Премини към съдържанието
Ремонт на покриви | Ремонт на покриви цени | Хидроизолация на покриви

  • 0

Звънене от непознати субекти/фирми (има ли приложение)


profusion

Въпрос

Някой знае ли някакво приложение или нещо в тази насока, издивявам като ми звънят някакви непознати от фирмички да ми предлагат нещо. Преди малко финансови услуги, викам им ама от къде имате номера ми - не можем да ви кажем WTF?! А аз не съм от хората дето си го плеска наляво и надясно номера.....? 

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

10 отговора на този въпрос

Recommended Posts

  • 0

Е то в настройките си има бутонче да заглуши непознатите номера, но това означава, че никой, дето му нямаш записан номера, няма да може да ти звъни. Друг вариант е да вкараш тези, дето искаш да могат да ти звънят в списък и да ползваш  Do Not Disturb

Редактирано от dessyteneva
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0

Как откъде? Телемор продават всичко и на всички. Директният маркетинг по телефона е забранен в ЕС и България. Аз съм спечелил две дела срещу телемор за такива неща и затова отдавна не съм техен абонат. Едното включваше комбинирана жалба в прокуратурата срещу телемор и агенция по вписванията...

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0

Аз вдигам и като чуя че се опитват да ми пробутат нещо, затварям и блокирам номера.

Засега 6 са в черния списък :D

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0
преди 7 часа, Pe6o666 написа:

Аз вдигам и като чуя че се опитват да ми пробутат нещо, затварям ....

Хахаха трябва да го пробвам, миналия път 10мин чаках докато взема думата и кажа не ме интересува.....

 

Щом няма приложение, нали всеки е регистриран в операторите няма анонимки карти, защо не направят да ти излиза Име или фирме, ще е толкова по лесно..... ?

Редактирано от profusion
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0

Щото личните данни..., ама като продават информацията няма лични данни!

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0

Именно! Ние тук сме добре в това отношение, в щатите е мъка. Там директният маркетинг не е забранен и спамът е повсеместен. 

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0

Те не само за маркетинг продават, разни неприятни личности са ме търсили на новера на роднини, което никога и никъде не са давани, как аджеба се добират до такава информация, при това безнаказано, не е ясно, ама отнасят яки “благословии”. Иначе скоро получих рекламно съобщение от магазини Зора, от които не съм пазарувала, камоли номер да съм давала...

 

 

Sent from my iPhone using Tapatalk Pro

 

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0

Не си давала, ама сигурно имаш абв поща, фейсбук и още няколко платформи на които си даваш номера. Всичко се търгува.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0

Абв-то е пълен траш и много отдавна го разкарах, тогава даже не съм била с този номер, нямам идея искали ли са въобще, но клюкарникът със сигурност го има, само дето не виждам връзката с нашенските досадници. Както и да е, наспали ме добре, решение няма, освен ако не живеем в пещери, ама може и там да ни открият по дима от огъня.


Sent from my iPhone using Tapatalk Pro

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0

Кой използва български имейли изобщо баси! То е ясно че и гмаил чете за реклами, ама поне е 20000 пъти по-добре от абв и майл.бг?!

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Присъединете се към разговора

Можете да публикувате сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате акаунт, влезте сега да публикувате с вашия акаунт.

Гост
Отговори на този въпрос...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Разглеждащи в момента   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази страница.
Ремонт на покриви | Ремонт на покриви цени | Хидроизолация на покриви

×
×
  • Добави ново...