Премини към съдържанието
Ремонт на покриви | Ремонт на покриви цени | Хидроизолация на покриви

Apple watch se cellular vs gps?


babayaga

Recommended Posts

Мери и пулс, освен ЕКГ и кислород в кръвта, само условието за ЕКГ е да е предназначен за страна, в която е разрешено от медицинските власти и да се активира в последствие в такава, тези които продават тук не могат да правят ЕКГ. Имаше слухове,че ще мери кръвна захар, но явно се оказаха само слухове, температура не може да мери. Това е с няколко думи отговорът на въпроса ти, има китайски гривни, които уж мерят кръвно, но не знам до колко може да им се вярва. Лично според мен Apple Watch е най-добрият избор в момента, особено, ако ползваш iPhone, всичко друго е компромис като изживяване и използване, пробвала съм няколко варианта. За кръвна захар, предполагам си имаш уредче, така че искаш ли часовник и имаш ли възможност, вземи епълския. И не им се връзвай, тук отношението към елементарни въпроси често е такова, смятат, че стимулират прочитането на целия форум по този начин, но не всеки има време и възможност да изчете всичко и да отдели остарялата информация от валидната, преди евентуално да се престраши да зададе въпрос. 

Редактирано от dessyteneva
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Да, благодаря много за изчерпателния отговор, аз просто се надявах часовника да има повече сензори, просто не знаех как да разбера какви точно са, гледах в сайта но не видях. 

За кръвната захар явно все още не става без да се боде човек, но намерих че в сайта на епъл има допълнителен аксесоар за кръвна захар, който се свързва с блутут с часовника - https://www.apple.com/shop/product/HMN02LL/A/one-drop-chrome-blood-glucose-monitoring-kit

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Все същото е, от линка който си дал, виждам глюкомер с блутут връзка, ленти и “игла”. Така или инак, показанията мoжеш да си ги въвеждаш ръчно в Health. Но ако те кефи да ги праща само е ок. Въпроса е тест лентите за този глюкомер намират ли се лесно тук. Поздрави.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 7 месеца по-късно...

Сега видях, че Telenor имат нова услуга multiSIM, официално не са написали че работи с Apple Watch. Интересно е дали ще може да се активира.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Някъде в сайта им, изрично беше отбелязано, че за сега Apple Watch не е включен.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Присъединете се към разговора

Можете да публикувате сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате акаунт, влезте сега да публикувате с вашия акаунт.

Гост
Отговори в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Разглеждащи в момента   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази страница.
Ремонт на покриви | Ремонт на покриви цени | Хидроизолация на покриви

×
×
  • Добави ново...