Премини към съдържанието
Ремонт на покриви | Ремонт на покриви цени | Хидроизолация на покриви

  • 0

ApplePay спря да работи


mousy

Въпрос

Здравейте, 
След като успешно плащах повече от месец с  Apple Pay (физическа Revolut Mastercard) - навсякъде по магазините, изведнъж телефонът спря да се свързва с терминалите. Вадя физическата карта и правя плащане (безконтактно), но с телефона вече не става. Не съм сменяла нищо по телефона, просто един ден спря да работи. Пробвах да изтрия ( и добавя отново картите (и физическата, и виртуалната). Картите не са suspended - всичко е наред в Revolut. Телефонът ми е 6s.

Знае ли някой как да разбера какъв е проблемът?

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

3 отговора на този въпрос

Recommended Posts

  • 0

Ами точно това ми е питането  - как да проверя. Нямам представа как се проверява работи ли NFC чипът или проблемът е друг. Не намерих конкретен отговор. Засега не бих искала да се отваря телефона.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0

Може да се тества с  NFC таг... сваляш NFC tools и си намираш подобен таг ЦЪК

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0

С програмата горе може да пробваш ако имаш и NFC катти за транспорт или други такива, но трябва да си сигурен че са NFC, а не друг тип. 

 

ПП

какво означава "спря да се свързва с терминалите" - Като подадете за плащане не реагира ли или грешка? Примерно ако допрете до терминал заключен телефон събужда ли се? или няма реакция?

ПП2 

някой да слее темата с основната за АП.

Редактирано от profusion
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Присъединете се към разговора

Можете да публикувате сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате акаунт, влезте сега да публикувате с вашия акаунт.

Гост
Отговори на този въпрос...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Разглеждащи в момента   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази страница.
Ремонт на покриви | Ремонт на покриви цени | Хидроизолация на покриви

×
×
  • Добави ново...