Премини към съдържанието
Ремонт на покриви | Ремонт на покриви цени | Хидроизолация на покриви

iOS 14 и iPadOS 14

gorgior

Recommended Posts

Случва се всеки път почти при мен. На едно са шаркътс, мемори от снимките и батериите на телефона и часовника. Примерно е на мемори - за да видя другите две трябва да превъртя надолу за да видя останалите, но има само празни полета. Трябва да ги превъртя наобратно за да се появят.

Sent from my iPhone Xs using Tapatalk

IMG_1454.jpg
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

При мен на 14.1 го имаше проблема, от тогава до сега няма ядове. Телефона е 10-ка.

Sent from my iPhone Ⅻ using Tapatalk

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Здравейте, има ли вариант за ползване на ютуб през Car play без джейл? Телефонът е 12ка с 14.1

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Не знам дали е до безопасност, тъй като и в паркирано положение пак не е възможно.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Вероятно не очакват много време да се гледат клипове в покой на автомобила. Андроид също не го нямат. Вероятно е до безопасност.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

На мен ми се случва да карам детето на курсове по математика на другия край на София. Сега не работи нищо, ако времето е гадно не можеш да се разхождаш. Стоя по 2 часа в колата. Ако карплея беше по така сигурно нямаше да си нося книга.
Добре че моята кола плейва видео на системата та на една флашка нося филми от замундата и гледам.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Някой с 14.5 да сподели дали се оправя зеленият оттенък при 12-те?

Sent from my iPhone using Tapatalk

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Днес една приятелка, минала от андроид на айфон, ми зададе въпрос за снимките, на който не можах да дам решение.
Става дума за това защо няма албум "камера", в който да отиват само снимките направени на дадения телефон. Когато например на събитие е снимано с телефона и са получени снимки и от други хора (било то по Вайбър или др.), то всичко се омешва и не можеш да разбереш кои са твоите снимки, кои чуждите.
Сещам се, че същото съм изпитвал и аз, когато с приятели пътувахме из чужбина и накрая дойде момента, в който по airdrop си прехвърляме стотици (понякога над 1000 снимки) и става една каша, мамата си трака.
Някой да е открил възможен начин, като идеята разбира се е да не се ползват 3rd party приложения... Но ако няма как и с допълнителен ап ще е вариант.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Аз винаги изпадам в ужас когато с жената се върнем от екскурзия и тя ме помоли да кача снимките от фотоапаратите ни. Така и не можах да намеря добър начин за подреждане. 

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

на 22.03.2021 г. at 8:12, ElemenT (a.k.a. Chiko) написа:

Някой с 14.5 да сподели дали се оправя зеленият оттенък при 12-те?

Четох, че са го фикснали проблема.

https://www.macrumors.com/2021/03/23/apple-seeds-ios-14-5-beta-5-to-developers/

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Чакахме 14.5 , а то..

Sent from my iPhone Ⅻ using Tapatalk

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Откриха сериозна уязвимост в WebKit-a и явно сега я запушват с този ъпдейт. 

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Здравейте. Малко помощ ми трябва. Изтрих малката икона на часовника и сега не знаем как да я върна отново. Който знае нека сподели.
Edit: Реших си проблема. Поздрави.

IMG_1435.thumb.jpg.a67e811542311d86ee0a9c60b15d0ef5.jpg

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

• 2 седмици по-късно...

Ще помоля хора с 12- ки да споделят имат ли следния бъг?

4c1727ba633b4bc8bdcb0eadb88e29ed.jpg

С последната iOS съм.Предприех всички действия познати мен, и накрая рестор и факта е на лице. Изтрих дори и приложение за часовника, рестарт на устройството и греда. Бутона е в зелено, но не работи.На 10-ката на жена ми няма ядове, бутона работи.

Отправлено с моего iPhone используя Tapatalk

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

При мен си работи бутона. Също съм с последния iOS. (14.4.2)

Единствената разлика е, че езика ми е сетнат на английски. Но надали е от това. 

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

ОФ , не е от езика. Аз смених с Руски и Чешки ,иначе и аз съм на Английски. Това бе опит да видя дали ще се оправи.ще изчакам 14.5 дано се оправи. Проблема е при мен , но не знам защо?

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Махни паролата за Screen Time и ще се оправи. Направено е за да не излъжеш ограниченията които се налагат от там, ако примерно устройството се ползва от дете.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Благодаря, помощта е абсолютно точна.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Знае ли се кога ще излезе 14.5? В нета не намерих нищо конкретно.

Изпратено от iPhone Ⅻ и Tapatalk

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

До няколко седмици, по думите на Тим Кук в едно интервю, преди два дена.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове