Премини към съдържанието
Ремонт на покриви | Ремонт на покриви цени | Хидроизолация на покриви

iPhone 12, 12 mini, 12 Pro & Pro Max - мнения и коментари

gorgior
 Сподели

Recommended Posts

06.11 предварителни поръчки на 13 свободна продажба, но явно няма да е от 0:01ч

7C5E1D6A-BA32-41C8-8882-6BF71296EF65.jpeg

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Някой пробвал ли да смени региона в AppStore и дали описания от мен проблем по-горе е оправен с новата 14.2?

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Излязоха  видео- клипове с първи впечатления от iPhone 12 mini и iPhone 12 Pro Max

Представители на изданията The Verge, Engadget, TechCrunch и CNET посетиха офиса на Apple в Ню Йорк, за да се запознаят с новите iPhone.

The Verge отбелязва, че iPhone 12‌ mini наистина е много малък по стандартите на водещите смартфони 2020. Това прави смартфона много удобен за работа с една ръка. Другият модел, iPhone 12 Pro‌ Max, не се чувства прекалено тежък в ръката, но Apple не се е възползвала от по-големия дисплей и е добавила режим на няколко прозореца дори към версията Max.

Журналистите на Engadget, от друга страна, заявиха, че iPhone 12 Pro Max изглежда твърде огромен, а iPhone 12 mini е най-удобният от сегашните смартфони на Apple за ежедневна употреба.

Според CNET iPhone 12‌ mini е най-интересният от всички смартфони от поредицата поради големия брой функции в малко тяло.

Представителите на TechCrunch добавиха, че 6,7-инчовият iPhone 12 Pro Max не се чувства прекалено голям за свикналите с по-големи устройства с Android.

Пълните отзиви за iPhone 12‌ mini и Phone 12 Pro‌ Max вероятно ще пристигнат следващата седмица, няколко дни преди устройствата да бъдат пуснати в продажба.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 1 час, skpavlov написа:

Някоѝ от А1 да си е получил телефона. 

Не знам за А1, но преди малко се принудих да си откажа поръчката от Технополис. Очаквали още бройки след 16ти, но нямало гаранция, че и тогава щяло да има бял 256GB модел.

Яд ме е, че нямам излишни още 2 бона да го поръчам веднага от iStyle, докато имат. 

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Знам, но не ме блазни полираната стомана. Поръчката ми беше за бял 12. 

Редактирано от kal1ch
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

В 15:01 ч. стартира предварителната продажба на iPhone 12 mini и 12 pro max. Още седмица и ще го пипна туй мини!

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 5 часа, mirror написа:

В 15:01 ч. стартира предварителната продажба на iPhone 12 mini и 12 pro max. Още седмица и ще го пипна туй мини!

И аз поръчах макс. Пък дано си прав за седмицата ?

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Пичове,само със Magsafe зарядно ли айфон 12 може да зарежда до 15W безжично,или независимо кое зарядно ще сложиш?

Sent from my iPhone using Tapatalk

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Всички iPhone от серията 12 са с 5G. Въпроса е дали виваком ще дадат на абонатите си възможност да ползват 5G с тях е друго нещо.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Правилно ли съм разбрал, че Айфон 12 предлагани от Виваком са без 5дж? 

Това са простотии, написани от някой заради това, че при моделите извън американския пазар липсва допълнителната антена отдясно на телефона, под копчето за заключване.

Огледай корпуса и ще видиш колко повече прорези имаш, отколкото предните модели.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

От снощи съм с 12 про, ъпгрейднах от Х. Определено няма уау ефект, не усещам никаква разлика в бързодействие, екранът е по-голям и по-ярък, което е приятно, дизайнът също е по-як, ама като сложиш калъф и разликата изчезва. Не знам струва ли си, по-скоро да, но ако бях с 11 про, щях да съжалявам за излишните пари. За себе си съм решил да сменям през най-малко 3 години, стига да не се появи някоя истинска иновация.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

И аз вече правя така. Миналата година смених от Х на 11 про макс и имаше разлика заради големината на екрана. Сега с какво да сменям?
Много се чудя дали да не ида да видя минито.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 3 часа, МКочев написа:

Това са простотии, написани от някой заради това, че при моделите извън американския пазар липсва допълнителната антена отдясно на телефона, под копчето за заключване.

Огледай корпуса и ще видиш колко повече прорези имаш, отколкото предните модели.

Ами бъркам се и от факта, че в характеристиките дадени от виваком няма отбелязано 5 дж. И викам да не стане като глупостта на Самсунг с техния двоен стандарт в С серията

Редактирано от Kambero
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 27 минути, ayl написа:

И аз вече правя така. Миналата година смених от Х на 11 про макс и имаше разлика заради големината на екрана. Сега с какво да сменям?
Много се чудя дали да не ида да видя минито.

Същата ситуация и при мен. Замислям се за минито, ама от кон на магаре...

?

Линк към коментара
Сподели в други сайтове