Премини към съдържанието
Ремонт на покриви | Ремонт на покриви цени | Хидроизолация на покриви

  • 0

iPad модели въпрос


profusion

Въпрос

Някой запознат ли е с моделите че на мен ми се омотват? Имам мисля iPad май само това му е името, купуван есента 2017. 
В момента по-новото на мия Air ли е?

Обмислям земане на нов (Не про) но не знам дали сега или да изчакам март ли излизаха нови?

Редактирано от profusion
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

11 отговора на този въпрос

Recommended Posts

  • 0

Хахаха как да не се разбира имам Ipad от 2018 да зимам ли сега нов или да чакам март ако ще излизат тогава нови модели? (става съпрос за не Pro модели). Объркването ми идва защото уж преди махнаха iPad Air и го замениха само с iPad, сега гледам пак нов iPad Air.....исобщо незнам кой е актуалния не-про модел :)

@gorgior явно не трябва да пускам теми след като съм пил кафе ? че доста хаотично ми тече мисълта...

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0

Някой знае ли каква е разликата в моделите айпад 2017 и 2018 (a1822  и  a1893), аз не виждам да има нещо различно в дисплея/тъчпанела, защото китайците имат едни моливи и е писано че става само за този 2018, а моя е 2017?

https://www.aliexpress.com/item/4000003415118.html?spm=a2g0o.detail.1000014.9.28c029cbyZdWZX&gps-id=pcDetailBottomMoreOtherSeller&scm=1007.13338.128125.0&scm_id=1007.13338.128125.0&scm-url=1007.13338.128125.0&pvid=d812dae0-5399-4a5b-9cfb-b9b7fb2c1c57

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0

2017 май изобщо не подържа Apple Pencil, явно и имитациите му.


Sent from my iPhone using Tapatalk Pro

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0
на 31.12.2019 г. at 13:34, Русев написа:

2017 май изобщо не подържа Apple Pencil, явно и имитациите му.


Sent from my iPhone using Tapatalk Pro

ясно...явно ще се ъпдейтва 2020

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0

2017 е Айпад 5
2018 е Айпад 6
2019 е Айпад 7
6 и 7 са със еднакви процесори Apple A10 Fusion


Sent from my iPhone 8 using Tapatalk

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0

Ясно, ок ще чакам еър-а март месец явно.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0

Здравейте, за да не отварям нова тема питането ми до някъде е свързано с тази.
Вкъщи има iPad 3. Детето го пука от Youtube и държи кучето. 100 пъти пада, скача по него, докато не падна на ръб и стъклото се посоли, ама не като рибица, не толкова вкусно.. :)
Та сега не му го даваме за да не се пореже. Не ми се и прави, зашито вече нищо почти не върви на него и е адски бавен.
Та, огледах за нещо по свежо за разумни пари, защото в тези времена не се знае нищо.
Погледнах iPad 6(втора ръка - не знам, какво да гледам като го взема дали е ок) И Huawei M5 Lite - нов от магазина.
Та сега дилемата е дали да не се обзаведа с нещо такова покрай детето (кой от двата?) или да вземам нещо за 150-200лв за него да не треперя... Честно казано на въпросите ми отговорът зависи от мен, но с радост ще прочета и вашите мнения/съвети!
И двете споменати устройства вероятно и ние ще ползваме за новини или работа в Office365.
Huawei е с включена писалка. iPada, който ми попадна няма (но мернах, че май има китайски решения. 200лв са писалка са безумно много за мен) и WiFi и 128GB.
Благодаря!

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0

С две ръце за айпада пред хувея. Ти сам виждаш колко време сте ползвали стария.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0

Съвет, какво да гледам на втора употреба устройство? Има остатъчна 1 година гаранция към физически магазин.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0

Ми знам ли какво, виж дали не е заключен с айклауд акаунт, огледай външния вид и така. Щом има и гаранция...

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Присъединете се към разговора

Можете да публикувате сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате акаунт, влезте сега да публикувате с вашия акаунт.

Гост
Отговори на този въпрос...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Разглеждащи в момента   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази страница.
Ремонт на покриви | Ремонт на покриви цени | Хидроизолация на покриви

×
×
  • Добави ново...