Премини към съдържанието
Ремонт на покриви | Ремонт на покриви цени | Хидроизолация на покриви

iOS 14 и iPadOS 14

gorgior
 Сподели

Recommended Posts

Има ли как да се премахне досадното питане дали да набере тоя номер?Про версията ли трябва да се купи или някъде от менюто на телефона?

0-02-04-b36fb157c1264fa5c43ed36f0daad634767a033fe13ae3f4e4656d3cc8291fb7_full.jpg

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Твърдя , че след ресет widgets на прогноза време и часовник работят коректно.Тест за 60 минути.

Sent from my iPhone using Tapatalk

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Само мен ли ме дразни това празно място?

c9c8f9d0e60f89ffb7528649f9629c09.jpg

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Има ли как да се премахне досадното питане дали да набере тоя номер?Про версията ли трябва да се купи или някъде от менюто на телефона?
0-02-04-b36fb157c1264fa5c43ed36f0daad634767a033fe13ae3f4e4656d3cc8291fb7_full.thumb.jpg.977f3e9d43df93f39399c23101d6b02c.jpg

Не

Sent from my  iPhone Pro using Tapatalk Pro
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Версия 14 прави спуф на MAC адреса на wifi-то. Може да се управлява от настройките за конкретната безжична мрежа. Има смисъл да се ползва при закачане примерно към публични точки.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

За първи път от не знам колко години реших да не ъпдейтвам. Както вече се изписа, няма много нови нужни неща, а по-скоро са махнали някои без да има нужда (favorites widget), или са осрали новото (хоум уиджетите, които са нефункционални и само заемат място; app locker, който дори не може да се изключи и тн).
В момента съм и с джейл заради няколко функционалности към които привикнах, като записа на разговори, calculations tweak-a, и махането на реклами в Ютюб и инстаграм приложенията, така че просто не виждам смисъл за момента да качвам 14.
Може би ще изчакам да пооправят бъговете до Коледа, таман за новите телефони и там искам, не искам - ще трябва да се ползва новия софт...

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Тази сутрин видях , че widgets часовник и прогноза време работят на 100% коректно.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

@DreamcatcheR, не съм спретнал бъг към момента, но да, няма смисъл от ъпгдейт. За 20-ти път ще повторя, AppLibrary е най-безсмисленето нещо, което съм срещал в iOS от дълги години насам...Widgets на хоум скрийна също не ми възлизат в абсолютно никаква употреба€

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Забелязах нещо доста досадно след ъпдейта - не ми изкарва локеъйшън на снимките, които съм направил след iOS 14 - излиза просто today и часа... ? пробвах с ресет на локейшън и прайвъси ама хой ?Някой друг с такъв проблем и евентуално решение?

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Сега тествах и аз нямам този проблем, локацията си излиза

Едит:Решението е ресет , все пак в 13-та iOS имахме друга функционалност и най-вероятно нещо се е омазало. При мен много неща не работеха защото ме мързеше да ресетна, от вчера след операцията всичко е ОК .

Sent from my iPhone & Tapatalk

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 44 минути, venelin111111 написа:

Сега тествах и аз нямам този проблем, локацията си излиза

Едит:Решението е ресет , все пак в 13-та iOS имахме друга функционалност и най-вероятно нещо се е омазало. При мен много неща не работеха защото ме мързеше да ресетна, от вчера след операцията всичко е ОК .

Sent from my iPhone emoji3481.png & Tapatalk

Благодаря много за бързия отговор...Под ресет какво имаш предвид? Erase all content and settings ли? Защото пробвах да ресетна локейшън настройките, после all settings и пак не стана :(

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Вкарване апарата в DFU режим (има клипове в тубата ако не знаеш как) и през iTunes , чиста работа.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Сега ако обясниш и защо трябва да е през DFU си златен?! :)

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Моите слушалки AirPods Pro неискат да се обновят.Пробвах различни начини и нестава.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Сега ако обясниш и защо трябва да е през DFU си златен?!

Щото при мен е навик

Едит: Златен ли съм ¿ :-))

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

То няма лошо, ама сложняваш работата на новаците.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

И как ще се научат? Първия ми апарат беше 3-ка в далечната 2010 г, колко клефках докато се науча...хаха

Малко офтопик

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 17 минути, miiladiin написа:

Моите слушалки AirPods Pro неискат да се обновят.Пробвах различни начини и нестава.

Я разкажи точно какви "различни начини" си опитал, че ми стана интересно?! Той начина е един!

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Само на мен ли тази нова функционалност за тракване на съня ми изглежда пълна пародия?

Това, което аз виждам, е само колко време съм спал и какъв ми е бил пулса през това време...Абсолютно безполезно като информация.

А останалите като Гармин, Фитбит, дори разните китайски гривни и часовници, от години имат къде по-детайлни данни като фази на съня, колко си се мърдал, качество и т.н.

Разочарован съм...

Редактирано от OXYGEN
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

То и в това колко пъти си мърдал не виждам някаква важна информация ама нейсе. Радвайте се, че вече има функция за миене на ръцете. Ето Деси цял ден не е писала, сигурно седи под чешмата.

Отправлено с моего MI 5s через Tapatalk

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

@oxygen хвърли око на тази програмка:
https://apps.apple.com/bg/app/autosleep-track-sleep-on-watch/id1164801111

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Присъединете се към разговора

Можете да публикувате сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате акаунт, влезте сега да публикувате с вашия акаунт.

Гост
Отговори в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Сподели

• Разглеждащи в момента   0 потребители

• Няма регистрирани потребители разглеждащи тази страница.
  • Добави ново...