Премини към съдържанието
Ремонт на покриви | Ремонт на покриви цени | Хидроизолация на покриви

Apple Pay - Revolut, Monese, Phyre


Recommended Posts

Като стана въпрос по-горе за часовника, в новата бета на Curve вече също има ап за часовника

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Това по скоро е психология, примерно на мен не ми се дават наведнъж 20 евро за игра в стийм, ама като знам че са се събрали от някакви остатъци за това в продължение на 1 месец и ми е някак по така лежерно ?

Революта ползите един пост няма да ми стигне, ползвам гонего за всичко. Ако чаках Уникредит след 3 дена да видя какво ми в дръпнато или ако искам да категоризирам или бюджетирам ще трябва да си почакам бая да го направят... В Т-маркет ми се е случвало да ми дръпнат два пъти ами кога щях а го разбера ако беше с нормалната карта освен ако не тегля вкселски чаршафи и не засичам като куку...

Освен това извън онлан пазаруването и валутите, тук доста хора имат Револют, с приятели поделям покупки, дори има хора от форума тука им пращам за Нетфликс.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

А какъв айбан генерира на новооткрита сметка? С префикс на коя държава? 

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Литва или Латвия, не помня точно

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

LTхххххххххххх

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

От две, три седмици, всеки път при зареждане на Револют, от ОББ ми искат потвърждение с 3Д секюрити. Явно вече не ми го отчита, като плащане на ПОС, а като онлайн плащане. С другите банки така ли е?

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Винаги е било като олнайн покупка.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Може и да съм се заблудил, но като че ли точно в този форум някой спомена, че зареждането го отчита като на ПОС. Във всеки случай, преди ми искаше 3Д секюрити на 5 зареждане на Револют,а от скоро всеки път.

Редактирано от ne4o
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Ами нека, повече сигурност никой не отказва :)

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Аз съм с английски ибан в револют. С брексит от тази година всеки трансфер м/у английска и българска банка ще идва с една хубава таксичка за нашите банки. Може ли да се конвертира/смени ибан-а?


Sent from my iPhone using Tapatalk

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Само със смяна на адреса в рамките на ЕС. Сега погледнах,че сметката ми в паунди има сорт код и акаунт за местен превод,но IBAN-а за SWIFT е LT.


Sent from my iPhone using Tapatalk

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 2 часа, DreamcatcheR написа:

Аз съм с английски ибан в револют. С брексит от тази година всеки трансфер м/у английска и българска банка ще идва с една хубава таксичка за нашите банки. Може ли да се конвертира/смени ибан-а?


Sent from my iPhone using Tapatalk

Демек си открил сметка и после втора с английски айбан? Понеже колегата горе пише, че излизат с "LT".

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Всички сметки са ми с един и същ английски ибан. И винаги са били така. Понякога сменям адреса (страната) за покупки от някои сайтове и от няколко месеца съм с английски.


Sent from my iPad using Tapatalk

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

В началото револют даваше английски IBAN, моя също е такъв.


Sent from my iPhone using Tapatalk

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Revolut винаги е давал английски IBAN преди Брексит ерата. След като регистрираха банката и дружеството за електронни пари в Литва за да не губят паспорта си за предоставяне на финансови услуги в рамките на ЕС, прехвърлиха всички клиенти с адреси в рамките на ЕС към LT IBAN-и.


Sent from my iPhone using Tapatalk

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Попитай съпорта. До сега трябваше да са те мигрирали, осве ако не си регистриран с UK адрес?
Имейл не получи ли за смяната на дружествата и разясненията, какво ще се случи?

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Някой има ли преместен от електронното дружество към Револют Банк и има 100хил гаранция? Преди имаха само Литванските граждани тази екстра?

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Попитай съпорта. До сега трябваше да са те мигрирали, осве ако не си регистриран с UK адрес?
Имейл не получи ли за смяната на дружествата и разясненията, какво ще се случи?

След поста ти проверих - вече съм с LT iban, но нямам мейл за смяната.


Sent from my iPhone using Tapatalk
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Някой след брексит да се е "местил" от ЮК в БГ и дали автоматично се сменя ибан-а на момента?
Обратното после мисля ще е по-сложно и вече може да искат документ дали си жител на ЮК. До сега ставаше без такъв.


Sent from my iPhone using Tapatalk

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

На мен последния път като си смених адреса от БГ на ЮК (ама това беше миналата година) ми блокираха акаунта и ми искаха документи. След 300 кандърми ми отблокираха акаунта и ми казаха да не сменям адреса ако нямам документи и основателна причина.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

@profusion Как разбираш дали си към банката или електронното дружество, по BIC кода ли? 

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

В приложението не помня къде трябва да се вижда Revolut Bank UAB, а не Revolut Payments UAB което е само е-money дружество за разплащане.

Но май все още е само за Литванци.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

...
Но май все още е само за Литванци.

Може би имаш предвид литовци? :-)


Sent from my iPhone using Tapatalk
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Ето това е линка с информацията:

https://www.revolut.com/en-LT/help/profile-plan/security-personal-data/is-my-money-safe

Обач ако смениш държавата на бг няма да има това с банката.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Присъединете се към разговора

Можете да публикувате сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате акаунт, влезте сега да публикувате с вашия акаунт.

Гост
Отговори в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Ремонт на покриви | Ремонт на покриви цени | Хидроизолация на покриви

×
×
  • Добави ново...