Премини към съдържанието
Ремонт на покриви | Ремонт на покриви цени | Хидроизолация на покриви

Проблем с MacBook Air


Анастасия

Recommended Posts

Здравейте пълен профан съм относно макбук,но на дъщеря ми и подариха и сега си бия главата.Опитах се да и го ъпдейтна до версия Каталания и ми заби компютъра,и не мога да направя нищо нито да го разварти там нито да изключа нито да затворя или минимизирам страницата.Моля за помощ.Невежа съм в това отношение.За жалост не мога да кажа и кой макбук е и със каква Ос е??‍♀️??

3FFF2164-E4E8-4F69-95FA-33747AEC132B.jpeg

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Ако съдя по иконите, иде реч за първия еър или ревизията му с NVIDIA видео. Ако е първият си остава на 10.7.5, а ако е ревизията - може да се качи до 10.11 Има и още "ако" но ще ни улесните ако пишете по-грамотно и ни напишете от таб-а с ябълката в левия ъгъл, цък на about кой е точният модел на компютъра.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Благодаря за отговора,но не ми дава да направя никакви функции буквално блокирал е.Не мога да го разстартирам или изключа,не мога да затворя страницата или да я минимизирам,общо взето нищо не мога да направя.Като натисна на ябълката и дам на about се затваря менюто и това е??‍♀️??‍♀️По спомен е двойката

Редактирано от Анастасия
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Като задържите пауър бутона над десет секунди не гасне ли?

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Не съм пробвала със задържане,ще пробвам.Да стана благодаря ви за помоща?Елементарно,но пък трябва да знаеш как.В такъв случай да не ъпдейтвам до по нова версия.

Процесор:1,3GHz IntelCore i5

Software OS X 10.8.5 

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Ако е този, трябва да може до Каталина. Качете го първо до Ел Капитан ако не ще, има го в мак апстор и тогава.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Подобно, госпожо! Пишете, ако закъсате пак.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Присъединете се към разговора

Можете да публикувате сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате акаунт, влезте сега да публикувате с вашия акаунт.

Гост
Отговори в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Разглеждащи в момента   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази страница.
Ремонт на покриви | Ремонт на покриви цени | Хидроизолация на покриви

×
×
  • Добави ново...