Премини към съдържанието
Ремонт на покриви | Ремонт на покриви цени | Хидроизолация на покриви

Международна гаранция


anych

Recommended Posts

Здравейте! Интересува ме как стоят нещата тук в България с международната гаранция на Apple продуктите, които се продават официално у нас. Тоест, ако взема продукт от Англия примерно и e без касова бележка, дали ще мога да го обслужвам гаранционнно тук? В Istyle може би... Но не знам как стоят нещата, когато нямам касова бележка.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Ако продукта е закупен от официален магазин задължително се дава фактура. 

Така или иначе в периода на едногодишната международна гаранция може да се провери по сериен номер дали продукта подлежи на гаранционно обслужване. Creative Center обслужват почти всичко с изключение на Apple Watch Edition. От iStyle ми върнаха отговор, че поддържат и Edition модела, както и AppleCare+ важи при тях. 

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Точно сега ми трябва и сайта им не отваря нужното за проверка. А ще купувам до 15 мин!

 

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Преди месец занесох в creative center iphone 11 за ремонт закупен от Америка.Не ми искаха документ за покупка макар да носех.След като го закачи към компа му излезе, че е в гаранция и го приеха без проблем.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Става въпрос за powerbeats pro, чисто нови, закупени от Англия, без фактура или касова бележка. А те нали са продукт на Apple. За това се чудя дали ще мога да ги обслужвам гаранционнно, ако нещо се случи....

 

 

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Провери си серийния номер тук: https://checkcoverage.apple.com/


Sent from my iPad using Tapatalk

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Естествено, но на какво ли не е готов човек в днешно време, само и само да избегне разговор по телефона. ?

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Както винаги, страхотната българска черта.....

Звъня им цял ден, но никой не ми вдига. Естествено, че е по-добре да питам тях, но ако се намери някой да им вдигне телефона...

Благодаря на отзовалите се, отказах се от този вариант. Като, че ли предпочитам от тук да ги взема, за да са ми по-сигурни нещата.

 

 

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 12 минути, anych написа:

Както винаги, страхотната българска черта.....

Звъня им цял ден, но никой не ми вдига. Естествено, че е по-добре да питам тях, но ако се намери някой да им вдигне телефона...

Благодаря на отзовалите се, отказах се от този вариант. Като, че ли предпочитам от тук да ги взема, за да са ми по-сигурни нещата.

 

 

В кръга на шегата беше. :D Аз също имах големи затруднения със свързването миналата седмица, но на мейла отговарят сравнително бързо. 

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Като цяло сте прави, но си мислех, че е пределно ясно, че съм звъняла, преди да потърся информация тук :)
Очаквах до края на деня да ми вдигнат, но уви....
За мейла се сетих, но предположих, че няма да получа отговор до края на деня.
Както и да е. След обмисляне реших да си ги взема от тук. Ще е по-добре, както от към гаранция, така и от към сигурност. Гледах има доста добри фалшификати, а тази марка се клонира доооста.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Присъединете се към разговора

Можете да публикувате сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате акаунт, влезте сега да публикувате с вашия акаунт.

Гост
Отговори в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Разглеждащи в момента   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази страница.
Ремонт на покриви | Ремонт на покриви цени | Хидроизолация на покриви

×
×
  • Добави ново...