Премини към съдържанието

iPhone 12, 12 mini, 12 Pro & Pro Max - мнения и коментари

gorgior

Recommended Posts

Минито ще избие рибата.... Най-продавания ще е за всички времена. Топ модел в джоба а не тухла. ±ак се замислям за моя 11Pro max да го сменя с мини.

Ако има мераклии и аз моя 11 про макс го сменям за 12 мини ;)
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Аз смятам да си взема стандартна 12-ка. Този път няма да се мятам на по-скъпото. ?

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Мислех,че ще представят безжично зарядно(маг сейф) Или съм пропуснал да видя ?

Sent from my iPhone 8 using Tapatalk

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

• mirror changed the title to iPhone 12, 12 mini, 12 Pro & Pro Max - мнения и коментари
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Някой цени в Европа, които набързо проверих.

В UK 12 Pro 128 е 999£,

Германия 1 120€, 

Франция 1 159€, 

Италия 1 189€, 

Испания 1 159€, 

Русия 1 105€, 

Унгария 1 216€.

Редактирано от ML16
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 21 минути, ML16 написа:

Някой цени в Европа, които набързо проверих.

В UK 12 Pro 128 е 999£,

Германия 1 120€, 

Франция 1 159€, 

Италия 1 189€, 

Испания 1 159€, 

Русия 1 105€, 

Унгария 1 216€.

България - 2600 лв. ?

Иначе, най-скучното представяне на нов Айфон, най-малко новости. Всичко освен 5G е излишно пудрене, в по-голямата си част непотребно за всеки обикновен потребител. А 5G пък колко ще е потребно за всички в България е друг въпрос. 
Аз за първи път от 10 години не се развълнувах за новия модел и не виждам нито една причина за ъпгрейд, а обикновено правя такъв в ден първи с при-ордер. Е, дотук. 
За нотча и липсата на 120 херцовия дисплей дори не ми се коментира. 

Една правоъгълна рамка, това получаваме тази година. Даже зарядно и слушалки нямаме. Само мини модела си струва и цената и като цяло е нещо нужно за много потребители заради компактния си размер, всичко друго е леш. 

Трагедия.

Редактирано от retr0
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Сайта на iStyle е недостъпен в момента/обновява се/, но залагам на 2 250 лв.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Ab 6.11. vorbestelleniPhone 12 miniiPhone 12 mini5,4" Display1

Ab 32,45 € /Monat
oder 778,85 €**
Ab 16.10. vorbestelleniPhone 12iPhone 126,1" Display1
Ab 36,51 € /Monat
oder 876,30 €**
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

iPhone 12 mini and iPhone 12 Pro Max have not been authorized as required by the rules of the Federal Communications Commission. iPhone 12 mini and iPhone 12 Pro Max are not, and may not be, offered for sale or lease, or sold or leased, until authorization is obtained

Това не го разбирам много добре. Някой с добър английски? 

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Не са получили одобрение от FCC за тези два модела и не може да ги продават докато не го получат.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Гледам новото зарядно 20W USB-C Power, та май е еднакво с новия пад Air та поне ще го ползвам и за 12 :) 

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Не можах да разбера дали са с Матов гръб само. 

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Като миналата година са. Само про моделите са с матов гръб. 

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Мисля си, че изобщо не трябваше да правят 2 размера Про тази година. Да бяха оставили нормалните 12-ки - малък и среден, а Про да е само големия. Реално сега кой толкова ще си вземе 12 Про пред 12-ката? 

Аз иначе реших да взема Макс-а, син, 256. Приятно ме изненадаха с цвета. Говореше се, че ще е по-тъмен (midnight blue), който не ми допада, но сега този Pacific Blue изглежда свежо. Жалко, че махнаха зеления цвят на 11... Може би щях такъв да взема, ако го имаше като избор. Ще ми липсва 3д тъча и за този матов гръб не съм много ентусиазиран, но ще видим.

С нетърпение очаквам ProRAW... За първи път Епъл ще дадат достъп до тяхната "магия" на създаване на снимки. Много интересно ще е и как ще се възползват девелъпърите, като Halide, а защо не и Lightroom...

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

3д тъча и на мен ми липсва ужасно много. Колкото и да обясняват, че е същото с новия начин, просто не е! И е по-бавно. Да не говорим как редовно пускам фенерчето или камерата по невнимание, защото съм си задържал пръст там докато само държа телефона. Това с  3д тъча не можеше да се получи.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 2 часа, DreamcatcheR написа:

С нетърпение очаквам ProRAW... За първи път Епъл ще дадат достъп до тяхната "магия" на създаване на снимки. Много интересно ще е и как ще се възползват девелъпърите, като Halide, а защо не и Lightroom...

Тази опция,дали ще е достъпна в чистата 12-ка и в мини?

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Не.
Всички сравнения между модели тук:

https://www.apple.com/iphone/compare/

Sent from my iPhone using Tapatalk

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

522665729_ScreenShot2020-10-14at20_28_17.thumb.png.d151942e69276d06d1fe691c525154d1.png886445403_ScreenShot2020-10-14at20_43_33.thumb.png.eaad5b299057e8a5473b6000f8d11ca0.png1997858429_ScreenShot2020-10-14at20_44_19.thumb.png.d020a22b025ca059b737f64eb82f3005.png

Ще има pre-order и в iStyle, Технополис, Техномаркет, Плесио, Зора.... май навсякъде :)

Редактирано от ML16
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Въх тая година голяма активизация навсяйъде.... Я кажета само аз ли ще предпочета 12-ка вместо про тая година....? ?

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

По принцип ако купувах и аз бих се замислил сериозно за 12-ка, но всичко под 6.5" ми е малко като екран вече. 

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Някой може ли да каже приблизителна цена за 12 про при преподписване на Теленор?

Sent from my iPhone using Tapatalk

Линк към коментара
Сподели в други сайтове