Премини към съдържанието
Ремонт на покриви | Ремонт на покриви цени | Хидроизолация на покриви

iPhone 12, 12 mini, 12 Pro & Pro Max - мнения и коментари

gorgior
 Сподели

Recommended Posts

В теленор е явно някъв хаос, обажда ми се една вика имате резервация за 12 син, викам поръчка имам не резервация, платен е, ...мълчание. После вика, а да ....доставката ще почне след 6 Ноември......WTF?!!?

Цветът има ли значение или просто цялата партида телефони е забавена? Аз наивно си мисля, че на 30и може да ми се обадят, че е наличен.

Sent from my iPhone using Tapatalk
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Има, някои цветове, вече са изкупени в сайта. Ако си зел син про или не ячвно ще се чака, защото това са сред най-резервираните.

Редактирано от profusion
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Има, някои цветове, вече са изкупени в сайта. Ако си зел син про или не ячвно ще се чака, защото това са сред най-резервираните.

Не, силвър про поръчах, докато още имаше наличност в сайта им на 23.10.
От понеделника вече цялата серия про 128гб пишат, че е изчерпана.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Бях поръчал един 12 Pro в 0:30 Мин на 23.10. От днес поръчката е обработена и телефона е изпратен към магазин.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Моят е от Теленор. Операторът днес ми каза, че нямат забавяния и от 30.10 започват раздаването към клиенти.

Впоследствие ми обработиха и поръчката.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 9 часа, ML16 написа:

Бях поръчал един 12 Pro в 0:30 Мин на 23.10. От днес поръчката е обработена и телефона е изпратен към магазин.

12-ka поръчана на 0.40мин 23-ти - Статус на поръчка: Приета за обработка :(

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Ромънски YouTuber качи първото Hands-On video на напълно функциониращ iPhone 12 mini. Оригиналното видео е било премахнато но в последствие други потребители са го качили отново. Ако знаете ромънски ?:

@profusion звънни на 123 и кажи, че поръчката още не ти е обработена а си я направил в 0:40.

Редактирано от ML16
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Един приятел питал еконтаджиите в главния офис:

- Да ме светнете...пощальоните разнасят поща, ами вие?

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Имам движение :) може утре и да се дотътри до Пловдив току виж ?

fMfSgxY.png

ПП

и да не съм офтопик - скрийнпротекторите и калъфите идентични ли са на 12 и 12 про?

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 1 час, profusion написа:

Да, идентични са.

П.С.
И моята пратка е в НСА :)

Редактирано от mirror
Не цитирай последен пост.
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Проблем ли ще е да зареждам 12-ка със бавното зарядно на Х, защото 20 волтовото с айпада все още го няма? Изобщо когато се сменя бързо с бавно вреди ли на батерията или?

ПП

тракинга ми е в Пловдив вече :)

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

С телефона взех и един 20W адаптер. Добре е, но телефончето леко загрява (нормално е). За 5 минути праска 10%, което добре мисля.

7ec07ed9c86d86b1b8f78478114b2be8.jpg

1d940a3543b6dd2e73f9cc778090af24.jpg

Открих и един доста неприятен бъг. Ако решиш да смениш Country/Region от телефона (говоря за 12 pro) няма как да стане. На мен ми се налага, защото имам закупени приложения, които ги няма в БГ стора. В момента, в който решиш да въведеш номера на кредитна/дебитна карта се появява една огромна клавиатура, като тази за набиране (само цифри) и виждате само числата в ляво 1,4 и т. н. При iPhone 10 този проблем го няма. И е не само това. Сменям го от ITunes на компютъра. Неприятното там, което се получава, че когато поисках да върна ирландския магазин и реших да си сваля приложение, което вече съм свалял, ми казва, че то не е достъпно за Brazilian Store . После пък ме прати в иракския, ама разгеле в края нещата се получиха. Та да го знаете де.

П. С. Докато писах, стигнах до 80% и телефона изстина.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 1 час, Grievous написа:

П. С. Докато писах, стигнах до 80% и телефона изстина. emoji846.png

Това е така защото в началото бятерията дава да се зарежда бързо примерно първия половин час до 50%,  после за да предотврати повреди намалява и се зарежда по бавно (и за това е изстинал :) ) ще забележиш че за 5 мин може да даде 10% ч началото а в края на 95% може да стои 15мин примерно

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Ракия да има. Другото са бели кахъри.

Току що пристигна. Пощальона щеше да изкърти вратата. За миг си помислих, че я е пробвал.

7b7fa0d3e3f9eb7d7e4563fe4705c659.jpg
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Показваш адрес за да ти пращаме още подобни неща ли? ?

Не е олио....

Редактирано от ML16
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Между другото, като публикувах, точно това си помислих.
Няма да върна.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове