Премини към съдържанието
Ремонт на покриви | Ремонт на покриви цени | Хидроизолация на покриви

iOS 14 и iPadOS 14

gorgior

Recommended Posts

Има ли как да се премахне досадното питане дали да набере тоя номер?Про версията ли трябва да се купи или някъде от менюто на телефона?

0-02-04-b36fb157c1264fa5c43ed36f0daad634767a033fe13ae3f4e4656d3cc8291fb7_full.jpg

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Твърдя , че след ресет widgets на прогноза време и часовник работят коректно.Тест за 60 минути.

Sent from my iPhone using Tapatalk

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Има ли как да се премахне досадното питане дали да набере тоя номер?Про версията ли трябва да се купи или някъде от менюто на телефона?
0-02-04-b36fb157c1264fa5c43ed36f0daad634767a033fe13ae3f4e4656d3cc8291fb7_full.thumb.jpg.977f3e9d43df93f39399c23101d6b02c.jpg

Не

Sent from my  iPhone Pro using Tapatalk Pro
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Версия 14 прави спуф на MAC адреса на wifi-то. Може да се управлява от настройките за конкретната безжична мрежа. Има смисъл да се ползва при закачане примерно към публични точки.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

За първи път от не знам колко години реших да не ъпдейтвам. Както вече се изписа, няма много нови нужни неща, а по-скоро са махнали някои без да има нужда (favorites widget), или са осрали новото (хоум уиджетите, които са нефункционални и само заемат място; app locker, който дори не може да се изключи и тн).
В момента съм и с джейл заради няколко функционалности към които привикнах, като записа на разговори, calculations tweak-a, и махането на реклами в Ютюб и инстаграм приложенията, така че просто не виждам смисъл за момента да качвам 14.
Може би ще изчакам да пооправят бъговете до Коледа, таман за новите телефони и там искам, не искам - ще трябва да се ползва новия софт...

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Тази сутрин видях , че widgets часовник и прогноза време работят на 100% коректно.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

@DreamcatcheR, не съм спретнал бъг към момента, но да, няма смисъл от ъпгдейт. За 20-ти път ще повторя, AppLibrary е най-безсмисленето нещо, което съм срещал в iOS от дълги години насам...Widgets на хоум скрийна също не ми възлизат в абсолютно никаква употреба€

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Забелязах нещо доста досадно след ъпдейта - не ми изкарва локеъйшън на снимките, които съм направил след iOS 14 - излиза просто today и часа... ? пробвах с ресет на локейшън и прайвъси ама хой ?Някой друг с такъв проблем и евентуално решение?

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Сега тествах и аз нямам този проблем, локацията си излиза

Едит:Решението е ресет , все пак в 13-та iOS имахме друга функционалност и най-вероятно нещо се е омазало. При мен много неща не работеха защото ме мързеше да ресетна, от вчера след операцията всичко е ОК .

Sent from my iPhone & Tapatalk

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 44 минути, venelin111111 написа:

Сега тествах и аз нямам този проблем, локацията си излиза

Едит:Решението е ресет , все пак в 13-та iOS имахме друга функционалност и най-вероятно нещо се е омазало. При мен много неща не работеха защото ме мързеше да ресетна, от вчера след операцията всичко е ОК .

Sent from my iPhone emoji3481.png & Tapatalk

Благодаря много за бързия отговор...Под ресет какво имаш предвид? Erase all content and settings ли? Защото пробвах да ресетна локейшън настройките, после all settings и пак не стана :(

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Вкарване апарата в DFU режим (има клипове в тубата ако не знаеш как) и през iTunes , чиста работа.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Сега ако обясниш и защо трябва да е през DFU си златен?! :)

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Моите слушалки AirPods Pro неискат да се обновят.Пробвах различни начини и нестава.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Сега ако обясниш и защо трябва да е през DFU си златен?!

Щото при мен е навик

Едит: Златен ли съм ¿ :-))

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

То няма лошо, ама сложняваш работата на новаците.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

И как ще се научат? Първия ми апарат беше 3-ка в далечната 2010 г, колко клефках докато се науча...хаха

Малко офтопик

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 17 минути, miiladiin написа:

Моите слушалки AirPods Pro неискат да се обновят.Пробвах различни начини и нестава.

Я разкажи точно какви "различни начини" си опитал, че ми стана интересно?! Той начина е един!

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Само на мен ли тази нова функционалност за тракване на съня ми изглежда пълна пародия?

Това, което аз виждам, е само колко време съм спал и какъв ми е бил пулса през това време...Абсолютно безполезно като информация.

А останалите като Гармин, Фитбит, дори разните китайски гривни и часовници, от години имат къде по-детайлни данни като фази на съня, колко си се мърдал, качество и т.н.

Разочарован съм...

Редактирано от OXYGEN
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

То и в това колко пъти си мърдал не виждам някаква важна информация ама нейсе. Радвайте се, че вече има функция за миене на ръцете. Ето Деси цял ден не е писала, сигурно седи под чешмата.

Отправлено с моего MI 5s через Tapatalk

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

@oxygen хвърли око на тази програмка:
https://apps.apple.com/bg/app/autosleep-track-sleep-on-watch/id1164801111

Линк към коментара
Сподели в други сайтове