Премини към съдържанието
Ремонт на покриви | Ремонт на покриви цени | Хидроизолация на покриви

Ремонт на Лещата на iPhone 11


Belly Balot

Recommended Posts

Здравейте преди дни стана гаф и си истървах телефона за мой късмет се счупиха лещите на камерите на камерите видимо им нямяше нищо и ви работеха и им лепнах лепенка да не влизат боклуци докато го занеса на сервиз занесох го сложихме нови лещи не оригинални защото не намерих и телефонат ми не снимаше хубаво телефонат вчера беше на ремонт и под лещата имаше като петънца от лепило но нямаше проблем при снимането само качеството ве губеше при слънце което мислех да ги сменя с оригинални друг ден и днес сутринта си пуснах камерата и има черно петънце при снимане и въпроса ми е това от камерите ли или от лепилото което е останало или някой боклук като приближа изчезва ето ви снимка на черното петно да си кажете мнението марката на телефонат ми е iPhone 11

628930BD-18E8-4793-A091-8D90B6C487FD.jpeg

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Съжалявам да ти го кажа аз, но продай телефона и инвестирай парите в образование. Заболя ме главата до втория ред, после се отказах.

  • Харесвам 8
  • Хаха 1
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 2 седмици по-късно...

@Alxx® , давай смело, превърти играта и мини на следващото ниво на трудност -  без интервали ?

  • Харесвам 1
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Отиди в оторизиран сервиз на Apple пример Creative Center. ПС това е най- дългото изречение, което съм виждал...

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • Alxx® locked this topic
Гост
Тази тема е заключена за нови отговори.
  • Разглеждащи в момента   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази страница.
Ремонт на покриви | Ремонт на покриви цени | Хидроизолация на покриви

×
×
  • Добави ново...