Премини към съдържанието
Ремонт на покриви | Ремонт на покриви цени | Хидроизолация на покриви

  • 0

Парола на Айфон


sashko1233

Въпрос

Добър ден . Нов съм и не намерих форума , в който да сложа темата , моля ви от сърце не я трийте .

Добър ден. Сложих парола , за отплючване на телефона , която е 6 цифри , и всичко се получи както трябва . При заключване на екрана , повече не ми прие новата парола , която е 6 цифри , ами търси някаква парола от Apple ID . Паролата в Apple ID , ми е доста по голяма и съдържа и букви , докъто на екрана трябваше да е само 6 цифри. Този проблем мога да ли да го оправя сам , или да ходя на сервиз ? Телефона е Айфон 6 чистия без с . 

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Recommended Posts

  • 0

Еми въведи си паролата в Apple ID, след като ти я иска, трябва веднъж да ти я иска, но не и постоянно при отключване!


Sent from my iPhone using Tapatalk

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0

Паролата от Apple ID съдържа главно букви , а на заключен екран паролата ми е с 6 цифри . в Apple ID имам доста букви една от тях е главна и след това много малко цифри на екрана ми излизат да въведа само цифри това е кода за отключване на екрана на телефона с него имам проблем , и ми излиза , че трябва да въведа паролата на Apple ID , но няма как след като е само 6 цифри на екрана 

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0

П.С в сайта на Apple ID при въведен правилен мейл и парола ми излиза ето това преведено е от гугъл:

Не можете да нулирате въпросите за сигурност

Нямаме достатъчно информация, за да зададем вашите въпроси за сигурност.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0

Аз съм единствения собственик на телефона но какво се получи тази сутрин не мога и аз да си обясня , при положение , че паролата е правилно въведена , за екрана , която е 6 цифри

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0

Рестор чрез компютър и iTunes. Ако си знаеш Apple ID, ще успееш.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0

В какъв смисъл как да знам Apple ID? Мейла и паролата ли ? Как да направя това нещо с лаптоп и Itunes ? Моля за помощта на някой специалист , защото аз нищо не разбирам , ще си платя каквото трябва , ще минем на лично съобщение , защото да стигна до сервиз и там не знам колко са специалисти, да не са като мен да объркаме тотално телефона

Редактирано от sashko1233
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0

Като задържа home бутона и този отстрани  за включването ми излиза бях екран с ябълката и при стартиране на екрана излиза iphone is disabled  try again in 15 minutes 

Редактирано от sashko1233
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0

За да не спамя излишно на друго място, ще попитам тук. Малкия си заключи телефона iphone 6, забравил си паролата за екрана, icloud паролата я знам. Опитах се да го ресторна през компютъра но непрекъснато дава грешка 9. Пробвах над десет пъти с различни кабели (оригинални) въпросът е заминал ли си е апрата? Четох из нета че проблема най вероятно е хардуерен, айтюнс не може да се свърже с процесора на телефона или нещо подобно.

Поздрави!

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0

Благодаря, и така не иска. Явно си е заминал, същата грешка дава.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0

С мака го мъча, имам един лаптоп с уиндоус но там не съм опитвал, но пробвах и с ъпдейт и с рестор на мака. Ще видя коя версия на тюнса да търся и ще го мъча на уин. Да инак компютъра го вижда като вкарам кабела, пита ме, дали ъпдейт или рестор, излиза ябълката с и уж почва да се ъпдейтва и излиза грешката. Благодарско!!!

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0

Ааа чак неприятно, той си е дал своя дан. Купен е преди 5 години. Взех му една осмица на малкия и е щастлив и доволен.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0

Много благодаря за насоките, успях да го активирам с уиндоуския компютър и с най-новия айтюнс. Пробвах преди това с 11.2 но с него излезна друга грешка 1393, след като се ъпдейтна всичко заспа. Благодаря още веднъж и поздрави.

