Премини към съдържанието
Ремонт на покриви | Ремонт на покриви цени | Хидроизолация на покриви

Малко помощ


Selected

Recommended Posts

Здравейте на всички, през целият си живот съм имал само андройт телефони и за много малък период от време един айфон 3G и реших отново да си взема айфонче и за това дойдох във този форум за да се посъветвам със вас понеже не съм много запознат със айфоните пък и не ми е много голям бюджетът и нямам много опций изборът ми е между 6s,7,7+,8 и 8+(който ми малко над бюджета) и искам да попитам кой от тези е най спулочлив понеже се посъветвах със някои приятели които използват айфон от известно време повечето ми казаха че 7 за сега е бил най сполучлив но реших да дойда тук и да се посъветвам със всички вас или поне тези от вас които четете това. 

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

От познати в GSM сервизи съм чувал че 7-цата е доста читаво направена.

Иначе основното което е като разлика между 7 и 8 е безжичното зареждане.

 

 

Sent from my iPhone using Tapatalk Pro

 

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Шестицата се огъва, седмицата има склонност да отлепва чип и да спира да се чува, така че осмицата е добър избор, пък и е най-нов от предложените опции, това бих казала аз, въпреки че посочените проблеми все пак не са толкова масови, аз имах шестица и без проблем приятел все още я ползва, на 5 години е, седмицата ми е в малката и тя няма проблеми, но пък на мъжа ми седмицата вече едва се чува и всеки момент очаквам да стане за кофата.

Редактирано от dessyteneva
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Това е едно от онези изречения, които прочиташ на един дъх...

Наскоро си говорих с един човек с доста сериозни сервизи и той каза, че според него 8-цата е най-читавият айфон.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

От личен опит: от изредените осем е логичният избор. Обаче преди него на твое място бих инвестирал в образование по български език. Не се сърди, но написаното от теб е кошмарно във всеки един смисъл.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Моят глас е за 8+. Това е телефонът с най-добра батерия и снимки от изброените апарати (а мога да добавя и Х към тях). Има quick charging, Wireless charging, 2ра ген. тъч айди (доста по-бързо) и тн.


Sent from my iPhone using Tapatalk

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Присъединете се към разговора

Можете да публикувате сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате акаунт, влезте сега да публикувате с вашия акаунт.

Гост
Отговори в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Разглеждащи в момента   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази страница.
Ремонт на покриви | Ремонт на покриви цени | Хидроизолация на покриви

×
×
  • Добави ново...