Премини към съдържанието
Ремонт на покриви | Ремонт на покриви цени | Хидроизолация на покриви

Мобилна мрежа


Mihal Borisov

Recommended Posts

Здравейте Apple-ци! Подариха ми чуден 11 Pro. Доста му се радвам но за съжаление имам доста неприятен проблем. Ползвам го с карта на виваком а телефона е купен от мтел. За съжаление не ме чуват добре без значение от къде ме набират или на къде набирам. Със старата ми 7ца нямах никакъв проблем без значение каква карта му набия. 11 Proто ходи до сервизите на мтел няколко пъти както и до оторизирания сервиз на ябълките. И от двата сервиза казаха, че апарата е ОК. Вивакомци ми казват, че не намират проблем. Факт обаче продължавам да имам сигнали от приятели, че не ме чуват. Какво ли не коментираха: метален глас, прекъсване, накъсване, глъхнене.  Пробвах да се избера и да хвана проблема и ефекта не е ОК. Жена ми е с карта от мтела. Ползва го 3 дена и нямаше драма. Телефона беше чук като изпълнение. Основната ми карта е вивакомска и при ползването на други телефони си е ОК. Смених си картата и пак драма. Не ще да хване качествен разговор в този апарат. В други ОК. Дадох го и на 3ти човек с теленорска карта. Е ми без драма.

Молбата ми е да дадете евентуален съвет какво да го правя 11 Proто. Кефи ме тела а не мога да го ползвам а от сервизите ми казват, че е ОК.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Форумът си има търсачка и ако напишеш Виваком, ще намериш отговора на въпроса си.

 

на 29.12.2019 г. at 20:24, Aveliky написа:

Това е софтуерен проблем, не хардуерен и си е на виваком. За самолетен режим съм писал вече няколко пъти, че се оправя, но после пак се появява. Като казах, че решението е да минете от LTE на 3G имах предвид, че или повече няма да се появява проблема или ще е доста по рядко(при мен на 3G се появява дооооста рядко, при някои изчезва напълно). За февруари ме информира един от по високите етажи във виваком, че ще стабилизират LTE свързаността с новите айфони.

 

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 2 часа, mirror написа:

Форумът си има търсачка и ако напишеш Виваком, ще намериш отговора на въпроса си.

 

 

Здравей! Много благодаря за съдействието! Минах през търсачката но не намерих тема. 

iPhone-a при мен сваля автоматично от 4G на 3G по време на разговори. Каква е логиката да мина само на 3G? Нали 4G мрежата е по-бърза за данни. За да ползвам по бърз нет трябва всеки път ръчно ли да го избирам от настройките и ако искам да говоря нормално да свалям пак ръчно на 3G? 

До колкото четох Виваком нямат договор с Apple за поддръжка. Това означава ли, че трябва да изчакам вивакомските сладури да настроят мрежата си за потребители в мрежата им с Apple? ?

 

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Нещо такова... доста хора се оплакват и то главно, които са на Виваком.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 8 часа, Mihal Borisov написа:

да настроят мрежата си за потребители в мрежата им с Apple?

С конкретния модел. Старците нямат такъв проблем.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Присъединете се към разговора

Можете да публикувате сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате акаунт, влезте сега да публикувате с вашия акаунт.

Гост
Отговори в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Разглеждащи в момента   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази страница.
Ремонт на покриви | Ремонт на покриви цени | Хидроизолация на покриви

×
×
  • Добави ново...