Премини към съдържанието
Ремонт на покриви | Ремонт на покриви цени | Хидроизолация на покриви

  • 0

Как да сваля снимки от Iphone 7 на лаптопа


NicoleRoss

Въпрос

Здравейте колеги,

Първо,като нов член на форума искам да се извиня на администраторите,модераторите и на всички членове в този форум,че публикувам тема,която най вероятно е публикувана няколко пъти,но търсих във форума и не можах да намеря решение.

Свалих си Windows 10 на лаптопа и след това Icloud , но нищо не става.Как да си ги сваля всичките 20 000 снимки ??? Ако не може хваща гората още утре за рециклиране.

 

БЛагодаря предварително !!!

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

6 отговора на този въпрос

Recommended Posts

  • 0

Ми закачаш го с кабела към usb порт на лаптопа, отваряш го като всяко едно устройство, например флашка, и после извършваш процедура, наречена copy/paste

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0

Забелязвам този въпрос/проблем все по-често напоследък да се задава. Имам приятелка, която също се мъчи доста време да си прехвърли снимките. По телефона я напътствах, тегли и Icloud, дори си и плати за повече пространство. И пак не можа да се справи. Явно има нещо м/у Уин10 и айфон. Драйвърите ли са, Туньо ли е, не знам. Не съм ползвал активно Уиндоус от 10-тина години. Пишете, ако знаете в какво може да е проблема.


Sent from my iPhone using Tapatalk

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0

Драйвърите на десятката. Всички правят грешката първо да закачат телефона и после да инсталират айтюнс.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0

Itunes няма за сваляне на снимки ! Така USB и връзка между двете устройства не става,защото започва и дава грешка.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0

Драги/драга,  iTunes съдържа необходимия драйвър за телефона. Трябва да заличиш досегашния(не просто да деинсталираш устройството), да качиш тюнса и тогава чак телефона.

Тая удивителна, която натопорчи ме накара да се замисля да ти пиша ли още ама нейсе, нали съм пич.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0

Скоро забелязах, че снимките които са 4:3 ми се свалят от icloud с по-ниска резолюция (2048x1536). При 16:9 си се свалят в пълен размер. Търсих настройка някаква в телефона, но не намерих. Някой знае ли дали е до настройка и къде се крие тази настройка?

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Присъединете се към разговора

Можете да публикувате сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате акаунт, влезте сега да публикувате с вашия акаунт.

Гост
Отговори на този въпрос...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Разглеждащи в момента   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази страница.
Ремонт на покриви | Ремонт на покриви цени | Хидроизолация на покриви

×
×
  • Добави ново...