Премини към съдържанието
Ремонт на покриви | Ремонт на покриви цени | Хидроизолация на покриви

iOS 14 и iPadOS 14

gorgior
 Сподели

Recommended Posts

Има бъг в iOS 14, всеки път, когато актуализирате избраното от вас приложение по подразбиране за email или web browser  (като Gmail или Chrome) се сетва отново Mail или Safari.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Аз пък имам проблем с CarPlay и не мога да разбера от  iOS 14 ли е, или софтуера на колата.

В около 80% от случаите при свързване на телефона, на екрана на колата излиза съобщение да активира ли CarPlay с опции "веднъж" и "винаги". Е да, ама аз всеки път избирам "винаги", а то продължава да излиза. Дори понякога (и не мога да хвана още при какви условия) не иска да го пусне, докато не отключа телефона...

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Това с Privacy нещо не са го доизпипали. При мен се повтаря питането за достъп до снимките на различни апп. За приложението ми с типографските карти и тракове, вчера получих питане от сорта на: дадохте разрешение за пълен достъп до локация преди 3 дни. Сигурните ли сте че искате да остане така?

Sent from my iPhone using Tapatalk

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Как трябва да се държи бета от към бъгове? Нали за това е бета тестването - за да се докладват бъговете. Вие бетите си ги имате като награда за лоялност:  - пуснали са ви ги преди другите! ?

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

0b6a49beb94f825e29063e77cc9e1e0d.jpg

Sent from my iPhone & Tapatalk

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Здравейте . Не знам дали е само на мен или е нещо от настройките или от ъпдейта ,но при заключен екран на входящо повикване не ми се показва  всеки път плъзгача "slide to answer" ,а ми се показват червения и зеления бутони,все едно ми звънят на активен екран,а екрана е неактивен. Някой има ли си представа защо ми се получава така ?

56cb2c47dd0895ab638b45cd.jpg

Редактирано от Enigmus
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

И при мен го прави на 14.1 не е от фейс айдито. Вадя го от джоба докато звъни и е в това положение . Явно е някакъв бъг отново...

Sent from my iPhone using Tapatalk Pro

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 5 часа, gogi6 написа:

Погледнал си в екрана и телефона вече не е заключен!

Аз съм с iPhone 7 и нямам лицево разпознаване и за това няма как да е от това 

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

При мен пък доста пъти при входящо повикване изобщо ги нямаше бутоните за отговор.  Екрана стоеше издърпан все едно съм дабъл тапнал на хоума. Изключих reachability и се оправи.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

И при мен така, реално не мога да вдигна от телефона. Единственния вариант в този случай е да вдигна от часовника и след това да се прехвърля на телефона. Явно е доста разпространено дано го фикснат в следващия ъпдейт.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 3 часа, penmark написа:

При мен пък доста пъти при входящо повикване изобщо ги нямаше бутоните за отговор.  Екрана стоеше издърпан все едно съм дабъл тапнал на хоума. Изключих reachability и се оправи.

И при мен се случва на 11 при макс и на 6S, която е с 13. На 6S натискам бутона за заключване /веднъж/, после хоум бутона и се оправя /мога да вдигна/. На 11 натискам бутона за заключване, изчаквам малко за да не отхвърля обаждането, и натискам повторно. Така се оправям аз.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

А при мен освен описания проблем, все още от време на време се случва архаичния проблем от времената на 3GS и iPhone OS 3 (преди още да стане iOS!) - при звънене слайдъра да не реагира. И да се налага или да mute-неш звъненето, за да сработи слайдъра, или в по-сериозни ситуации с power бутона...

Редактирано от OXYGEN
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Аз пък , не мога, да набирам като влезна в картата на даден контакт...
Избирам контакта, влизам в картата натискам call и ... нищо.
Поне на 3-4 ми се случва вече.
Рестартирах. Няма и няма.
Не е на всички контакти , но не мога да хвана на кои го прави тоя номер и на кои не.
iOS 14.1 , 11 pro max

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

При мен и на още няколко у-ва е така , бъг в операционната система е!

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

При мен вече доста пъти се случва да не мога да избирам. Натискам номера - нищо, пробвам през сири - пак не иска. Не се оправя и със самолетен режим. Единствоеното, което съм намерил е да си звънна от друг телефон към айфона и след това мога да избирам. След един ден пак спира...

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Някой запознат ли е,защо не излиза опцията на Youtube за 4К видео?

Линк към коментара
Сподели в други сайтове