Премини към съдържанието

iOS 14 и iPadOS 14

gorgior
 Сподели

Recommended Posts

Не че ми трябва на мен, въпроса беше по принцип. Все пак има хора, за които е полезна подобна информация. Примерно с проблеми със съня, разни здравословни и т.н.
След толкова години закъснение, направиха нещо, което не върши никаква работа.

А до скоро Apple след период на забавяне на някаква функционалност, "избиваха конкуренцията" с техния вариант на нещото.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Сладка е функцията за миене на ръцете, пиша само щото явно ти липсвам default_smile.png а и мисля, че е полезна, лично аз установих, че преди това не съм си мила ръцете за 20 секунди, а доста по-бързо. Като няма ЕКГ, това поне е забавно.

ПП горната програмка за съня я ползвам, не е зле, а имам и тази

https://apps.apple.com/bg/app/sleep/id1038440371

Sent from my iPhone using Tapatalk Pro

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 13 минути, OXYGEN написа:

Не че ми трябва на мен, въпроса беше по принцип. Все пак има хора, за които е полезна подобна информация. Примерно с проблеми със съня, разни здравословни и т.н.

А до скоро Apple след период на забавяне на някаква функционалност, "избиваха конкуренцията" с техния вариант на нещото.

..Най вече с емоджита и тапети,сега с app library избиха.А много исках в ios14 да има функция,която да ми записва във видео файл съня докато спя.За да може на сутринта да си преглеждам какво съм сънувал.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

И ся кфо, подсещането за миене на ръцете ли ползвате, бре?

Sent from my  iPhone Pro using Tapatalk Pro

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Не, само самата функция, която се включва докато ги мия

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 28 минути, dessyteneva написа:

лично аз установих, че преди това не съм си мила ръцете за 20 секунди, а доста по-бързо.

Е ти за половин век щом не си се научила да си миеш ръцете, трудна ще да е задачата на Епъл...?

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Ай сега пък на възраст ще се обиждаме, просто съм бърза, това е, сега ще се коригирам, щом съм оцеляла, значи не е фатално.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Не съм имал за цел да те обиждам. Ни най-малко! Просто времето за миене на ръцете зависи най-вече от вида на замърсяването им. Когато  работех в металургичните заводи никога не съм си мил ръцете под  3-4 минути и то с два вида препарат, а когато излизахме от зоната в АЕЦ Козлодуй се къпехме най-малко час за да падне радиацията. Така че тази фукнкция едва ли носи огромна полезност. Също както функцията за миене на зъбите  на MI Band 4, която я има повече от година. Чудно как Епъл не са я направили работеща и не са я включили в ОС. Ама то пък и догодина трябва да има екстри.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 1 час, OXYGEN написа:

Така е. Аз от години ползвам приложението Sleep Cycle, което ползва микрофона за да улови движенията, но и ме записва като хъркам, което е по-полезно. (най-малко защото до преди това не вярвах като ми го кажат)

Но има и друго - Apple нарочно пускат по-орязана версия по 2 причини - едната е, че има други приложения в стора, които ще се обезсмислят, и втората е, че трябва да имат какво да подобряват в следващите итерации. 

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Първата причина силно ме съмнява да е от някаква важност за Епъл.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Принципно се чудих дали да я включа, но си мисля, че все пак предпочитат да оставят малко преднина на "конкуренцията", защото им взимат по 30% от печалбите. :) 

Редактирано от kal1ch
граматика
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Имам 7 приложения за ъпдейт в стора от 3 часа се опитвам и не се ъпдейтват.

Рестартирах телефона, но пак не.

Някой, нещо ?

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Нито през мобилни, нито през WiFi?

От както съм на 14 се обновиха няколко без никакви драми. Вероятно зависи и от приложенията.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Не е само при теб проблема , при мен сутринта висяха два часа докато се ъпдейтнат.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Аз пък не можах да изтегля приложение от апстора нито чрез WiFi нито чрез мобилни данни, явно имат проблем2-а часа се мъчих.

Sent from my iPhone & Tapatalk

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

И мен ме питаха за подобен проблем с ъпдейта, явно в момента има затруднения, иначе сутринта имах три и минаха без проблеми.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Брейй телефона вече ми казва като се зареди батерията на часовника ?

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Да, яко е, но пък моята батерия на Xs-а е мазеляк, сега се прибирам с 30% от 10 ч някъде насам, нищо по-тежко не съм правила, даже преди играех, явно годинките си казват думата вече.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 8 часа, WULAS написа:

:D

Някой качи ли си новата бета версия да сподели как е и какво ново в нея?

Редактирано от arm11
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

на 17.09.2020 г. at 11:40, ElemenT (a.k.a. Chiko) написа:

Някой с подобен проблем Xplore TV при опит а гледане на телевизия?20aaa378cd9ea5d53cc6c62730c9e778.jpg

Sent from my iPhone using Tapatalk

Има ъпдейт.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Как така не работи? Има бутон, но не тръгва? Няма бутон (няма как да тръгне default_smile.png )?

Работи само с някои приложения (HBO Go, Netflix, Youtube през Safari или Safari и др).

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Работи само с някои приложения (HBO Go, Netflix, Youtube през Safari или Safari и др).

Да през сафари на ютуб не работи а е вкл.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове