Премини към съдържанието
Ремонт на покриви | Ремонт на покриви цени | Хидроизолация на покриви

Странен запис на разговор


jagun

Recommended Posts

Здравейте, ще се опитам да опиша странната случка:

Онзи ден, докато разговарях с майка ми (която е в чужбина), изведнъж разговора прекъсна за няколко секунди и помислих, че връзката се е разпаднала. Но преди да я набера отново,  телефона почна да ми звъни в режим на изчакване (сякаш предишното обаждане не е прекъсвало) и без да направя каквото и да е било, дори БЕЗ да натисна зелена слушалка - започна да се възпроизвежда първоначалният ни разговор както беше от самото начало - все едно някой ми го пуска на запис (телефона беше пуснат на спикер)!? И всичко това, докато телефона продължаваше да звъни. В момента, в който приех разговора от отсрещната страна - всичко спря. Майка ми също решила, че първоначалната връзка се е разпаднала и просто ме е набрала повторно, но тя не беше чула повторението, което чух аз.

WTF? Да не би да ни подслушват?

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Преди няколко дни и на мен ми се случи нещо подобно. В началото на разговора беше. Изведнъж не чувах отсрещната страна, а почнах да чувам себе си като на запис и какво съм казал точно преди секунди. Отдадох го на калпава връзка. Операторът ми е виваком, а на отсрещната страна - теленор.

 

Пс. А може и да е от 5 ЖЕ антените на Бил Гейтс чипа за коронъвирос, Боже помилуй... :D

 

 

Sent from my iPhone using Tapatalk

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

А бе то колкото е смешно, толкова е и притеснително. До мен имаше и други хора,

които също недоумяваха какво се случва. М/у другото, DreamcatcheR каза, че чувал себе си, а ние чувахме само думите на отсрещната страна.

Аз съм на Теленор

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Присъединете се към разговора

Можете да публикувате сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате акаунт, влезте сега да публикувате с вашия акаунт.

Гост
Отговори в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Разглеждащи в момента   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази страница.
Ремонт на покриви | Ремонт на покриви цени | Хидроизолация на покриви

×
×
  • Добави ново...