Премини към съдържанието
Ремонт на покриви | Ремонт на покриви цени | Хидроизолация на покриви

Apple Pay - Revolut, Monese, Phyre


Recommended Posts

Те и сега могат да изискат такъв документ. 

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Ами аз съм превъртял хиляди левове през тях ,досега нищо не са искали освен началната верификация. Сега вече като банка , може да започнат и с номерата на нашите "добри" познати бг банки.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Когато зареждаш с банкова карта на твое име не е нужно да ти искат такива документи.

И аз се прехвърлих, сега само нови екстри ще има вероятно в бъдеще и бг айбан. Сега колкото имате вкарано вътре са гарантирани. 

 

Доволен съм! :)

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Калвото и да стане, ще се случи и за прехвърлилите се и за непрехвълилите се, то таксите вече ги увеличиха, а безплатните лимити ги намалиха без значение дали си към банката или не си.


Sent from my iPhone using Tapatalk Pro

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Когато зареждаш с банкова карта на твое име не е нужно да ти искат такива документи.
И аз се прехвърлих, сега само нови екстри ще има вероятно в бъдеще и бг айбан. Сега колкото имате вкарано вътре са гарантирани. 
 
Доволен съм!

Най-голямата екстра беше да не е банка. Тук имаме достатъчно!
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

на 3.03.2021 г. at 21:12, profusion написа:

Сега колкото имате вкарано вътре са гарантирани. 

Това мисля, е по-сложноват отколкото изглежда въпрос. Банка с виртуални (х)активи. Странно ми напомня за един термин в нашата сфера :)

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

на 3.03.2021 г. at 19:12, profusion написа:

Сега колкото имате вкарано вътре са гарантирани.

До 196 000 лева, мисля.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 18 часа, gogi6 написа:

Опция за промяна на иконата
 


Мда. Стандартът си е стандарт.

e5d6d0dae3eabf4d674f511810089509.jpg


Sent from my iPhone using Tapatalk

Редактирано от arm11
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Някой ползва ли curve с Apple Watch ?


Аз я използвам защото банката ми не поддържа Apple Pay.

Или по-точно използвах.

Само се бях регистрирал и след това я добавих в Apple wallet и си работеше супер: разцепвах се да плащам с часовника. Но наскоро реших да си поръчам и физическата карта. И в момента който направих това следващите две транзакции паднаха. От моя страна изглежда да минава транзакцията: curve я показва като успешна. Но на ПОСа пише “отказана транзакция”. След втория опит спрях да плащам през часовника :(


Sent from my iPhone using Tapatalk

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Някой ползва ли curve с Apple Watch ?


Аз я използвам защото банката ми не поддържа Apple Pay.

Или по-точно използвах.

Само се бях регистрирал и след това я добавих в Apple wallet и си работеше супер: разцепвах се да плащам с часовника. Но наскоро реших да си поръчам и физическата карта. И в момента който направих това следващите две транзакции паднаха. От моя страна изглежда да минава транзакцията: curve я показва като успешна. Но на ПОСа пише “отказана транзакция”. След втория опит спрях да плащам през часовника default_sad.png


Sent from my iPhone using Tapatalk

Освен да изчакате да пристигне пластиката и да добавите картата наново в телефона и часовника. Принципно, при прехвърляне на дигитализирана карта от портфейла на телефона в портфейла на часовника ми е искало CVV код, който е на гърба на картата. Да не би и тук да трябва нещо такова? Моята карта Curve е отдавна и тогава направо поръчах пластика, като чак след като дойде си дигитализирах картата, та случаят ми е по-различен. Наистина, щом сте поръчали пластика, изчакайте я и междувременно си плащайте с телефона.
Поздрави!


Sent from my iPhone using Tapatalk
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 1 месец по-късно...

В револют може да си сменяте username вече. Имате право на общо 2 смени. Трябва да сте на последната версия.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Има ли начин револют джуниър да има връзка с картите и на двамата си родители?


Sent from my iPhone Xs using Tapatalk

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Намерих го - на само с премиум план.


Sent from my iPhone Xs using Tapatalk

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Да, да, да ...най-накрая и пощенска банка да направи нещо по въпроса.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Спокойно , ДСК не вършат нищо..


Sent from my iPhone using Tapatalk

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

на 23.04.2021 г. at 0:35, Aveliky написа:

Screenshot 2021-04-23 at 0.34.29.png

Реално имам ли нужда от това тяхното приложение ONE wallet на Пощенска, за да правя разплащания през айфон?

Добавих си моята дебитна карта в Wallet аппа и уж всичко е точно. Скоро ще го тествам и се надявам да няма нужда да се инсталира аппа на Пощенска.

А тук са обяснени и двата начина, но не става ясно дали има нужда от ONE wallet - https://www.postbank.bg/Digitalno-bankirane/apple-pay?sc_camp=F38C0F7A14EE47A9F5ABFB2FA396AA18

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Приложението им One Wallet by postbank е много приятно и показва транзакциите които са правени с картата през месеца. На мен ми е по-удобно за гледане на статистика от колкото m-postbank. Дали трябва или не, нямам идея но ми е удобно и ще си го ползвам. Между другото след регистраци, приложението предлага да се създаде и дигитална карта която да си я зареждаш и да плащаш с нея.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Реално имам ли нужда от това тяхното приложение ONE wallet на Пощенска, за да правя разплащания през айфон?
Добавих си моята дебитна карта в Wallet аппа и уж всичко е точно. Скоро ще го тествам и се надявам да няма нужда да се инсталира аппа на Пощенска.
А тук са обяснени и двата начина, но не става ясно дали има нужда от ONE wallet - https://www.postbank.bg/Digitalno-bankirane/apple-pay?sc_camp=F38C0F7A14EE47A9F5ABFB2FA396AA18

Как я добави без приложението? Като дам ръчно добавяне и няма опция пощенска


Sent from my iPhone using Tapatalk Pro
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

@Русев избрах последната опция - Add a Different Card, там си я сканираш, разпознава се че е от Пощенска, излизат ти на български техните Общи условия, които трябва да приемеш и си готов. 

Разбира се ще трябва да я тествам, да видя дали работи без това тяхното приложение, но според Apple - би трябвало да работи. Излезна това след като регистрирах картата

IMG_1949.jpg

Редактирано от robot
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Тествах я днес и си работи. Платих през часовника на няколко места и всичко мина успешно. Картата беше добавена директно в портфейла на Епъл пей.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Присъединете се към разговора

Можете да публикувате сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате акаунт, влезте сега да публикувате с вашия акаунт.

Гост
Отговори в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Ремонт на покриви | Ремонт на покриви цени | Хидроизолация на покриви

×
×
  • Добави ново...