Премини към съдържанието

iOS 14 и iPadOS 14

gorgior

Recommended Posts

IOS вървяла надолу?! Не мога повече. Къде надолу хора? Много общи прикзки и спам за нищо!

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 10 часа, penmark написа:

Никой не е длъжен да разбира и след всеки ъпдейт да може, да ресторва. 😂

Напротив! Всеки е длъжен за знае основните неща щом притежава подобна вещ. Все едно да си купиш кола, която да не можеш да я караш и поддържаш и да излезеш с нея на магистралата.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 16 часа, dessyteneva написа:

Колкото до андроидаджийските комплекси - ъпдейтите са направени, за да се инсталират

Не, Деси! Не е задължително!

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Реално е препоръчително, а отговорност на самата компания е да обезпечи безпроблемната работа на устройствата след това. Иначе всеки си решава, аз предпочитам да си ъпдейтвам. И пак казвам, дразнещо е не, че еди какво си е толкова важно, а не работи, а самия факт, че нещо не работи след толкова бети и тестове, просто разваля имиджа на компанията, поне в моите очи.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Публикувано (редактирано)

И всичко това тръгна от както навремето Гугъл и още няколко огромни компании наложиха "модата" да няма QA екипи и сериозно вътрешно тестване на продуктите им, а да се разчита на бета тестери и директно клиентите, които сами се натискат да участват в тези програми...
Нямате си представа каква деградация е в технологичния сектор като цяло, с малко изключения.

Редактирано от OXYGEN
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

И пак казвам, дразнещо е не, че еди какво си е толкова важно, а не работи…

Ето за това говорим..

Sent from my iPhone using Tapatalk
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 3 часа, dessyteneva написа:

Реално е препоръчително, а отговорност на самата компания е да обезпечи безпроблемната работа на устройствата след това.

Препоръчително от кого? От компанията производител, чиято отговорност е да обезпечи безпроблемната работа на устройствата( ти самата го каза), които продава, но не го прави! Предполагам, че не ти се случва за първи път :) . Значи трябва сама да си определиш приоритетите: или да имаш работещо устройство или цял живот да си бета тестер и да се мислиш за "модерна".  И да се върнем на легендата за андроида: след като имаш устройство с ОС, която те дразни с неработещи функции, постоянно изискващи преинсталации и рестарт защо аджеба трябва да хейтиш друга ОС, която ти е давала същите ядове? С какво андроида ти е виновен на айфона?

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Ееееее дебата не е андроид срещу iPhone. Пишем и споделяме благини и проблеми в iOS 14+

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Съгласен съм, просто ме подразни израза : "ако ми трябваше телефон, който да преинсталирам и рестартирам щях да си купя андроид!", което в случая е присмял се щърбел на хърбел, А относно благинките, съдейки по последните 7-8 страници , май не са ви много благи 😀

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Тия анти-тракинг опции в 14.5 са пунта мара. Вчера търсих инфо за фирми за КЕП, и след 2 часа във ФБ ми цъфна реклама на борика…издивях…😠

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Питам се, защо просто не използвате други търсачки. Да не е Гугъл. Duck Duck примерно? Резултата е поразяващ.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Ми то ако се прехвърли на руски език устройството в Сафари има и руската търсачка Yandex

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

ФБ рекламното куки никак не се блокира. Можеш да пишеш на комисията в ЕС срещу тях.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 7 часа, gogi6 написа:

Питам се, защо просто не използвате други търсачки. Да не е Гугъл. Duck Duck примерно? Резултата е поразяващ.

Това рови във всички аппове инсталирани,  само дадох пример. 
А за поразителните резултати да, преди съм ги пробвал губя 10 пъти повече време да намеря нещо с тях.

Редактирано от profusion
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Ако цъкнеш малко настройките на търсачката, няма да губиш време.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Рсзцъках iPhone и ми се струва , че скролването е един път. Или се заблуждавам?

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Някой има ли проблем с youtube home feed с 14.5.1?
Не опреснява и показва max. 5-6 клипа...

https://www.google.com/amp/s/amp.reddit.com/r/youtube/comments/gc80m6/youtube_feed_not_refreshing_on_ios_and_ipados/

Изпратено от iPhone 12 Pro

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Преди малко влизам у фейса и ми се появи опцията за трак и стана активна в настройките.

D2A544F9-E598-47AC-9D76-51DDC7646D6F.png

10B28121-313B-4D29-A556-67D14AF4DFD8.png
инстаграм, туитър, вайбър също

Редактирано от penmark
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Да,след последните актуализации на приложенията,започна да работи tracking-a

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

При мен продължава да не иска. Нито мога да активирам менюто, нито някое приложение ми е показало Popup-а за разрешаване на тракването.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Трябва ли да съм с 14.5 за да се покажат приложенията?Активен ми е на 14.4.1,ама няма нито едно приложение под него.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

И при мен се включи вчера...бях в Румъния, но едва ли е от значение. Съвпадение може би...

Линк към коментара
Сподели в други сайтове