Премини към съдържанието
Ремонт на покриви | Ремонт на покриви цени | Хидроизолация на покриви

iOS 14 и iPadOS 14

gorgior
 Сподели

Recommended Posts

Мдаа много се надявам с всеки ъпдейт на часовника да пуснат екг, ама нъцки. Гърция, Турция пък нас ни прескочиха.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Аз Корея и Русия видях, но до, нас пак ни няма за съжаление и май скоро няма и да ни има в списъка.

Sent from my iPhone using Tapatalk Pro

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Една важна функция в IOS 14. Софтуера позволява автоматична промяна на MAC адреса при свързване към WI-FI мрежи. Това предпазва от проследяване и профилиране от трети страниЕто как можете да включите опциятаb2ce436a1e549c4f01367cdf57577a2e.jpg

Ето и за часовника7c1feda948be4275a8f0f5db2925380e.jpg

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Да осезаемо се усеща подобрението ... Освен за iPhone за Apple watch също. При мен от сутринта досега съм на 84% на часовника, обикновено по това време съм на около 45-50%! Много съм доволен от ъпдейта

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Зависи, моята на телефона си е все същото л**но, ама е на 82% здраве, на часовника е нова и действително се усеща подобрение.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Аз забелязах един "бъг" поне за мен .. при отключването на екрана се вгледайте в lockscreen снимката ви , в началото за секунда е по-тъмна някак докато после се изсветлява ... надявам се това да не е само при мен , но определено е нещо ново , преди не беше така ..

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Някой дали ползва приложението на Букинг, Pulse? Интересува ме дали са пуснали уиджет? 

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Няма ли да измислят тапети които да се обвързани с времето ще е яко примерно когато вали и на тапета  да вали.Има го на андроидите!

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 1 час, velchev85 написа:

Няма ли да измислят тапети които да се обвързани с времето ще е яко примерно когато вали и на тапета  да вали.Има го на андроидите!

Подобна екстра имаше на HTC HD2 в далечната 2010 година...

Някой да напише впечатления за батерията сега и спрямо iOS 13.7. 

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Батерията както писах ония ден е топа на кека. Не помня откога не ми се е случвало вечер преди лягане да включвам в зарядното на 40%!!! Може би от времето на старото SE с ios10. 

Редактирано от penmark
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

на 10.11.2020 г. at 12:27, Nov_2017 написа:

Подобна екстра имаше на HTC HD2 в далечната 2010 година...

Някой да напише впечатления за батерията сега и спрямо iOS 13.7. 

Е да колега но сме 2020 и на iPhone Ги няма!

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

на 11.11.2020 г. at 22:38, velchev85 написа:

Е да колега но сме 2020 и на iPhone Ги няма!

Съжалявам... 

Благодаря на колегата Penmark за мнението относно батерията под iOS 14.

За Private Address - тази функция е достъпна и под iOS 13.7.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

в настройките за wifi. 

https://support.apple.com/en-us/HT211227

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Знам че не тук мястото,но може ли някой да ме ''светне '' защо след като съм закупил Apple one ми иска пак да купувам апъл музик ?Нали уж е пакетна услуга....

Sent from my iPhone using Tapatalk

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Как така?!? Аз също обмислям тази възможност за “семеен план”, но това което пишеш ме изненада.
Следя въпроса.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

При мен трябваше ново логване и малко изчакване за да се активира.

А имаше ли платен apple music преди да активираш apple one?Иначе,ето го отгояора от съпорта :
Thanks for contacting us. I understand that you lost access to Apple Music Membership after signing up for Apple One.

Our records indicate that you canceled your independent subscription to Apple Music Membership prior to the end of your 11/30/2020 of Apple One. Independent subscriptions to services included with Apple One cancel automatically when you're billed for Apple One.

You'll receive access to Apple Music Membership again if you choose to continue with Apple One after the free trial ends. Once you're billed, service will be restored.

If you wish to regain access prior to this, you may sign up for the service again separately by managing your subscriptions. To learn how, see this page:

https://support.apple.com/HT204939

Once Apple One renews, you will receive an automatic, prorated refund for any remaining time on your Independent subscriptions.
Да съм си купил пак музиката па после ще ми върнат парите.....бла бла бла!!!

Sent from my iPhone using Tapatalk
Линк към коментара
Сподели в други сайтове