Премини към съдържанието
Ремонт на покриви | Ремонт на покриви цени | Хидроизолация на покриви

iOS 14 и iPadOS 14

gorgior
 Сподели

Recommended Posts

преди 1 час, tedonsa написа:

Да и аз затова се чудя как е възможно да не може. Казват че не сработва. Казах веднъж и че съм с Хуявей , за да стане активацията но тази каза че не става и че виждала, че не съм с такъв апарат.

Много ме кефи как питат неща, които виждат, само и само да удължат времето на разговора и да дръпнат някоя стотинка повече. Направо е смешно. 

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Какво се появи само на 7-цата ми.

C8F1B0AC-A9D9-464F-AA00-5D4F5FFC9765.thumb.jpeg.2327afd7ca9b9b1cc15dd36141bcda20.jpeg

Работи ли?
Това ще е яка функция :)

Sent from my iPhone using Tapatalk Pro
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Нямам на какво да я пробвам дали бачка. Но интересно, че на другите ми телефони я няма.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Тук са я обяснили добре

https://www.vivacom.bg/bg/business/polezni-syveti/chesto-zadavani-vyprosi/mobilni-uslugi/dopylnitelni-uslugi-i-funkcii/kakvo-e-nfc-i-kak-raboti

едно време на андроид телефоните я имаше

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

И на моя телефон се появи в контрол центъра. Ако не ви излиза, вижте си настройките. 

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Много е далеч от истината. NFC си остава с много ограничени възможности при Apple. Отключване само с джейлбрейк засега.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

А как се регистрират карти за да мога да ползвам приложението NFC?В смисъл да правя плащания или да ползвам отстъпки с карти?

Редактирано от velchev85
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

През Wallet, за да плащаш. Банката трябва да е разрешила, мисля. А за отстъпки аз добавям карти в Stocard.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

на 19.09.2020 г. at 19:16, venelin111111 написа:

Колега , пробвай да обясниш , че искаш активирана услугата на СИМ , те да не се кахърят , ти имаш VoLTE на апарата нали¿ Да и кротко и им кажи , че ако не те кефи ще закриеш услугата. Още от iOS 13 услугата се предлага за айфони. И още настойката могат да я направят , гаранция

Sent from my iPhone emoji3481.png & Tapatalk

Активирах си Volte на друг телефон и заработи т.е. сим картата има активирано Volte, вече. Сменям я на Iphona и Volte го няма. От менюто на телефона отметката е включена, но го няма .

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Сложих 14-ката на айпада. При някой има ли го този бъг с по-малките икони? В папките също е така. Ту стават големи, ту малки.
73260d5e511607ea0b40f36c58ddd513.jpg

Sent from my iPad using Tapatalk

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

На 10.5" няма такъв проблем. 

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

A iPhone 7 как се справя с iOS 14? Чета , че са намерили дупка за джейлбрейк на 13.7 и на 14, но на 13-ката телефона си бачка добре, та се чудя да качвам ли на 14 или да си кротувам. Имам и друг по-нов iPhone с 14.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

@DreamcatcheR да този проблем го има още от първите бети и така и не го оправиха. На случаен принцип се появява.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 2 часа, tedonsa написа:

Активирах си Volte на друг телефон и заработи т.е. сим картата има активирано Volte, вече. Сменям я на Iphona и Volte го няма. От менюто на телефона отметката е включена, но го няма .

Ти да не очакваш да ти изпише volte като на андроидите? Просто като набираш, обхвата си стои на 4г, почти мигновенно се чува сигнал свободно който е и различен от стандартния сигнал.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

И аз не съм качвал. Нещо ми умря мерака да съм с най-новата ос за сметка на изпитаната. Ще кача на 14.1.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

iPhone 7 iOS 14 се държи много добре нямам оплаквания.

Sent from my iPhone using Tapatalk

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Виваком тестват VoLTE.Очаква се всеки момент да пуснат услугата.В момента е активирана само за тестери.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Как така, аз с китаец я ползвах от преди година. Със същата карта сега с 14 на айфон 8 си работи.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

на 12.07.2020 г. at 13:20, stangen написа:

Аз пробвах iPadOS 14 и бързо върнах пак на 13. Ще изчакам официалната версия. 

Как да се върна на 13

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

14.0.1 излезе да оправи малко бъгчета за някои ?

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

И watchOS 7.0.1 също.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Присъединете се към разговора

Можете да публикувате сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате акаунт, влезте сега да публикувате с вашия акаунт.

Гост
Отговори в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Сподели

• Разглеждащи в момента   0 потребители

• Няма регистрирани потребители разглеждащи тази страница.
  • Добави ново...