карта с UK бин и работи с GPay

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 3 седмици по-късно...

Револют си направиха юзърите и почват малко по малко да добавят нови такси и ограничения. Сега получих на мейла, че от 12.08:
- лимитът за безплатен валутен обмен се намаля на 2000 лв месечно (от 11 500). 0.5% такса за повече
- банкови трансфери до страни извън евро зоната стават по 1 лв
- при трансфери до страни, които не се изпращат в националната валута, може да има такса 6 или 10 лв.

Може да изглежда като малко, но си мисля, че е само началото. Гледат да си пробутват платените планове.


Sent from my iPhone using Tapatalk

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Абе и аз го уважам, но много е удобно за плащане навсякъде, и за следене на парите ти.Иначе откъм такси всички банки станаха повече от нагли.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Аз бих плащал и месечна такса, толкова съм свикнал да си плащам всекидневно с Революта с АП и да си поделям сметки с познати....

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Пичове ,имам питане!Колега си изтегли Curve на S20 Ultra!Поръча си и физическа карта.Тъй като използва код ,сумата от 5 пунда му беше преведена в предполагам виртуална карта кръстена Curve Cash!Тъй като си направи Револют,въпросът ни е ,ще можем ли да изпием по една бира с тия 5 паунда или как да ги изтеглим?Не видях вариант да ги прехвърля в друга сметка...


Sent from my iPhone using Tapatalk

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

А дали тази с точките и физическата ,която е поръчал ,не са на обща сметка за да ди ги дръпне от банкомат?


Sent from my iPhone using Tapatalk

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

6c8211594809b812f5709c003cce55c2.jpg
В сметката няма нищо,но зад съобщението се подава 5-те паунда за бирата


Sent from my iPhone using Tapatalk

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Мислим да закриваме сметкатаРеволют си върши идеално работата ,та искахме да се почерпим с колегата за добре свършената работа ама...здраве да е!


Sent from my iPhone using Tapatalk

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

на 18.06.2020 г. at 13:02, ElemenT (a.k.a. Chiko) написа:

А дали тази с точките и физическата ,която е поръчал ,не са на обща сметка за да ди ги дръпне от банкомат?


Sent from my iPhone using Tapatalk

Ти сериозно ли?

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

6c8211594809b812f5709c003cce55c2.jpgВ сметката няма нищо,но зад съобщението се подава 5-те паунда за бирата

 

 

Sent from my iPhone using Tapatalk

 

Като гледам съобщението, петте паунда са все още чакащи. Условието е да се направи първо плащане с Curve картата (и то не с тези пет паунда, а с карта, свързана в приложението), за да станат налични - тогава ще ги изпише и горе в наличност. Иначе би трябвало да може и на банкомат да се изтеглят, но най-добре на ПОС, за да е максимално близка сумата. Щом сте с Андроид, може да се наложи да плащате с пластиката, иначе с Pay работи идеално. И... Curve няма сметка. Тук всичко е карти, които се виртуализират зад една карта и се сменят с приложението. Има и функция да си сменяш картата и след транзакцията, като Curve прави кредит на първата карта и задължава новата. Доста удобно приложение. А за петте паунда вече въведоха и срок за първата транзакция, та не го бавете. Успех!

 

 

Gesendet von iPhone mit Tapatalk

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Банкоматите не пускат ли от 10 /включително/, и повече?

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Като гледам съобщението, петте паунда са все още чакащи. Условието е да се направи първо плащане с Curve картата (и то не с тези пет паунда, а с карта, свързана в приложението), за да станат налични - тогава ще ги изпише и горе в наличност. Иначе би трябвало да може и на банкомат да се изтеглят, но най-добре на ПОС, за да е максимално близка сумата. Щом сте с Андроид, може да се наложи да плащате с пластиката, иначе с Pay работи идеално. И... Curve няма сметка. Тук всичко е карти, които се виртуализират зад една карта и се сменят с приложението. Има и функция да си сменяш картата и след транзакцията, като Curve прави кредит на първата карта и задължава новата. Доста удобно приложение. А за петте паунда вече въведоха и срок за първата транзакция, та не го бавете. Успех! 
 
Gesendet von iPhone mit Tapatalk

Благодаря!


Sent from my iPhone using Tapatalk
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 4 седмици по-късно...

Странно не мога да допъпвам с Уникредитската карта с която виаги топъпвам, нито директно нито през апъл пей, някой с подобен проблем?

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Странно не мога да допъпвам с Уникредитската карта с която виаги топъпвам, нито директно нито през апъл пей, някой с подобен проблем?

От вчера е сменен методът за получаване на 3Д парола... Трябва да идеш в Булбанк Мобайл, в опциите за съответната карта и да натиснеш бутон за абониране за динамична парола. После, като я поиска Револют (или сайт на 3Д търговец), влизаш в мобилното и най-горе ще ти се е появил банер. Цъкваш и си виждаш паролата за транзакцията.

Надявам се, че съм бил полезен.

 

П.П. За Pay нямам идея защо не става...

 

Gesendet von iPhone mit Tapatalk

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

А не става ли директно с Apple pay аз така зареждам револют , а УниКредит ми е закачена за Apple pay?!


Sent from my iPhone using Tapatalk Pro

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Я пробвай, то и аз така ама явно са го счупили заради новата им 3Д оторизация и т.н. от днес?

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Присъединете се към разговора

Можете да публикувате сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате акаунт, влезте сега да публикувате с вашия акаунт.

Гост
Отговори в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Ремонт на покриви | Ремонт на покриви цени | Хидроизолация на покриви

×
×
  • Добави ново...