Премини към съдържанието
Ремонт на покриви | Ремонт на покриви цени | Хидроизолация на покриви

iPad Wi-Fi+3G - ще работи ли в България?


gpoytr

Recommended Posts

Здравейте!

Реших да повдигна тази тема, защото смятам да си поръчам iPad от САЩ, и се чудя, има ли смисъл да взимам такъв с 3G?

Проблемът е, че iPad 3G е с Микро СИМ карти, каквито, доколкото разбрах, още няма в България.

Има ли някой информация за това, дали нашите мобилни оператори смятат да предлага Микро СИМ за дата трансфер и има ли смисъл човек да си взима iPad Wi-Fi+3G?

Поздрави!

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Винаги България остава с материяла (но по отношение на коли и имоти сме номер 1). Така, че в скоро време според мен няма да може или докато официaлно не започнат продажбите на iPad на наша територия.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Според мен, като влезе офицялно в България, Глобул ще пуснат такива карти. Би трябвало iPad 3G да се подържа във всички страни с които Apple са сключили договор за продажба на iPhone.

Редактирано от Aveliky
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Това ми напомня на едно време когато сами си режешме сим картите:) Нооо, ще попитам и ще ви кажа до края на месеца дали се очаква таково чудо !

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Ако няма такива карти и не се получава "обрязването" остава варианта да си пускаме нет през айфоните :).

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

От телефона става супер добре с MyWi. Аз така си пускам нет на iPad-a когато нямам WiFi.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Аз също не виждам смисъл да плащам абонамент и трафик план за втора СИМ карта, при положение, че iphone-a е винаги с мен и по всяко време с MyWi мога да осигуря нет на iPad-a си. Единственото полезно нещо е вградения GPS. Но след джейла, ако може да се закача външен BT GPS и това престава да е "болка за умиране" :(

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

да се закача външен BT GPS
- ще може, "Вервайте ми". :(
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Извинявам се за спама, но от apple са такива скрити лимонки, че кой знае какви бомби със закъснители пак са заложили в iPada, които ще избухнат при бъдещи ъпдейти . :razz:

Редактирано от Aveliky
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 7 месеца по-късно...

Здравейте,

малко ще бутна темата с въпрос:

Имам неограничен нет от Глобул с 3G модем и се чудя дали мога

да сменя въпросната карта с микро сим и да я подкарам на Ipad?

Благодаря предварително.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Аз имам нет от Мтел (смятам, че са с по-добро покритие)

комплекта е с USB тип флашка в която се поставя сим карта.

Като го вземах исках картата да е микрос сим и нямаше проблем. Сега я ползвам на ипада или на макбука с преходник.

Може да изискваш смяна на картата от Глобул и мисля, че ще ти струва 10 лв (все едно си си загубил картата)а после от ибей за 2 лири с доставката идват преходници :yahoo:

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Не се занимавай с глупости. Мини през сервиза да ти я отрежа и останалата част от СИМ картата ти остава като преходник.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Присъединете се към разговора

Можете да публикувате сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате акаунт, влезте сега да публикувате с вашия акаунт.

Гост
Отговори в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Разглеждащи в момента   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази страница.
Ремонт на покриви | Ремонт на покриви цени | Хидроизолация на покриви

×
×
  • Добави ново...