Премини към съдържанието
Ремонт на покриви | Ремонт на покриви цени | Хидроизолация на покриви

iPhone 12, 12 mini, 12 Pro & Pro Max - мнения и коментари

gorgior
 Сподели

Recommended Posts

То отдавна се говори, че ще е октомври, но ще видим, аз съм по-склонна да допусна, че доставките ще закъснеят, от колкото самото представяне.

Sent from my iPhone using Tapatalk Pro

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Според мен ще е както беше с iPhone X, представят и след 4-5 седмици е в продажба.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Всяка година на 15.9 пускат джунджурийките и на 27.9 iOS and iPhone, гледай.

Sent from my  iPhone Pro using Tapatalk Pro

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Само аз ли разглеждам старите събития и там са представяли телефоните и винаги са били около тези дати:
71c27f7a998b329c7ad1cd634fd7f8ff.jpg
862be533b40805cbbc8cc99de6e09982.jpg

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 3 часа, JmeLche написа:

Всяка година на 15.9 пускат джунджурийките и на 27.9 iOS and iPhone, гледай.

Искаш да кажеш в продажба?

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Никаква логика няма в това да не обявят телефоните на 15-и. Само приказките на лийкърите твърдят че нямало да го бъде.

Sent from my iPhone using Tapatalk

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Според мен, ще бъдат представени iPhone-ите и ще бъдат available later in October или примерно първо не про версиите и две седмици по-късно всички модели. Винаги финалната iOS излиза след представянето на новите телефони, поради факта че в нея може да се види код свързан с новите устройства. Другата седмица ще има GM версия, която си е реално финалната.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Винаги са представяли телефоните септември в основното есенно събитие, кога ще ги продават друг въпрос...

Някой ул ли е какви айпади се очакват и по специално Air?

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

И според мен, ще го представят. Това, че имат проблеми с доставките на части, не значи, че нямат готови телефони.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Ново видео на шасито на предполагаемия iPhone 12 Pro 6.1, Плосък дизайн, 5G, LiDAR.

Източник: EverythingApplePro

Редактирано от ML16
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Оф, дано да има някаква минимална поне, но различа визия от старите модели

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Искам да махнат тоя ноч или поне да го намалят, че от XR минах на 8. Май все повече искам по-малък телефон.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

За тази цел, трябва да са с новите дисплейи на Samsung, но май още не са ги пуснали, имат патенти за вкарване на всичко под дисплейя, но ще видим.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Уви, според мен няма шанс да го махнат скоро. Имайки предвид, че са с този ноч от 10 насам, определено първо трябва да пуснат няколко модела с по-малък и чак тогава да се мисли за махане, когато повечето от другите марки вече ще са изчистили диспеля. Каквото и да правят, обаче не може да им се отрече, че всяка година новите модели, колкото и да са с ретро визия се продават като топъл хляб и компанията чупи рекорди.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Мен повече ме дразни колко лъскава и полирана е стоманата на белите модели. За какъв чеп?!

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 5 часа, mirror написа:

Искам да махнат тоя ноч или поне да го намалят, че от XR минах на 8. Май все повече искам по-малък телефон.

Един месец със чисто нов XR и аз го смених за втора ръка 8. Този ноч е мега грозен. Все повече ми се струва,че SE 2020 е перфектния баланс (цена-характеристики-размер)

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Ноча че не е най хубавото нещо не е, обаче от X насам съм с FaceID/X, XS, 11 Pro/ и сега ми се наложи да ползвам за известно време iPhone 8 с Touch ID. Толкова е капризен, че ме побърква. Постоянно не ми познава пръстите, а вход с биометрични данни ползвам нонстоп. Въобще не искам и да чувам за Touch ID повече. Лично мнение може и при мен да е проблема. ?

Редактирано от ML16
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

• mirror changed the title to iPhone 12, 12 mini, 12 Pro & Pro Max - мнения и коментари