Премини към съдържанието
Ремонт на покриви | Ремонт на покриви цени | Хидроизолация на покриви

Проблем с кабел за iPhone SE


RedBull

Recommended Posts

Здравейте, 

Имам проблем с кабела. Ползвам оригиналния такъв, още откакто купих телефона, но кабела е много много оголен. Купувал съм и други 3rd party кабели, но батерията на телефона не държи много и я скапва. Може ли някой да препоръча кабел или поне откъде да купя оригинални такива? Мога и запазени 2nd hand от хора тук, но зависи и каква цена ми предложите. Трябва ми 1-2 кабела макс. Но да са оригинални.

То реално как се разбира, че са оригинални кабелите?  Къде може да се провери номера им? И също...дали има значение, че съм купил кабел за 6S, вместо за SE? Знам, че кабелите са един и същи, но по някакъв начин телефона разбира, че кабела не е бил към този телефон и почва да прави мизерии. И да не зарежда, или батерията ти да държи малко. 

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Викаш батерията заредена с оригинален кабел държи повече време?! Аз ползвам кабели на Baseus и Ugreen, по простата причина че са 2-3 метра. Оригиналния те държи като куче на каишка. 

  • Харесвам 1
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Ей затова се разграничавам от феновете на Епъл. Телефонът е прекрасен. Но хората, които го ползват... Всъщност ти ползва тях и те се мислят за богове. 

Преди съм писал. iPhone SE има някакъв порт U2 или нещо такова, което засича че зареждаш с кофти заедно и гърми. 4-тия пин става черен. Оригиналното заедно ако ти е скъсано също дава проблеми. 

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • Alxx® locked this topic

Съветвам те горещо да си преосмислиш отношението към хора, които се опитват да ти помогнат. Ей затова темата ти е в коша, да ти го кажа в твоя маниер.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Гост
Тази тема е заключена за нови отговори.
  • Разглеждащи в момента   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази страница.
Ремонт на покриви | Ремонт на покриви цени | Хидроизолация на покриви

×
×
  • Добави ново...