Премини към съдържанието
Ремонт на покриви | Ремонт на покриви цени | Хидроизолация на покриви

Apple Event 15.09.2020


mirror

Recommended Posts

Надявам се новите айфони да са с тъч ID в power бутона, Вие какво мислите, ще бъде ли яко?

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Прозяфффффф........

Айпада е хубав но тук цената ще е кофти.....

Редактирано от profusion
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

iPad Air не си заслужава, базовия модел е 64gb, а за 256gb ти искат колкото за iPad Pro 11” 128gb.(по хубав екран, камери, четири говорителя, face id....)

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Интересно дали първата и втората опция ще я има за България. Третата с фитнеса ясно че за сега няма да я има.

image.thumb.jpeg.d52bf08115708e8e1d31940241755b7d.jpeg

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

На мен ми хареса, че новият часовник ще е напълно водоустойчив, както и че ще има бюджетна версия. Че тия 900 лв. за смарт часовник...
Най ме зарадва, че пускат веднага още утре iOS 14 (не GM версия, а финален рилийз). Ръчичките ме сърбят, но ще изчакам да чуя как се държи, че съм с осмица и да не ѝ дойде на нагорно. Макар, че досега, освен 11, всяка версия е вървяла на него даже по-добре от предишната.
На въпроса за тъч ай ди в страничния бутон, определено съм за! Навремето взех 8, а не 10 главно заради пръстовия отпечатък. До ден днешен на жена ми на Х фейс ай ди то се бъгва от време на време и се оправя само с ресет на настройките. Много досадно!


Gesendet von iPhone mit Tapatalk

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Новите часовници ще са без зарядно само с кабел.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Най-разочароващата септемврийска презентация, която са правили някога. Нищо повече няма да кажа. 

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

И още по-разочароващото е, че трябва да черпиш.


Sent from my  iPhone Pro using Tapatalk Pro

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

“От есента плановете Apple One Individual и Family ще се предлагат в над 100 държави и региони. Планът Premier ще бъде достъпен в Австралия, Канада, Великобритания и САЩ, където се предлага Apple News +, а Apple Fitness + ще се присъедини по-късно тази година.”

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Значи разликата между watch se и 6 е always on дисплея, ЕКГ и оксиметъра ? Е, и по-стария процесор, но него не го броя.

У нас ЕКГ не работи. Оксиметрите ... не знам ... в алито са по 30 лв ако толкова искаш ...

Но always on дисплея ми се струва важен. Да споделите впечатления ? Че се чудя дали да не пиша на дядо Коледа за един se Nike+


Sent from my iPhone using Tapatalk

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

За мен AOD (и керамичния модел) бяха нещата, които ме накараха да ъпгрейдна от 4-та серия. 

Току що се сетих нещо, което Apple удобно пропуснаха да споменат, когато обявиха часовника. Ако си спомняте на WWDC, когато представиха watchOS 7, казаха че премахват изцяло поддръжката на 3D Touch в операционната система. Включително и за старите модели, които имат необходимия хардуер. 

Това ще рече, че всички нови модели няма да поддържат хардуерно 3D Touch, точно както миналогодишните айфони. 

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

С батерията решиха ли проблема. Или още висим на зарядно всеки ден?

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Интересно ми е каква ще бъде цената на SE. Втори продукт SE през тази година, според мен това е най балансирано за чисто нов продукт (цена-характеристики)


Sent from my iPhone 8 using Tapatalk

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Около 600-650 лева ще бъде у нас. 

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Около 600-650 лева ще бъде у нас. 

Много по добре ми звучи 500-550лв


Sent from my iPhone 8 using Tapatalk
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

apple.de

 

Ab 291,45 €

Erhältlich ab 18. September

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Някой има ли идея около колко ще е новия Еър у нас?

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

64GB с WiFi - 1249 лв.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 1 час, 007Georgi написа:


Много по добре ми звучи 500-550лв


Sent from my iPhone 8 using Tapatalk

Виж поста на колегата @Veselin Panov. Обикновено цените ни са с 30-50 лв. по-високи от немските конвертирани в лв. 

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

MacPro-то ми 2019 в Германия беше с200лв по-евтино от БГ без да е на промо в Медиа маркт


Sent from my iPhone using Tapatalk

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Точно тук е темата, за тази фунцкия, която я има в други марки от 1-2 години, не заслужава нова тема ?.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Брех да им се не надяваш! Сега и ЕКГ-то да пуснат и са чук, ама по-скоро е грешка...


Sent from my iPhone using Tapatalk Pro

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

От Министерството на Здравеопазването първо трябва да го одобрят. Дали някой там знае как да отвори мейл? Дали Apple изобщо са пуснали запитване?

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Драсни им имейл?


Sent from my  iPhone Pro using Tapatalk Pro

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Не съм аз човека. :) 

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Присъединете се към разговора

Можете да публикувате сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате акаунт, влезте сега да публикувате с вашия акаунт.

Гост
Отговори в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Разглеждащи в момента   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази страница.
Ремонт на покриви | Ремонт на покриви цени | Хидроизолация на покриви

×
×
  • Добави ново...