Интересното е че с Епълски комп не пожела

Забравих да спомена че мина и процедура по яко нагряване със сешоар преди това, с риск да го прецакам, но така или инак не работеше.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0

Първо се извинявам, че вдигам тази стара тема, но не успях да намеря подходяща за моя проблем. Така, сега да обясня - става въпрос за телефона на мъжа ми, който периодично му заключва акаунта. Първо иска да се впише, той въвежда правилната парола и така няколко пъти, докато изпише, че акаунтът е заключен. Следва отключване с въпросите и смяна на парола, или отключване без смяна, но и в двата случая проблемът се повтаря отново и отново след няколко седмици или месец. Нямам идея какво да правя, акаунтът му е негов, създаден преди години специално за айфона, ползва gmail, единственото, което не е направено - не е включена двуфакторната идентификация. При мен нещата са идентични и никога не ми се е случвало да ми го заключва. Проблемът не идва и от телефона, защото е така отдавна, вече трети модел айфон сменя и проблемът си се появява периодично на всеки един от тях. Не ми се иска да включвам двуфакторното идетифициране, защото той има само часовник освен айфона и не знам как ще сработи то с него, ако се наложи. Не знам и дали в това се крие проблемът, тъй като при нас с дъщерята ситуацията е идентична и няма такива инциденти. Сигурна съм, че не бърка паролата, защото се е случвало и аз да я въвеждам и отново се стига до заключване, въпреки че е правилната. Някакви идеи какво да направя, преди да е шибнал Xs-а в земята при поредното заключване?

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0

Относно двуфакторната идентификация може да сложиш повече от един телефонен номер и ако той не може да получи sms да го прати на твоя.

Two-factor authentication for Apple ID


“You should also consider verifying an additional phone number you can access, such as a home phone, or a number used by a family member or close friend. You can use this number if you temporarily can't access your primary number or your own devices.”

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0

Деси, кажи му да пие едно узо и да успокои. На мен ми ги правиха тия въртели в края на миналата и началото на тая година, на всеки две седмици. После пролетта всичко спря. Проблемът го имах и на телефоните, и на двата мака. Всичко еднакво с мъжа ти, само аз съм с по-дърти уреди. Птичка им м@йчина, не им щЪ ТФА-то.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0

Може да сте ги откраднали тия апарати и макове?

Вие първи собственици ли сте?

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0

Някъде на някои от старите устройства му е останал акаунта или има някъде инсталирано приложение с неговия акаунт на друг апарат. При ъпдейт иска парола и като се сгреши повече от три пъти блокира акаунта. Аз едно време имах подобен проблем и го оправих като смених мейла и премахнах от icloud всички излишни оторизирани устройства.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0

Първи собственици сме на всички устройства. А иначе няма вписан на друго място негов акаунт, дори обратното, моя беше вписан заради Sigyc на неговия преди години, но не го ползваше и вече не е, а аз никога не съм имала проблем с моя акаунт. Един единствен негов телефон сме продали, ама го ресетнах и изтрих от клоуда му като устройство преди това. Вторият му айфон е в малката в момента, също ресетнат и изтрит от неговия акаунт, а моя Xs е в него, отново по същата процедура. Никъде не се засичат акаунти, всеки си има свой. Мислех да му правя нов, ама ще видя кога ще имам време, че и контакти трябва да се прехвърлят, да видим дали с новия пак така ще върти номера.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0

Изчакайте. И аз преди време имах същият проблем. С времето изчезна от само себе си.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0

Няма вариант от само себе си да се блокира. Имам малък опит в бранша и Ви гарантирам, че някъде някой му знае акаунта и се опитва да налучква паролата(след като сте сигурни, че няма инсталирано никъде на друго място с неговия акаунт приложение/игра). Може и някъде в нета одобрение да е направил и да си е въвеждал мейла и сега роботите се опитват. Най добре влез в iCloud и смени мейла(не акаунта) и който и да се опитва със стария мейл, няма да има съществуващ такъв акаунт и ще спрат блокировките.

П.С. Това за след време ще спре е, ако роботите го изключат от играта или който и да е с инсталирано приложение го изтрие и спре с опитите.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0

Това за мейла не се бях сетила, мерси, ще пробвам. 

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0

Санде, всички Епъл-ски боклуци у нас са първа ръка, без Аймак-а, ама той е отпреди ерата на айклауд в мен. Възможните отговори се свеждат само до един.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Присъединете се към разговора

Можете да публикувате сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате акаунт, влезте сега да публикувате с вашия акаунт.

Гост
Отговори на този въпрос...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Разглеждащи в момента   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази страница.
Ремонт на покриви | Ремонт на покриви цени | Хидроизолация на покриви

×
×
  • Добави ново...