Премини към съдържанието
Ремонт на покриви | Ремонт на покриви цени | Хидроизолация на покриви

  • 0

Преминаване от ios 12.4 към 13.2.3


kokobrise

Въпрос

С айфон Х съм. Искам да кача от IOS 12.4 с джейл до 13.2.3, която вече не се подписва от Епъл и отново да направя джейл с Unc0ver. Имам запазени SHSH за 13.2.3. Доколкото успях да разбера, може да имам проблем заради SEP (Secure Enclave Processor). Бихте ли ми казали дали има инструмент или ръководство, което да ми помогне. Благодаря.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

3 отговора на този въпрос

Recommended Posts

  • 0

Мисля, че е невъзможно да стигнеш до 13.2.3 и да джейлнеш с unc0ver. По-скоро 13.3.1 и Checkra1n.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0

Да знам, че мога да джейлна с Checkra1n, но ако е така предпочитам да си остана на 12.4, защото за Checkra1n при всеки рестарт ми трябва компютър за ре-джейла и то мак или линукс - доста зависимости. Добре де, защо изобщо TSSavera ти предлага да ги запазваш тези shsh blobs? Къде точно е пречката, знаеш ли?

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0

Много време не съм се занимавал с джейлбрейк и не си позволявам да давам съвети. Но назад във времето никога не съм разчитал на TSS. В комбинация с Windows винаги е било кошмар. То смяна на Host файлове, след което проблеми с iTunes..че и до преинсталация на Windows. Само като си помисля и ми идва да се изкъпя в морето!

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Присъединете се към разговора

Можете да публикувате сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате акаунт, влезте сега да публикувате с вашия акаунт.

Гост
Отговори на този въпрос...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Разглеждащи в момента   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази страница.
Ремонт на покриви | Ремонт на покриви цени | Хидроизолация на покриви

×
×
  • Добави ново...