Премини към съдържанието
Ремонт на покриви | Ремонт на покриви цени | Хидроизолация на покриви

  • 0

Алармата не се активира при изключен апарат


tedonsa

Въпрос

Здравейте, с изненада установих, че след настройване на алармата и изключване на апарата, на сутринта алармата не звънна. Веднага след включването на апарта тя започна да звъни,въпреки че часа за нея одавна беше минал. До сега каквито и марки телефони да съм имал при настроена аларма   и изключен апарат, винаги звъни алармата. Имате ли наблюдения,дали проблема е само при мен или е така при този бранд като цяло?

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

7 отговора на този въпрос

Recommended Posts

  • 0

Какво имаш предвид под изключен, sleep или slide to power off?

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0
преди 7 часа, ML16 написа:

Какво имаш предвид под изключен, sleep или slide to power off?

Slide to power off.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0

Няма как да стане, това е все едно да си загасиш компютъра и да очакваш, че ще продължава да ти сваля торента примерно. Каква е целта да си загасиш телефона? Ако не искаш никой да те притеснява през ноща и да не получаваш нотификации използвай функцията do not disturb.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0
преди 4 минути, ML16 написа:

Няма как да стане, това е все едно да си загасиш компютъра и да очакваш, че ще продължава да ти сваля торента примерно. Каква е целта да си загасиш телефона? Ако не искаш никой да те притеснява през ноща и да не получаваш нотификации използвай функцията do not disturb.

Целта е че нямах мн батерия и зарядно съответно. До сега всички други марки телефони когато ги изключа с навита аларма винаги звънят , затова ми стана странно.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0

До колкото виждам в нета някой от андроидите имат тази функция но не е задължително.

Цък

Самсунг не го подържа, поне “модерните”: Цък

Аз лично предпочитам, когато телефона ми е изключен, да е изключен. Не че има 100% гаранция в това освен ако не откачиш батерията.... ?

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0
Целта е че нямах мн батерия и зарядно съответно. До сега всички други марки телефони когато ги изключа с навита аларма винаги звънят , затова ми стана странно.

Кои са тия всички други марки? При смартфоните това е екзотика, а не основна функционалност. Имал съм Sony, HTC и Samsung и не звънях, когато са изключени. Само за HTC-то не помня със сигурност, но другите две марки не поддържат такова нещо. Откакто не ползвам Nokia с бутони, не съм и очаквал изключен телефон да звъни...

 

П.П. Защо не пробваш Low power mode или са спреш 4G, Wi-Fi, Bluetooth...? Може и шорткът да си направиш и да се изпълнява автоматично. Самото включване на телефона и зареждането на OS хаби доста батерия и малко обезсмисля да го ползваш, за да я пестиш. А и айфоните са шампиони в съхраняването на заряд при спящ телефон (със загасен дисплей).

 

 

Sent from my iPhone using Tapatalk

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0

Имал съм всякакви Андроид флагмани за последните 5 години. Единствено Хуавей пали алармата при тотално изключен телефон. Което всъщност беше доста неприятна изненада за мен. Не съм очаквал изключен смартфон да си позволява такава бурна активност. 

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Присъединете се към разговора

Можете да публикувате сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате акаунт, влезте сега да публикувате с вашия акаунт.

Гост
Отговори на този въпрос...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Разглеждащи в момента   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази страница.
Ремонт на покриви | Ремонт на покриви цени | Хидроизолация на покриви

×
×
  • Добави ново...