Премини към съдържанието
Ремонт на покриви | Ремонт на покриви цени | Хидроизолация на покриви

Apple Pay - Revolut, Monese, Phyre


Recommended Posts

Това със лидъл ми е малко неясно - не трябва ли цялата верига да работят с една банка? В един магазин работи плащане с телефон, в друг не…


Sent from my iPhone Xs using Tapatalk

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Аз съм на ДСК и Apple Pay до сега е без грешка, днес се получи малко кофти , че нямах кеш ,добре , че мина плащането с физическата карта на ДСК . И за мен е загадка.


Sent from my iPhone using Tapatalk

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

При мен в Пловдив никога не съм имал проблем с Лидълите

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Някой теглил ли е от банкомат с безконтактна опция чрез Apple Pay, без значение в България или чужбина? От съпорта на ДСК още не са дали отговор защо не може да стане изтегляне от банкомат? Лично за мен нямам логичен аргумент.В смисъл купувам и плащам телевизор за 1К лв в магазин ,а не мога да изтегля 20лв. на банкомат. Не е опция “сигурност” според мен. Ако в чужбина става може би тепърва и в България ще може.


Sent from my iPhone using Tapatalk

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Става без проблем на Райфайзен, ПИБ и Уникредит с карта на ПИБ и телефона. На други банкомати просто не съм тествал или поне не помня.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Да и аз с карта мастъркард на ПИБ нямам отказ на безконтактен банкомат, както с картата така и с АП


Sent from my iPhone using Tapatalk Pro

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Някой теглил ли е от банкомат с безконтактна опция чрез Apple Pay, без значение в България или чужбина? От съпорта на ДСК още не са дали отговор защо не може да стане изтегляне от банкомат? Лично за мен нямам логичен аргумент.В смисъл купувам и плащам телевизор за 1К лв в магазин ,а не мога да изтегля 20лв. на банкомат. Не е опция “сигурност” според мен. Ако в чужбина става може би тепърва и в България ще може.


Sent from my iPhone using Tapatalk

Теглил съм, да. С карта на УниКредит, Мастъркард, си работи безотказно на банкомати на УКБ, ПИБ, ОББ и Райфайзен. С Виза не става. Проблемът не е в сумите, за това си има лимити. Проблемът е в сертифицирането на определени карти/банкомати от Виза и Мастъркард, както и в списъците на Борика (УКБ, примерно, са на Борика).

А относно Лидъл - никога не ми е отказвало транзакция с часовник или телефон. Плащал съм с УниКредит, с Кюрв (даже начисляваше кешбек в началото) и с Револют. Ползвам редовно двата Лидъла на Каблешков в София, както и този в Ринг мола на Околовръстното...

Sent from my iPhone using Tapatalk
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Разбирам, с Мастъркард съм. Благодаря за отговорите.


Sent from my iPhone using Tapatalk

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Вчера,при теглене с телефон на УКБ
в централен офис на банката,транзакцията се извърши успешно,а два дни по-рано при опит от други два банкомата техни не се получаваше…ходи го разбери…


Sent from my iPhone using Tapatalk

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Няма разбиране - на банкомат на който съм теглил с телефона, вчера нито с револют, нито с тяхната карта.


Sent from my iPhone Xs using Tapatalk

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Днес ми се обадиха от съпорта на ДСК и ми обясниха , че ако картата е Mastercard няма проблем да се теглят пари чрез Apple Pay от банкомат без значение на коя банка е с без контактна опция.


Sent from my iPhone using Tapatalk

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Това ми се появи днес:
6145004aa1023d34317df3407249e5e6.jpg


Sent from my iPhone Xs using Tapatalk

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Да избираш едно и си готов, явно правят статистика някаква.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 5 часа, hudson написа:

Това ми се появи днес:



Sent from my iPhone Xs using Tapatalk

И ти още си им клиент???

