Премини към съдържанието
Ремонт на покриви | Ремонт на покриви цени | Хидроизолация на покриви

  • 0

Избор на Ipad.


Иан Иванов

Въпрос

Здравейте, имам нужда от малко помощ при избора на Ipad. Прял съм се на конкретно два модела, но с доста различни характеристики. Двуомя се между Ipad 7 /128гб и Ipad Air 2019 / 64гб като са съобразен с бюджета, който е около 1000лв. Бих дал малко повече за  Air, но не знам дали си заслужава близо 250лв оггоре. Процесора е по нов от на Ipad 7, по хубава предна камера, но за сметка на това ще го взема с два пъти по малко памет. Таблета ми трябва за четене и редактиеане на документи, отваряне на чертежи, книги, новини, музика, youtube и някоя друга игра. Няма да се прави нещо кой знае колко професионално на него. Може би единственото нещо, което ме спира за 7 e дисплея, който не езалепен за стъклото а има въздух между двете, това наистина не ми харесва, но всичко друго за цената си ме устройва. Какво бихте избрали между двата модела?

 

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

7 отговора на този въпрос

Recommended Posts

  • 0

Аз винаги съм имал стандартния, тъкмо реших на Air (заслужава си) те па тая година март месец не изкараха :( Ама ще чакам, не ми се зима стар модел от миналата година.

Сега съм с такъв дето не е залепен за дисплея и яко трака дразнещо като куха лейка :)

Редактирано от profusion
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0

Бе трака, ама като го пукнеш смяната е в пъти по-евтина ;)

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0

Мммм, много дразни направо като алиекспреско ми трака ?, толкоз години не съм изпускал пад, втори път няма да купа тракащ....

Редактирано от profusion
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0

Да подвигна малко темата. Взех Samsung Tab S6 lite за да си върша бързи задачи през Office 365 приложенията и гъдела на писалката, която е включена за 580лв (на промоция), какво и 64гб място.
Игричките на детето - ок. Рисуването - готино. Youtube - супер.
НО! супер зверски неприятен лек лаг в почти всичко. Всяко едно приложение, дори и в във фонов режим работел, при стартиране 0,5 секудни.
Outlook, ако не дъм отварял скоро - 10секунди ! Microsoft Teams - мъка сериозна!

Та вървя към връщане, защото това след 1-2 години ще е абсолютно неизползваемо.
Въпросът е, какво да вземам? Обмислям iPad 8 порафи липсата на необходимост от по-сериозна машина предвид естеството на нуждите ми ( не съм фотограф или дизйанер).
Удобството на писалката не знам дали би ми липсвало досттъчно за 200лв отгоре на вече и без това струващ 980лв със 128гб и без LTE.
Благодаря за всеки съвет.

ПП: хем не съм умрял за таблет, хем искам да имам, хем ме влудява Андроида на таблета (поне на този конректно! Не съм се заглеждал в Tab S7..)

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0

Един прител взе ipad 8 за детето и е супер доволен. Даже обмисля и клавиатура да купи че го ползва и той. Не мисля че ще сбъркаш с него, особено за парите които струва.


Sent from my iPhone using Tapatalk

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Присъединете се към разговора

Можете да публикувате сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате акаунт, влезте сега да публикувате с вашия акаунт.

Гост
Отговори на този въпрос...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Разглеждащи в момента   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази страница.
Ремонт на покриви | Ремонт на покриви цени | Хидроизолация на покриви

×
×
  • Добави ново...