Премини към съдържанието

iOS 14 и iPadOS 14

gorgior
 Сподели

Recommended Posts

И в цял екран нямаш тази опция горе ?
915e1c5aa3be9f5ad4b47c928158f104.png

Редактирано от arm11
При следващ пост с толкова голяма картинка, ще се трие без предупреждение.
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

С новата iOS VoLTE е супер, работи безупречно. Следя работата му от вчера и няма проблеми както при 13-ката . На Виваком съм.

Sent from my iPhone & Tapatalk

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 9 часа, velchev85 написа:

Работи само с някои приложения (HBO Go, Netflix, Youtube през Safari или Safari и др).

Да през сафари на ютуб не работи а е вкл.

Google са махнали PiP през сафари. Работи само на YouTube Premium.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

ХАХАХАХАА и на кво тества??? на някво хитачи ли? като нямате решение или не знаете защо изобщо давате безполезни съвети само за да трупате мниения в пробит форум със 6 сектанта, които се мислят за по - интелигентни и от Стивън Хокинг??? На 3 други айфона - същата хуйня....обаче според теб, професоре, рестор през dfu ще оправи проблема, щото  "13ката имала други функционалности и нещо се е омазало" мерси за пезполезния съвет и още си чакам пика ама май няма кво да покажеш....

Не виждам причина да ме обиждаш, че съм бил професор

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 6 минути, ne4o написа:

Google са махнали PiP през сафари. Работи само на YouTube Premium.

Да за това метода със shortcuts работи чудесно и може даже да се загаси дисплея. 

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Не, пък и не зависи от iOS ,а от Google. Колегата по-горе, даде решение.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Абе пипката да ги хване тези от глупъл Inc, съвсем скоро се очаква Ейпълци да осакатят на глупъл някой функции, затова, че глупъл искат да си набутат PiP през премиум вбесени от това, че Apple добави Duck Duck Go в Safari , така че ще става нещо!

Sent from my  iPhone Pro using Tapatalk Pro

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 7 часа, venelin111111 написа:

С новата iOS VoLTE е супер, работи безупречно. Следя работата му от вчера и няма проблеми както при 13-ката . На Виваком съм.

Sent from my iPhone emoji3481.png & Tapatalk

Здравей колега. Аз звънях на виваком за да ми активират VOLTE , но заявиха че за моя телефон не се поддържа или по точно неможе да стане. Става въпрос за Iphone XR , вече с IOS 14. Как става активацията? 

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Аз се обадих на Виваком, те активираха услугата. Друг начин не зная

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Странно казаха че за apple немогат да я активират. Ти с какъв модел си ,макар че надали има някакво значение, тъй като в менюто има Volte?

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Аз съм с 10- ка и когато звъннах на 123 ме питаха изрично за модела. Кажи им , че си с 10 пък да видим

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 2 минути, venelin111111 написа:

Аз се обадих на Виваком, те активираха услугата. Друг начин не зная

Странно казаха че за apple немогат да я активират. Ти с какъв модел си ,макар че надали има някакво значение, тъй като в менюто има Volte?

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 11 минути, venelin111111 написа:

Аз съм с 10- ка и когато звъннах на 123 ме питаха изрично за модела. Кажи им , че си с 10 пък да видим

Смях в залата, спорим 10 мин. и ми обясняват че за Apple системата не им позволява и няма как да се активира, без значение модела. Обаждам се втори път разговарям с друг опиратор  и резултатът е същият. 

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 28 минути, tedonsa написа:

Смях в залата, спорим 10 мин. и ми обясняват че за Apple системата не им позволява и няма как да се активира, без значение модела. Обаждам се втори път разговарям с друг опиратор  и резултатът е същият. 

Колега или има някакъв пиниз или незнам как си го активирал на apple с обаждане към вимаком. Изредих всички налични опиратори и когато започнаха да се повтарят спрях да се обаждам хахаха. Всички проверяват гледат и казват че за apple неможе да се активира. Пробвах и с други марки но не сработва Volteto на Iphona . Пробвах и с смс но пак не става.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Услугата се активира на СИМ картата

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Да и аз затова се чудя как е възможно да не може. Казват че не сработва. Казах веднъж и че съм с Хуявей , за да стане активацията но тази каза че не става и че виждала, че не съм с такъв апарат.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Колега , пробвай да обясниш , че искаш активирана услугата на СИМ , те да не се кахърят , ти имаш VoLTE на апарата нали¿ Да и кротко и им кажи , че ако не те кефи ще закриеш услугата. Още от iOS 13 услугата се предлага за айфони. И още настойката могат да я направят , гаранция

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Нека да обясня, към момента Виваком НЯМАТ достъп за активиране на volte към Apple най-лесният начин е, да се активира услугата ( на сим картата)на друго у-во, така ще го имате активно и на iPhone!!!!

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Какво се появи само на 7-цата ми.

C8F1B0AC-A9D9-464F-AA00-5D4F5FFC9765.jpeg

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 1 минута, JmeLche написа:

Нека да обясня, към момента Виваком НЯМАТ достъп за активиране на volte през iPhone най-лесният начин е, да се активира услугата ( на сим картата)на друго у-во, така ще го имате активно и на iPhone!!!!

Точно това и аз мислех да направя, защото иначе все едно си говоря с радио, тез операторки са ужас.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Нека да обясня, към момента Виваком НЯМАТ достъп за активиране на volte към Apple най-лесният начин е, да се активира услугата ( на сим картата)на друго у-во, така ще го имате активно и на iPhone!!!!  

Аз активирах на 123 точно в началото на Септември , от кога нямат достъп? Ако знаеш де.

Жмелче , видях отговора в долния пост

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Това, изпробвал съм го, и имам адски много познати на високи постове във виваком! Пример, деактивирам volte ,звъня на 123 и ми казват, че не става за iPhone, активирам volte на у-во с volte ,сменям у-вото, и отново 123, а ми вече то имате активно, АА и то на iPhone, и си задават въпроса как е станало, аз ги чувам, така че действай

@Venelin, нямат достъп от когато спечелиха битката с Apple ! Някъде от 2 месеца или 3 ги мотаят с цифровите ключове и сертификати от страна на виваком обаче, те изпълняват всичко стриктно, дори и eSim към Apple, който Apple, не могат да забавят, поне това.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

И при мен не става, преди време писах, iphone XR. Активираха го уж, дойде ми съобщение че е активно, но не.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Присъединете се към разговора

Можете да публикувате сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате акаунт, влезте сега да публикувате с вашия акаунт.

Гост
Отговори в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Сподели

• Разглеждащи в момента   0 потребители

• Няма регистрирани потребители разглеждащи тази страница.
  • Добави ново...