Премини към съдържанието
Ремонт на покриви | Ремонт на покриви цени | Хидроизолация на покриви

iOS 14 и iPadOS 14

gorgior

Recommended Posts

Хъм, рУлетка или рОлетка? Ако ще сте дашни, да ви пусна първото?

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Публикувано (редактирано)

спела го е "поправил"! :) явно му е непозната думичката рОлетка....

Редактирано от Veselin Panov
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Сори, че ви занимавам пак с моите премеждия, ама 14.7 не оправи проблема със зареждането с magsafe зарядни. Писах фийдбек на епъл. Абсолютно недопустимо е това според мен. Лошото е, че единственият ми избор е рестор (хич не ми се занимава) и евентуално да го дам в сервиз (имам и Епъл кеър). Като ги знам тука нашите, ще кажат, че всичко му е наред след 1-2 седмици без телефон... Във всяка една друга нормална държава с официален Епъл Стор ще ми го заменят с нов на момента... 

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Няма ли да ходиш на почивка в нормална държава? Иначе аз бих пробвала рестор, колкото и досадно да е, зареждането е нещо важно. Между другото в събота и на мен ми направи подобен номер, но на нормалното зарядно (2w е мисля), ползвах телефона докато се зарежда и заби на 80% , оправи се като изстина и го рестартирах.

Sent from my iPhone using Tapatalk Pro

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

14,7 е издънка и никой, вкл. външен Епъл стор няма да ти реши проблема. Трябва великата фирма да изкара нов ъпдейт с решение, иначе просто ще си загубиш времето. Къде е Скот Форстол, деба?!

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

" userid="226"] 14,7 е издънка и никой, вкл. външен Епъл стор няма да ти реши проблема. Трябва великата фирма да изкара нов ъпдейт с решение, иначе просто ще си загубиш времето. Къде е Скот Форстол, деба?!

Саше, защо издънка?
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

14.7.1 излезе

Sent from my iPhone using Tapatalk

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Дам и пише, че са оправили отключването на часовника с телефон. Като хвана wifi някъде в Приморско ще ъпдейтна, че тоя бъг много ме дразни.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Нязнам какво са оправили но телефона ми загрява и пари доста само при ровичкане в нета баси тъпотията

Enviado desde mi iPhone utilizando Tapatalk

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

IMG-b04d648a4f4e1b9652a0622a0947b86c-V.thumb.jpg.2c38ba1b76b6c5be6d5f52037de7f229.jpgЗдравейте колеги взех 12 ка на приятелката ми и след доста години на другия бряг скоро пак ще съм в отбора и аз. Имам няколко въпроса а именно

Снимките в една папка си отиват още май смисъл че снимано, получено скрииншот все на едно място? 

Времето как се рефрешва и кога?

Новата функция за следенето стои не активна, пише нещо за възраста или от сорта, а съм задал коректна дата на раждане в профила.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Снимките отиват на 1 място - да. 

За времето не мога да дам точен отговор. Когато се отвори приложението се рефрешва, а уиджета през някакви интервали. 

App Tracking Transparency само епъл си знаят как се активира. В някакъв момент, когато отвориш приложение, което иска разрешение за следене и настройката ще се активира. 

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Когато получаваш съобщение на месинджър само първото е с неговия тон, а следващите са с епълския за известие. Така ли трябва да е?

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

По принцип не, но от няколко ъпдейта насам го прецакаха и още не са го оправили.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Здравейте бихте ли ми препоръчали нещо читаво за местене на снимките, смс-те и разговорите. Всъщност направих голяма глупост, а именно в началото в сетъпа като ме попита дали ще местя от Андроид му дадох после. Натеглих си приложенията едно по едно и сега ми останаха снимките и др. неща. Да разбирам ли, че вече не може '''move from android'' ? 

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Ресторни и започни от начало.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Привет отново колеги имам два въпроса относно звъненето. Поне при мен когато имам входящо телефона звъни с нормална сила първите две секунди и изведнъж значително намаля. Някаква настрйка ли трябва да бутна? Също когато си иска има слайд за вдигане или другия вариант с бутоните независимо с разпознато лице или не.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

За намаляването на звука е от функцията “Attention Aware Features” намира се в Settings -> FaceID & Passcode. Когато те разпознае намалява звука.

По повод другия въпрос, ако телефона ти е отключен преди позвъняването виждаш бутони иначе “slide to answer”. При втория случай, при едно натискане на power бутона mute-ваш звука при две затваряш.

Редактирано от ML16
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Между другото не е от отключването защото го вадя от джоба звънящ и не е със сладър. Не е отключен предварително. Не разбирам логиката и избирателността.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Това със слайда и при мен го има. Точно както казваш на случаен принцип.
Освен да са добавили функцията да те разпознава от джоба, но не я рекламират, защото не са я доизпипали

Sent from my iPhone Xs using Tapatalk

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Поради някаква причина телефона е бил отключен преди позваняването или е някакъв бъг, който го има при вас.

Според Apple нормалното държане е, както съм го описал по горе. Поне при мен винаги така е работило от време оно.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове