Премини към съдържанието
Ремонт на покриви | Ремонт на покриви цени | Хидроизолация на покриви

Странен проблем с Apple TV+


Veselin Panov

Recommended Posts

Здравейте,имам странен проблем с епъл тв +.Имам годишен абонамент със закупуването на макбук про 2019.Проблема е следният,която и програма за стриим или шерване на екрана на смарт тв самсунг,от епъл тв излизат само субтиртите?Когато върна картината само на мак-а,картината се появява.Тествано с елмедиа про и juststream .И двете са закупени и обновени до последна версия.Ако искам да пусна някой свален филм,проблеми няма,проблема е само с епъл тв+ ...Някакви идеи,или друга програма за безжично споделяне на екрана?Благодаря! 

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Нямам епъл тв,само услигата епъл тв +

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Виж дали нямаш приложение AppleTV в телевизора или в магазина. 

На LG (модел от 2019) има и може да се гледа направо през него. 

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

няма,модела е 2016...

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Може да не ти хареса съвета ми, но защо не вземеш едно AppleTV4/4K? И до ден днешен за мен си остава най-приятния интерфейс на Smart TV и добре се допълва с Apple екосистемата. Не веднъж съм писал, че за мен това е най-заслужаващото парите си Епъл устройство. Но зависи и колко филми гледаш... Ако ще го ползваш 1-2 пъти в седмицата, може би не си заслужава. 

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Щото съм се набълбукал със всякакви простотии,и нищо от тях не позвам.Имам.линукс сателитни приемници сигурно за 5 бона,попкорни,распберира,медия плейъри ,айпади,айподи и всичко събира прах.За едно епъл тв+ и няколко сериала,не ми се дават още 400лв.пуснах обява за 3 или 4 без 4к ако някой продава на добра цена,но няма.Ново не ми се купува за един еърплей.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Ако картата на компа ти е амд, проблемът е от него. Оправия няма.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Не е АМД,лаптопа е MacBook Pro 2019 13 инча. (Intel Iris Plus Graphics 645 1536 MB)

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Присъединете се към разговора

Можете да публикувате сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате акаунт, влезте сега да публикувате с вашия акаунт.

Гост
Отговори в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Разглеждащи в момента   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази страница.
Ремонт на покриви | Ремонт на покриви цени | Хидроизолация на покриви

×
×
  • Добави ново...