Премини към съдържанието
Ремонт на покриви | Ремонт на покриви цени | Хидроизолация на покриви

Apple Event 13.10.2020


mirror

Recommended Posts

Apple представиха iPhone 12, iPhone 12 mini, iPhone 12 pro, iPhone 12 pro max.

iPhone 12 mini 5.4" ще се продава в 5 цвята с цена от 699$.

iPhone 12 6.1" ще се продава в 5 цвята с цена от 799$.

Новите модели 12 и 12 mini ще поддържаt 5G.

12 мини и 12 ще бъдат с OLED дисплей и retina XDR, A14 bionic процесор, Dolby Vision Video, MagSafe технология.

 

Screen_Shot_2020_10_13_at_1.18.45_PM.0.png.jpeg

lcimg_19d757f7_408e_4a6e_9733_86a6cae39919.jpg

lcimg_2d684d61_a3fc_48a9_8faa_f2ef0d1d3306.jpg

lcimg_cefc4fbe_d69a_4637_b7df_ea19fe2b8a97.jpg

Screen_Shot_2020_10_13_at_1.42.46_PM.png

iPhone 12 preorder 16.10.2020 - стартира от 799$

iPhone 12 mini pre-order 06.11.2020 - стартира от 699$

iPhone 12 pro pre-order 16.10.2020 - стартира от 999$

iPhone 12 pro max pre-order 06.11.2020 - стартира от 1099$

iPhone 12 pro ще бъде с 6.1" display

iPhone 12 pro max с 6.7" display

iPhone 12 pro и pro max ще се предлагат в 4 цвята.

iphone-12-pro-max-family-hero-all.jpeg

kGGLZX2.png.jpeg

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • mirror unlocked this topic

Теленор кога ли ше пуснат preorder и на каква ли цена ще е 12 pro? Някой, който миналата година е правил preorder за 11 pro от Теленор може ли да даде малко подробности?


Sent from my iPhone using Tapatalk

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Не искам да си припомням минологодишнив приордър на 11 про макс... Бяха трагедия!!!


Sent from my iPhone using Tapatalk

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Този път и аз ще зимам само 12. То не виждам защо да зимам про след като се различава само по едната камера която използвам най-малко  (х2) и стомана вместо алуминий.....?!

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Някой знае ли дали Виваком ще предлагат 12-ки от самото начало или ще се бавят с вноса както всеки път? И не говоря за бройките за вътрешни хора, защото не съм връзкар. 

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Преди малко им звънях и на “А1”. Трябвало да следим страниците. Нямали информация!

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

От iStyle твърдят, че pre-order ще е 23 и доставки на 30........

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Аз съм доволен от колонката-топка - не толкова, че очаквам кой знай какъв звук от нея, колкото че е евтина и мога да пръсна 3-4 из къщата и да имам Siri навсякъде. И интерком също е супер попадение - от доста време насам търся някакъв начин да улесня комуникацията вкъщи, който не включва провикване от между етажите ? 

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

И аз мисля да взема един хоумпод мини. Имам стандартния и съм доволен от него. Интеркомът наистина звучи яко на теория, но ще видим дали няма да се ползва толкова, колкото уоки-токито на часовника :D 

 

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

“А1”-очаквайте скоро. Гледам характеристиките на 12 про и пише, че има четец на пръстов отпечатък. Това някой чу ли го снощи?

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Имаше нещо странно от страни като плосък бутон....

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

И аз се чудех за това, но ми се струва, че има такива и от двете страни. И най-вероятно са магнити за закрепване на кейсовете?

Едва ли ще сложат пръстов отпечатък и няма да го споменат изобщо...

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

mmWave антена за 5G,само за USA ако говорим за същото..

 

 

Sent from my iPhone using Tapatalk

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 3 месеца по-късно...

Доволни ли сте от magsafe, че се чудя дали да си взема?

А може и да препоръчате някое хубаво безжично зарядно.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Не е кой знае какво за тези пари. Зарежда доста бавно при мен и грее здраво.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Аз почнах да държа батерията м/у 20 и 80%. За тези ми нужди магсейф е удобно и бързо. Може би загрява малко повече от кабелно зареждане, но аз така или иначе последните 2-3 години основно безжично зареждам и не виждам особена разлика спрямо обикновено qi.


Sent from my iPhone using Tapatalk

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Аз мъничко да се похваля - вече съм горд собственик на iPhone 12 mini, черен. На пръв поглед телефончето е просто бижу, а сега ще си прехвърлям настройките и ще продължа с удоволствието от първото използване.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Много настройки има, уморена съм, че цял ден писах, няма шанс просто. Иначе съм адски доволна от поръчките на А1, вчера по това време го поръчах, днес го взех от Спиди, направо светкавично. Само дето нямаше цветове, черничък е, ама пък му отива много.
Едит: Ама голям бонбон е това телефонче, направо не мога да му се нарадвам, като играчка е, не го чувствам въобще в ръката си. Само дето съм поотвикнала от малък дисплей май, че нещо редовно натискам съседни букви. А той реално не е малък, ама усещането е такова. Не знам само как е повърхностна на надраскване, Xs-a го носих две години и почти половина без калъф и няма следа, но това ми се вижда нежничко май.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Мислех, но домашните гадинки веднага го засмукаха. Една розова седмица ще остане безстопанствена, но на нея какво ли мога да й взема.


Sent from my iPhone using Tapatalk Pro

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Присъединете се към разговора

Можете да публикувате сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате акаунт, влезте сега да публикувате с вашия акаунт.

Гост
Отговори в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Ремонт на покриви | Ремонт на покриви цени | Хидроизолация на покриви

×
×
  • Добави ново...