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

В дълбоки размисли съм, да бъда или да не бъда… техен клиент


Sent from my iPhone Xs using Tapatalk

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 1 месец по-късно...

Някой има ли проблем да добавя пари от карта на пощенска към револют? С 2 карти пробвахме - дебитна и кредитна МС.

И още един въпрос (знам, че не е много за този форум). На Галакси с8+ не може да се добави револют картата в gpay. Дава всеки път тази грешка:

e52d918a2d63f44fb01efe4438e8fd29.jpg
Телът няма руут и тн. Взимам е от Амазон Германия refurbished.


Sent from my iPhone using Tapatalk

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 5 часа, DreamcatcheR написа:

Някой има ли проблем да добавя пари от карта на пощенска към револют? С 2 карти пробвахме - дебитна и кредитна МС.
 

 

Вчера имаше някакви ъпдейти на системите на Пощенска и някои от тях не работеха и следобед също, въпреки че бяха писали че е само сутринта. Няколко пъти излизаше грешка и при мен.

 

Цитат

Уважаеми клиенти,

Моля да имате предвид, че поради планирано обновяване на системите на Пощенска банка в периода от 07:00 ч. до 09:30 ч. на 12.03.2022 г., следните услуги няма да са достъпни:

• Интернет и мобилно банкиране
• m-Token Postbank
• Мобилен портфейл ONE Wallet by Postbank

 

Редактирано от robot
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 2 седмици по-късно...

Някой знае ли причината за замяна на мастъркард с виза при револют? Или просто политика…


Sent from my iPhone Xs using Tapatalk

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Публикувано (редактирано)

Не излиза в приложението, но ако говориш със съпорта могат да ти издадат МС. При мен трябваше да преиздам една Виза и МС, Визата преиздадох сам, за МС след разговор стана ясно че има и ми пуснаха те. И двете дойдоха за 10дена от фирма от София. 

 

ПП и МС е с по-як цвят на пластиката 😃

Редактирано от profusion
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Вече може да имате и "Revolut bank" акаунт. Пише, че парите ви са защитени, но с новият акаунт са под "Lithuanian Deposit Insurance System". И двата акаунта ще работят заедно-безпроблемно.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Е това е от почти година сигурно.
Аз лично изобщо не искам да съм в банката им. Писна ми да им затварям призивите да се присъединя.
Новите абонати нямат избор за съжаление.


Sent from my iPhone using Tapatalk

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Да одавна е, аз се присъединих сигурно преди година поне.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Извинявам се, ако е дискутирано..
Днес за първи път от доста време пътувах с градски транспорт в София, като ми бяха казали, че вече може да се плаща с карта. Не бях сигурен обаче, дали с Епъл пей би проработило (понеже имам някакъв спомен, че Епъл пей на всяка транзакция нещо маскираше/сменяше кода на картата) и при евентуална проверка не знам дали би изкарало същия код. Ползвах пластиката на револют този път, но за в бъдеще някой може ли да каже - работи ли с Епъл пей и с всякакви карти ли - било то на револют или българска на ЦКБ?
Има ли значение дали ползвам часовника - при проверка пак ли той трябва да се даде? Понеже съм забелязал, че транзакциите в уолет на часовника и на телефона се различават. Би трябвало със същото устройство най-вероятно...


Sent from my iPhone using Tapatalk

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Потвърждавам, че в градския може да се плаща и с телефон, и с часовник. При проверка просто се дава същото устройство, с което е направено плащането преди това. За чужди банки обаче не знам. Имам Револют, но откакто нашите банки поддържат Епъл пей, не съм го ползвал особено...
Поздрави!


Sent from my iPhone using Tapatalk

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Присъединете се към разговора

Можете да публикувате сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате акаунт, влезте сега да публикувате с вашия акаунт.

Гост
Отговори в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Ремонт на покриви | Ремонт на покриви цени | Хидроизолация на покриви

×
×
  • Добави ново...