Премини към съдържанието
Ремонт на покриви | Ремонт на покриви цени | Хидроизолация на покриви

  • 0

iPhone 11 pro - зеленикав дисплей за кратко


istoyanov

Въпрос

Здравейте, забелязали ли сте зеленикавия tint на OLED дисплеите си? Бях чул/чел, но при мен се прояви снощи и тази вечер пак 10тина пъти. Телефонът е купен началото на Юли тази година и не ми се иска да го нося вече за ремонт - до колкото разбирам сменят екран. Проявява се след отключване за 10на секунди и се оправят цветовете след това.

Използвам True tone, Dark mode и Night shift през цялото денонощие.

Не намерих подобна тема и се чудя само аз ли съм, или не търся правилно, или всички са занесли апаратите си на сервиз без да споделят тук.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

5 отговора на този въпрос

Recommended Posts

  • 0

Това до колкото става ясно от публикации в интернет е софтуерно, коментирахме го мисля в темата за iOS 13 последно, при мен също имаше, но се оправи с 13.6. От профила ти не става ясно с коя версия си, така че, ако не си ъпдейтнал и нямаш сериозна причина да не го правиш, инсталирай 13.6 и ще изчезне проблемът.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0

Благодаря, но вече съм с 13.6 от както е пусната, а това се появи преди 2 дни и вчера. Телефонът е рестартиран след ъпдейта.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0

Интересно, при мен пък обратното - изчезна след ъпдейта. Жалко, нямам други идеи, явно следващият ъпдейт може да подейства.


Sent from my iPhone using Tapatalk Pro

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0

С пускането на последната актуализация на софтуера 13.1.6 проблема с екрана е отстранен. ;)

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Присъединете се към разговора

Можете да публикувате сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате акаунт, влезте сега да публикувате с вашия акаунт.

Гост
Отговори на този въпрос...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Разглеждащи в момента   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази страница.
Ремонт на покриви | Ремонт на покриви цени | Хидроизолация на покриви

×
×
  • Добави ново...