Премини към съдържанието
Ремонт на покриви | Ремонт на покриви цени | Хидроизолация на покриви

iPhone 12, 12 mini, 12 Pro & Pro Max - мнения и коментари

gorgior

Recommended Posts

Цената е висока, но за това пък е качествено. Лошото е , че живеем на дребно, какво имам предвид: Хипотетично кучето бяга, някой го лови маха горепосочения нашийник от животинчето и ….греда. Кучето е чипирано, но няма как да се локализира.Просто не ми се мисли, ако недай боже изгубиш кучето и разчиташ…на тракера

Sent from my iPhone using Tapatalk

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

За съжаление си абсолютно прав.

Sent from my iPhone using Tapatalk Pro

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

На мен ми крадоха кучето преди 6 години. Добра квартална агентура ме извести как е станало, после имаше малко кръв и зъби... Еъртаг...мерси. Скоро ще има теми с въпроси как се ресторва и ще почнат да лъсват крадци на кучета, колела, деца и т.н...

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Публикувано (редактирано)

Вчера правих сравнение между минито и XS, направо разцепи моя от към Brightness. Дали се дължи на малкия дисплей това?Гледам че и двата са с 625nits .

Редактирано от makaveli2
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

• 4 седмици по-късно...

Някой да има проблем с яркостта на iPhone 12 mini?! Яркостта ми се променя автоматично (по подразбиране е изключена функцията), усилен е докрай, а затъмнен все едно е на 50%. След рестарт се оправя. Вече 2-3 пъти ми го прави за една седмица.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

При мен също се получава проблема с яркостта. С 12 съм. Вчера по обяд говорех по FaceTime и след няколко минути яркостта сама се намали. Телефона грееше като печка. Отстрани направо пареше. Случвало ми се е само докато ровя из тела на слънце.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

На 5G като ползвам интернет почва да грее яко и батерията заминава осезаемо 12 про макс. При Вас как е?

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Публикувано (редактирано)

За 12 Pro Max при моето стандартно ползване забелязвам 10% разлика. На 4G преди да си легна е на 35-42% на 5G 26-30%.

5G Auto/ Data Mode Standard

Редактирано от ML16
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Точно днес ми прегря минито, не издържа на температурата в буса, за пръв път ми се случва от както ползвам айфон. Изключих го за десетина минути и се оправи, но явно е по-нежно от останалите, което съм ползвала до сега. 5G-то го махнах още на втория ден, защото разликата в батерията беше наистина осезаема, никога преди това не бях зареждала втори път за деня. Лошото е, че след ъпдейта на настройките, дори и при изключено 5G пак има разлика в живота на батерията за съжаление.

Sent from my iPhone using Tapatalk Pro

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Грее на 5G iPhone 12

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Бош лаф е това 5G. Потвърждавам и аз: батерията си отива два пъти по-бързо, а скоростта спрямо 4G е като при ретина дисплея: няма значение дали е 2000/1000 или 1000000/500000 виждаш едно и също.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Ааа, бошлаф - изтрепа гълъбите :tooth:

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Бош лаф е това 5G. Потвърждавам и аз: батерията си отива два пъти по-бързо, а скоростта спрямо 4G е като при ретина дисплея: няма значение дали е 2000/1000 или 1000000/500000 виждаш едно и също.

За скоростта спрямо 4G няма база за сравнение!876f02d705e80e9c95aa98ce25daa73a.jpg
3e74c357f392971422b76cc1eb6e2748.jpg

Sent from my  iPhone 12 Pro using Tapatalk
Pro
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Така е бе хора, по-бърза е: на 4G зарежда страница за 756 милисекунди, на 5G за 352 милисекунди. Усещането е все същото.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

За абонати на Теленор , като мен липсата на VoLTE е проблем. Ползвам 5G предимно за по-качествени разговори. Когато говоря с абонат от друга мрежа е първобитна история от пещеритеСамо абонати на моя оператор ще ме разберат.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

В нормалния свят VoLTE работи основно през мрежи от четвърто поколение, на пето е отскоро. С AlGor тествахме разговори през нета още преди две или три години по спомен, на ментел беше тестова и бачкаше.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове